האם אתם קונים משחקים צורבים מחבר, או מורידים..? אבל את האמת.. - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתם קונים משחקים צורבים מחבר, או מורידים..? אבל את האמת..

צריכה המלצה למחשב

האם אתם מורידים משחקים, קונים או צורבים מחבר?  

960 הצבעות

1. 1. האם אתם מורידים משחקים, קונים או צורבים מחבר?

• רק צורב מחבר
    • רק קונה ! אין לי שום משחק מורד או צרוב.
    • מוריד..מה יש לי כסף לקנות?
    • אני לא משחק בכלל במשחקי מחשב...

Recommended Posts

• תגובות 81
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מי משתמש בBT? יש לי כמה שרתי FTP נחמדים מלאים בטובין 8)

אני מוריד משחקים רק למטרה של דמו מורחב, לא אוהב אני ימוחק אחרי חצי שעה, אם אני רואה שהמשחק טוב, אני מוחק וקונה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה מיותר? למה אתה חושב שמגיע לך לשחק במשחק אם לא שילמת עליו? זה בדיוק כמו לנסוע באוטבוס, לא שלמת תלך ברגל.

אני משחק במשחקים בודדים, אבל אלה שאני משחק בהם אני קונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישראל האינטרנט קים רק למטרה אחת נחש מהי?

לא להגזים אבל למטרה הזאת יש חלד נכבד באינטנט של היום.

וגם עוד משהו, לפותחת הת'רד, האפשרות של לצרוב מחבר זה דיי כמו להוריד כי שניהם זה גניבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אולי לא נגרור את הדיון לאן שאתם גוררים אותו עכשיו, שזה לא נראה לי בדיוק ישאיר את הדיון לא נעול במשך זמן רב...

מה זה קשור לנעול?

אף אחד לא מפרסם לינק או מבקש קראקים. זה סקר לגיטימי ודמוקרטי... :smile1:

האמת, עד היום רכשתי מספר משחקים בודדים. בעיקר בסיילים.

אני לא מתגאה בעובדה שאני מוריד, אבל המחירים ממש מופקעים - על גבול השערוריה.

זה כבר לא קשור למשחקים דווקא, אפילו הווינדוס או דיסקים של שירים עולים במחירים יקרים ביותר.

מה שקיים זה בעצם מונופול. אם יש מספר חברות בודדות שמוציאות משחקים איכותיים, או חברה אחת גדולה ושחצנית שקובעים מחירים מוגזמים - אז שיסבלו קצת.

אני יכול להבטיח לכל מי שמוכן לשמוע, שהמכירות יגדלו בעשרות מונים מהמחירים הנוכחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחירים המופקעים היחידים זה לדעתי במשחקים הקונסולות, שמה המחירים מגיעים ל400 שקל למשחק בכיף.

הורדת המחירים לא תעלה את אחוזי הקניה, רוב האנשים שמורידים משחקים היו מורידים אותם גם אם כל משחק היה עולה 20 שקל, כבר היו הרבה סקרי שוק שהכיחו שהורדה של 50% ממחיר המשחקים, לא תעלה את המכירות ב50% אפילו לא קרוב. מחירי המשחקים בארץ לא גבוהים מבאירופה, ככה שאין במיוחד על מה להתבכיין גם מהזווית הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...