MSI K8N Diamond nVIDIA nForce4 SLI Socket 939 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MSI K8N Diamond nVIDIA nForce4 SLI Socket 939

Ashand

Recommended Posts

הוא לא הרבה יותר טוב מהרוב אבל בהחלט מתבלט בגלל כרטיס הקול שלו (מתוצרת Creative). אני מניח שאתה מתעניין בקנייה שלו בגלל הופעתו בחנויות בארץ - כדאילך להעיף מבט בכמה ביקורות בעולם ורובן די טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה  diamond כשמו הוא אחד מהלוחות ה מטובים ביותר שקיימים , יכולות oc גבוהות מאוד

פיטשרים מדהימים כולל כרטיס קול מובנה נהדר .

למעשה זה הלוח היחיד שמגיע לרמה של ה dfi ולא פלא שיש לסדרה כבר מועדון מעריצים :)

מומלץ בחום  :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שהחלטתי לקנות את הלוח מעבד אני יקנה 64 3200 ....

אני צריך המלצה על כרטיס מסך עם יכולות ללכידת ווידאו ולפחות 256MB ....ותמיכה ב-HDTV יש לי LCD TV 17 WIDE שמשמש כמוניטור עם כניסת DVI שהיא גם עם יכולות HDTV

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לקנות דווקא את גרסת ה SLI אם אתה מתכוון להשתמש בכרטיס מסך של ATI?

המחיר של גרסת ה Diamond מטורף לגמרי - מעל 1700 ש"ח.

עדיך לקנות את גרסת האולטרה שאמורה להיות זולה הרבה יותר ולהוסיף כרטיס קול אם זה ממש חשוב לך.

בכלל יש יותר מידי Hype (ובמיוחד כאן בפורומים) מלוחות שמאפשרים OC מופרע.

אתה צריך לשאול את עצמך מה חשוב לך בלוח והאם המחיר מצדיק את עצמו.

גם לוח זול כמו ה k8NF9 מספק יכולת אובר קלוקינג טובה ומספיק תוספות ועולה 1000 ש"ח פחות.

לדעתי עדיף להשקיע את ההפרש ברכיבים אחרים ולוא דווקא בלוח שמרבית הסיכויים הם שלא תשתמש אפילו בשמץ מהיכולת שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל אי לא הולך לעשות אני צריך חזק שיחזיק כמה שנים טובות עם מלא פיצ'רים חיוניים הדייאמונד הוא אחד כזה

GV-RX70P256V

כרטיס טוב נראה לי שלי גיגהבייט

מה ההמלצה שלך לשילוב של הכרטיס הזה ולוח אם

או לוח הדיאמונד ושילוב של כרטיס מסך אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ולא תשתמש ב-, תוכל לחסוך הרבה כסף על .

לוחות אם עם nforce4 או nforce4 Ultra מגיעים מצויידים מאוד גם בעצמם ועולים כמה מאות פחות.

את ההפרש תוכל לשים על כרטיס מסך יותר טוב/זיכרונות יותר טובים/מעבד מהיר יותר וכו' וכו' - דברים הרבה יותר מעשיים מאשר תוספת דרושה של לפחות 1300 על עוד כרטיס מסך, בשביל לנצל את לוח האם שמלכתחילה עלה כמה מאות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MSI K8N Neo4 Platinum nVIDIA nForce4 Ultra Socket 939

נראה לוח טוב רק חבל שאין לו USB CONNECTION ....הוא יתאים לכרטיס GV-RX70P256V של גיגהבייט?

לא הבנתי למה אתה מתכוון.

לכל לוח אם יש תמיכה ב-USB, ובכלל זה גם  הלוח הנ"ל (אם לזה התכוונת).

פרטים - http://www.msicomputer.com/product/p_spec.asp?model=K8N_Neo4_Platinum&class=mb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...