מה הייתם עושים עם 30,000 ? תגידו שזה לא חלום רטוב... - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הייתם עושים עם 30,000 ? תגידו שזה לא חלום רטוב...

shimmi1982

Recommended Posts

כמות. מוצרים סה"כ

1 TruePower 480 Watt 675 ש"ח

2 SATA 74GB 10000 RPM 2,232 ש"ח

1 TWINX 1024MB PC4000 PRO LED 2*512MB 500 2,018 ש"ח

1 Aluminum Tsunami Series X Window Silver VA3000SWA 785 ש"ח

1 64 FX-55 (939-pin) Box 5,624 ש"ח

1 Danger Den DD12V-D4 pump 550 ש"ח

1 DangerDen TDX 1/2 Copper Water Block - Athlon64 404 ש"ח

2 Danger Den NV-68 (Nvidia 6800 series) 1/2 ID Water Block 1,380 ש"ח

1 Danger Den Black Ice II Xtreme Radiator - Black 1/2 650 ש"ח

1 TYGON TUBING 1/2 10 Feet 242 ש"ח

1 Danger Den Bay Reservoir High-Density Polyethylene 200 ש"ח

1 SATA 200GB 8MB 7200 RPM 702 ש"ח

1 NEC ND-3520A Dual Layer DVD±R/W/DL 16X Black Bulk 425 ש"ח

1 ViewSonic 17 LCD VP171 Black 8ms !!! 2,895 ש"ח

1 Inspire 5200 (5.1) black 675 ש"ח

1 Logitech® MX1000 Laser Cordless Mouse 479 ש"ח

1 GA-K8NXP-SLI nForce4 Socket 939 1,299 ש"ח

1 Labs Sound Blaster Audigy 2 ZS Gamer Retailמהדורה מוגבלת 867 ש"ח

2 Leadtek PX6800GT 256Mb Retail 6,329 ש"ח

סה"כ 28,430

תיאור מילולי: ניצב לו מארז TSUNAMI , כשבפנים שוכן לו בשלווה FX55 מקורר ע"י מערכת קרור מים של DANGER DEN ... על גביי לוח עם שני כרטיסי 6800GT מקוררים אף הם באותה המערכת של DANGERDEN , עם 1024MB זכרון של PC4000 .

בשביל המערכת והמשחקים יש 144GB רפטור- בשביל ספריית הסרטים והתמונות יש עוד 200GB של "סתם " WD7200 8Mbuffer ,

את כל המערכת מזין במתח ספק אימתני.

אז בואו נחשוב- 3 שנים יקחו לבייבי הזה להזדקן? אחרי שלוש שנים, להתחיל בOC לזכרונות,למעבד(קרור מים), ל2 כרטיסי המסך (שוב,קרור מים..)

את המערכת חייבים לשמוע- בהתאם הכ.קול והרמקולים.

שכחתי משהו? אהה - כמובן עם חיה כזו חייבים לשחק במשחקים הכי חדישים, לכן רצוי שהמסך הדק לא יקבל פריזים, אז ה8MS תגובה ידאגו לזה.. :)...

טוב הנה אני כבר רואה איך אני הולך לקבל על הראש "מה אתה פותח סתם ת'רדים! :pissed:"

אבל נו באמת- לכל אחד יש את השריטה הזאת של פתאום להכנס ולבנות לעצמו מפרט על, סתם בשביל הסקרנות..:) (לחלק ל36 תשלומים זה יוצא משהו כמו 1000 שח בחודש , עזבו את זה שהריבית תהיה בגובה 8,000 שקל מהפריסה המטורפת :)

אויש.... חלומות חלומות חלומות... :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מספר שינויים:

ה Nforce4 של DFI עדיף על זה שלקחת.

כרטיס קול, יש כבר את ה Audigy4 Pro החדש.

ואם כבר לבזבז הרבה על כרטיס מסך, יש כבר את כרטיסי 6800ULTRA PCIe.

רמקולים, נראה לי ה 7.1Gigaworks של ולא המסכנים שלקחת.

זהו עכשיו רק נשאר להשיג 30 אלף שקל :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני במחיר כולל של יותר מ 6 אלף שקל? זה לא חלום זה סיוט...אם עכשיו היה לי את הסכום הזה ביד לא הייתי מבזבז על כזו שטות.

יש אנשים שיכולים להרשות לעצמם כזה מחשב, מעטים.

מי שיכול להרשות לעצמו מחשב כזה לא צריך לדאוג משש אלף שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני חוזר ואומר,גם אם היה לי את הסכום הזה עכשיו פה ביד לא הייתי קונה ב6 אלף שקל,שים לב שהתמקדתי בכרטיסי המסך לא במפרט שהוא נתן,המפרט לא משהו (אישית לא הייתי זורק כסף על כל מיני עכברים משוכללים ושטויות כאלו),ככה שהמפרט לא יקר ממש.

כרטיסי מסך ב6 אלף למשתמש ביתי זה רק כרטיסי עריכה מקצועיים,אם זה למשחקים אז:

א) אתה ילד ולהורים שלך לא איכפת להוציא כל כך הרבה כסף עליך (שום דבר פסול בזה).

