בעייה עם הרוטאר החדש - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעייה עם הרוטאר החדש

glassmoon

Recommended Posts

שלום לכולם,

עד היום התחברתי לאינטרנט דרך מודם ADSL ועכשיו התקינו אצלי (Router) לשיתוף החיבור בין שניי מחשבים. הכל עובד כרגיל אבל אני מקבל באמיול LowID כל הזמן שזה משהו שכמעט ואף פעם לא היה לי. איך אפשר לסדר את זה?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשיג את המנואל (manual) של הנתב מהאינטרנט או מחוברת שיש לך. מה שאתה צריך לעשות זה לראות דרך איזה פורטים אימיול מתחבר ואז להיכנס לממשק הנתב ולעשות לפורטים האלה 'port fowarding'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגדיר שם רשומה חדשה ותשים בה את הפורטים שאתה צריך, בinside address תשים את הIP של המחשב שלך

יכול להיות שdefault server יותר יתאים, אני לא מכיר את הנתב אז אני לא יכול להגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחל -> הפעלה -> cmd ->? ipconfig

ייתן לך את הIP הפנימי שלך

אני מציע שתקבע אותו כדי שלא ישתנה, יש לך הוראות לזה במדריך לשיתוף , כאשר אתה זקוק רק לחלק 2, והdefault gateway שלך זה הנתב - אותה הכתובת שמשמשת כdefault gateway כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתן לך את הIP הפנימי שלך

אני מציע שתקבע אותו כדי שלא ישתנה, יש לך הוראות לזה במדריך לשיתוף , כאשר אתה זקוק רק לחלק 2, והdefault gateway שלך זה הנתב - אותה הכתובת שמשמשת כdefault gateway כרגע

תודה על העזרה :xyxthumbs:

זה מה שהפקודה מראה:

Windows IP Configuration

Ethernet adapter Local Area Connection:

Connection-specific DNS Suffix . : lan

IP Address. . . . . . . . . . . . : 10.0.0.1

Subnet Mask . . . . . . . . . . . : 255.255.255.0

Default Gateway . . . . . . . . . : 10.0.0.138

אם הבנתי נכון, 10.0.0.1 זה הIP הפנימי של המחשב הזה, ו- 10.0.0.2 זה ה-IP של המחשב השני שמחובר לנתב. אני אמור לשנות את 10.0.0.1 ל- 192.168.0.1, זו הכוונה בלקבוע את ה-IP הפנימי?

בקשר לאמיול, איזה פורטים צריך לפתוח ( הוא אומר שיש בעייה עם הUDP של kad )?

ועוד שאלה, אני עדיין צריך פיירוול אפילו שיש לי עכשיו רוטאר שחוסם את כל הפורטים חוץ מכמה שפתחתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך להשאיר את המחשב שלך על 10.0.0.1, אבל להבטיח שזה יישאר ככה ע"י קביעה של הIP כסטטי בהגדרות של הכרטיס רשת

בעצם את הפלט של הipconfig אתה לוקח ורושם בהגדרות של הכרטיס + מוסיף DNS

הפורטים שאתה צריך לפתוח זה בדיוק מה שרשום לך בהגדרות של האימיול

ואין צורך בפיירוול כשאתה מאחורי נתב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...