הגרפיקה המציאותית ביותר - GTR - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הגרפיקה המציאותית ביותר - GTR

overload

Recommended Posts

• תגובות 70
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

X_DROR

מה הקשר לפוטו ריאליזם?

ברור שזה לא יראה קרוב לתמונות מחשב שנחשבת לפוטוריאליזם (למרות שרק ריאליזם הוא פוטוריאליזם אם חושבים על זה).

אני רק אומר שזה הכי קרוב שיש.

ואתם צודקים מבחינת הסביבה היא לא הכי יפה שיש (טוב זה מרוץ לא FPS...) ויש דברים מאוד מכוערים אם מסתכלים עליהם בנפרד אבל בזמן המשחק הכל ביחד נראה מאוד יפה יחסית.

אבל אני דיברתי בעיקר על המודלים של המכוניות, ומי שאמר שהמודלים גרועים...מצטער לבשר לו אבל הוא לא יודע על מה הוא מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכוניות לא כאלה גרועות כמו שחלק פה אומרים, לדעתי הם נראות דווקא דיי טוב, אבל כל השאר באמת נראה דיי גרוע, חוצמזה, הדגש במשחק הזה הוא יותר על הריאליזם מאשר הגראפיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער לבשר לך...

אבל המודלים לא ממש טובים..

סבירים..

רואים שזה לא ממש מציאותי..

שוב אני מבקש, תביאו לי תמונה אחת של משחק עם מודלים מציאותיים יותר.

(ולא, כל התמונות שהופיעו פה חוץ משלי הם לא של משחקים אמיתיים)

ומה לא מציאותי במודלים?

המשחק יורד לפרטים מטורפים בכל מכונית כמו הצורה המדויקת והצבע של האגזוז וגם החומרים שמהם עשוי הפנים של הרכב ואפילו הסוג של הגלגלים והתורה של הברקסים.

כמובן שהצורה עצמה היא 1:1 כמו במציאות כי זה נעשה על ידי סריקה של המכוניות אז אל תגידו שזה לא נראה אמיתי.

סתם למשל התמונה מהעמוד הראשון, תראה את הצד האחורי של המכונית, נראה בדיוק כמו במציאות כל פתח איוורור, מנורה, כל בליטה בפגוש ואפילו הדבר הצהוב הקטן הזה מתחת לפתח האמצעי (!) ואין שום טעויות, רוצה תחפש 575 בGOOGLE.

אני לא מבין למה אתם אומרים שזה לא טוב.

הנה תעשו את ההשוואה.

http://www.allsportauto.com/photoautre/ferrari/575/gtc/2004_ferrari_575_gtc_06_sb.jpg

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/s/n/i/r/a/v/i/v/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200408211941088819/200502052246053650/GTR.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה לא פוטו ריאליסטית ואני לא מבין למה אתה מתווכח.

אומנם הסריקה של המכונית מדוייקת עד לפרט האחרון זה לא אומר שהגרפיקה טובה.

כל החלקים השטוחים בפגוש הנראים 2D ולא מיוחדים.

נכון שזה העתק ממש טוב של אותו אוטו במציאות אבל הגרפיקה לא פוטוריאליטסית.

אולי אתה מנסה להגיד שהמודל מאוד דומה למודל (מאוד מאוד מאוד) במציאות מבחינת פרטים , אבל הגרפיקה לא מציאותית, בכלל לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהיא פוטוריאליסטי.

אמריתי שזה הכי קרוב לזה במשחק מחשב.

(ואו, אמרתי את זה בערך...20 פעם!!)

למה שאני יחשוב שזה פוטוריאליסטי?

גרפיקה פוטוריאליסטית זה בעצם תמונה במחשב שבינה ובין המציאות אין הבדל, זה בסך הכל משחק מחשב.

ממש הצלחתם לעצבן אותי, וכנראה שגם לא קראתם (רובכם) אף הודעה מהדיון ורובכם הגבתם סתם בלי קשר.