ב) אתה עובד במקום בתור אחד שלא עושה כלום ומקבל ימבה כסף (לא חסר מקומות כאלו).

ג) זכית בלוטו.

אם אתה עובד קשה וחסחת לקנות ב 6 שלף שקל,זו כבר בעיה שלך הייתי פונה לפסיכולוג הקרוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא נכון , יש המון שיכולים להרשות לעצמם וזה פשוט נראה להם הגזמה מטורפת....

30 אלף שקל זה כמעט חצי שנה של טיול בדרום אמריקה ותאמינו לי זה הרבה יותר רטוב

גם אם הייתי זוכה בלוטו עכשיו (אה ...אבל זכיתי לפני חצי שנה...) דבר אחד שבטוח לא הייתי עושה זה לקנות מחשב כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שביחס של תקציב\ביצועים זה יוצא אחד הדברים הכי בזבזנים שיש בהיסטוריה של המחשבים... זה שיש לך עוד כרטיס מסך לא אומר שתקבל עוד 100% ביצועים אלה הרבה יותר רחוק מזה

יותר משהו בכיוון של 30%~ (לא בטוח על האחוזים המדויקים ...אני לא עוקב כלכך בזמן האחרון) וגם זה תלוי בתמיכה של הדריוורים ושל המשחק מה שnvidia לא מספרים לכם

לפי דעתי מחשב לטחונים בלבד עם דגש על טחונים אמור להתחלק לכמה חלקים שכל אחד מהם יכול להגיע לעשרות אלפי שקלים בקלות

1.כוח עיבוד- כולל את כל המעבד הכי פלצני שיש וכמה כרטיסי מסך שתצליח לדחוף

2.קירור- מים\גז\אקווריום (לא,לא זה שאתם שמים בו את דגי הזהב שלכם) \חדר מקורר יעודי

3.תצוגה- החל משני מסכי LCD17\19\21...ועוד , עד כמה שהתקציב מאפשר 3 מסכים ...6 , אה מה עם איזה מקרן אחורי נחמד ?

4.אודיו - שזה אומר כרטיס קול מקצועי ומערכת סראוונד שמי שמבין בזה יודע שהשמיים הם הגבול כמעט... אה גם צריך כדי לא להעיר את השכנים (למרות שאתם בטח גרים באחוזה נפרדת אבל בכל זאת זה לא רמקולים קונבנציונלים) , אה ומה עם חדר אקוסטי להגברת האיכות ?

5.ציוד הקפי- נראה לי שזה החלק הכי "צנוע" אבל עדיין יכול להגיע לכמה אלפים בקלות

6.אכסון- GB GB ועוד GB כמובן בלי להתפשר על מהירות ... תמיד רציתם להתפאר שיש לכם יותר סרטים מבלוקבאסטר לא ? (למרות שאני כבר מאמין שאשקרה עברו דרכי יותר סרטים מספריית מומוצעת...)

7.מודינג\יופי- אז נכון שזה לא אמור להיות חלק חשוב אבל כמה מכם מתלהבים מהלמבורגיני או הפרארי החדשה ? בלי לדעת בכלל את נפח המנוע שלה או את הכ"ס ?

עוד כמה * קטנות

*מחשב נפרד להורדות...למה להציק למחשב הגדול בעיניין הזה...חוץ מזה יש הרבה GB למלאות

*כסא נוח ואיכותי... לא יודע מה אתכם אבל זה אחד הדברים הכי חשובים כמו המסך (או המסכים לצורך העיניין)

Ok זהו בערך יש עוד כמה דברים להוסיף כמובן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוהו איזה כבדים.

המטרה בכלל לא לבדוק אם זה משתלם ולא לבדוק אם בסאמת היה לכם 30,000 זה מה שהייתם רצים לעשות איתם.

תרגעו כבר משביתי שמחה. ואל תבלבלו ת'מוח - כי וואלה אם הייתם רואים אצל חבר מערכת כזאת הייתם מזילים ריר (בזבזני,חלקים דפוקים, בלה בלה בלה) - וכמובן שתמיד אפשר למצוא דברים יותר טובים ות'אמת רק עם מערכת אפשר להגיע למאה אלף שקל... נו אין לזה סוף.

כולה שמתי מפרט (וכן זה מפרט עצבני - כל החלקים הם בדרוג HIGH END ואתם יכולים להגיד כמה שאתם רוצים שלא.) - לגביי הרמקולים מודה שאין לי שמץ של מושג ברמקולים אז איתם כנראה פישלתי :)

תרגעו תפסיקו לקחת כבד כל כך כל ת'רד שפתחו פה- תהנו מהרעיון עצמו של וואלה "אחלה מערכת על הנייר" במקום להנכס לקטנות איפה אפשר לקצץ כאן בעלויות. והבחור שזלזל בMX1000 , סליחה אבל אם אתה קונה מערכת HIGH END (ולצורך העניין גם ב8,000 ולא ב30,000) ואתה תקנה עכבר שעולה 50 שקל אז אוקיי, אבל אל תזלזל בעכברים- שתדע לך שלא מעט אנשים משקיעים כסף בדברים ה"שוליים" האלה (כמו עכבר ומקלדת..)

נכון המפרט בזבזני פצצות. אבל תודו שזו בהמה! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...