מחפש פתרון/קירור חדש ל-NB של ה-IS7 שלי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש פתרון/קירור חדש ל-NB של ה-IS7 שלי

Greave

Recommended Posts

אהלן אהלן,

הקירור שבא עם הלוח אביט IS7 שלי החליט לאחרונה שהוא שונא שקט - כל כמה זמן היה משמיע רעשי 'יללה' בדומה לרעש מנוע של מכונית רק בקנה מידה קטן יותר. שהייתי נוגע במאוורר (ובצעם מפסיק את פעולתו) היה שקט לזמן מסויים - ואז חוזר להשמיע רעשים. הוצאתי את ה-HSF וניקתי אותו מאבק וכו', הדבר עזר לזמן מה עד שחזרו הרעשים. זכרתי שקראתי איפשהו פה שלשמן מאווררים יכול לעזור, ניסיתי - אבל ללא כל תוצאות, גם אחרי שימון יסודי המאוורר מרעיש.

שורה תחתונה - ממש לא איכפת לי לזרוק את ה-HSF לכל הרוחות - אלא אם כן עולה למישהו רעיון פשוט, שיכול לחסוך לי קנייה של HSF חדש. אם לא אשמח לשמוע הצעות לקירור עבור הגשר הצפוני עד ~100 ש"ח, רצוי ביותר פסיבי.

כרגע המחשב עובד רק עם ההיטסינק ללא המאוורר כי הרעש הורג אותי. למען האמת לפי Winbond (תוכנה שבאה עם לוח האם של Abit) אין הבדל בטמפרטורות, אז כך שאני לא הכי מודאג. אבל בכל זאת, אני מפספס כאן משהו שיכול לגרום לי נזק לצ'יפסט?

תודה ח'ברה  ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיבה להחליף כל עוד אתה לא מגיע עם הלוח לבאסים מטורפים, תשאר עם הקירור סטוק ומאורר מכובה.

מצויין  :) תיארתי לעצמי שזה אפשרי, אבל חשבתי למה ל- להשים מאוורר אם הוא לא באמת נחוץ...השמטתי את אפשרויות ה-OC כחלק מהמשוואה :kopfpatsch:

בכל מקרה תודה.

זה הקירור שיש לי כרגע:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שלשום הוצאתי את המאורר ושימנתי אותו מחדש - מאז אין פיפס אחד.

יש לך 2 אפשריות:

1. להוריד את כל הסינק-לנקות, לפרק את המאורר - לשמן - לשים AS5 ולהחזיר.

2. לפרק רק את המאורר (להוריד את המדבקה מלמטה) - לשמן - ולהחזיר את המאורר. (פירוק המאוור מהסינק - ע"י 3 ברגים קטנים המחברים אותו לצלעות הקירור).

שים לב - לא לאבד את הברגים, להחזיר את המאורר זה די מתיש - עם הברגים הקטנים, תשתדל לא להרוס את המדבקה כך שתוכל להחזירה.

קיימים פתרונות אחרים ל NB של ה - IS7 - עבור על הפורום שלהם ותראה.

דוגמאות:

Thermalright NB1, swiftech mcx159-p, פאסיבי של זלמן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר ציינתי ניסיתי לשמן את המאוורר, הוצאתי ת'מדבקה מאחורה, ריססתי, אבל הרעשים המשיכו. אני לא בטוח בזה, אבל לדעתי המסב של המאוורר פשוט הלך...

כל מקרה, המחשב כבר פועל 24 שעות רצוף מאז הפסקת המאוורר, וגם במאמץ הוא לא עובר את ה-33 מעלות, אז אני רגוע :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותו הלוח בידיוק וגם לי אחרי כצת יותר מחצי שנה הקירור לצ'יפסט נהרס

אז קניתי TT TIGER בזמנו מלוג'יק עובד מעולה הלוח ב OC יציב וללא שום עליות טמפ' מורות הוא אקטיבי ושקט נורא והוא עלה איזה 70-80 אני לא זוכר

http://www.thermaltake.com/coolers/chipset/a1163.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...