נראה לי שאף אחד אפילו לא הבין את הטענה שלי עד עכשיו (למרות שזאת הפעם ה20 שאני חוזר עליה!!).

וד"א אף אחד מכם לא מכיר משחק שנראה יותר מציאותי ואתם עדיין ממשיכים להתוכח על זה שהמשחק הזה לא נראה מציאותי בכלל, זה מה שהכי מעצבן אותי.

טוב אז עד שלא תביאו תמונה שנראות יותר מציאותית ממרוץ כל שהוא, אני לא יגיב יותר (כי גם ממילא אתם לא קוראים..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע הגראפיקה סבבה...

וגם ניסיתי את הדמו....משחק דיי טוב מבחינת פיזיקה והכל..

אבל המשחק הכי טוב ששיחקתי בו ...גם מבחינת גראפיקה...וגם נהיגה ..זה TOCA RACE DRIVER 2 !

וכדאי לך לנסות, משחק מציאותי מאוד.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שהיא פוטוריאליסטי.

אמריתי שזה הכי קרוב לזה במשחק מחשב.

(ואו, אמרתי את זה בערך...20 פעם!!)

למה שאני יחשוב שזה פוטוריאליסטי?

גרפיקה פוטוריאליסטית זה בעצם תמונה במחשב שבינה ובין המציאות אין הבדל, זה בסך הכל משחק מחשב.

ממש הצלחתם לעצבן אותי, וכנראה שגם לא קראתם (רובכם) אף הודעה מהדיון ורובכם הגבתם סתם בלי קשר.

נראה לי שאף אחד אפילו לא הבין את הטענה שלי עד עכשיו (למרות שזאת הפעם ה20 שאני חוזר עליה!!).

וד"א אף אחד מכם לא מכיר משחק שנראה יותר מציאותי ואתם עדיין ממשיכים להתוכח על זה שהמשחק הזה לא נראה מציאותי בכלל, זה מה שהכי מעצבן אותי.

טוב אז עד שלא תביאו תמונה שנראות יותר מציאותית ממרוץ כל שהוא, אני לא יגיב יותר (כי גם ממילא אתם לא קוראים..).

אתה תקוע בשלך. לגביי המודלים של המכוניות- יש כאלה שאומרים שנראים לא רע יש כאלה אומרים שפחות- אבל לגביי כל השאר כולם מסכימים שנראה מזעזע - ואתה תקוטע על המודלים רק- כל התגובו תשלך זה רק בנוגע למכוניות- אז בוא נלך איתך טוב? המכוניות הכי מציאותיות שיש, סבבה? מבסוט? מרוצה? האוטו שלי בחוץ נראה יותר ממוחשב מהמכוניות שהבאת- העיקר שתהיה מרוצה, אבל מה- עדיין כל השאר נראה חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה.

יש כאן המון סירטונים מ Gran Turismo 4...

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=43081&highlight=videos

(יצא בינתיים רק ביפן - החודש נראה לי הוא צריך לצאת באירופה)

GTR משחק מפלצת אבל הגראפיקה לא משהו (בכל זאת כמה אפשר לחרבש ולשפר את המנוע של EA -כבר איזה 200 משחקים יש

איתו).

והתמונות של GT4 הם לא רינדור של מחשב - יש במשחק אפשרות שנקראת Photo Mode

ושם אתה יכול לצלם את המכונית באיזה רקע שאתה רוצה ובאיזה זווית וכ'ו.

אז נכון שזאת לא הגראפיקה שאתה מקבל במשחק - אבל הגראפיקה שבמשחק היא בת זונה.

אההה ו Toca Race Driver 2 זה בית שימוש (לא אכפת לי הגראפיקה) השליטה שלו חרא בלבן

אין הבדל בין ההתנהגות של כל מכונית, אין לך תחושה שהמכונית בכלל נוסעת (היא כאילו מרחפת) אין Body Roll של האוטו, אין תחושה של מהירות

ואני יכול להמשיך ככה עד מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...