שאלה לגבי המארז של קומייפקוס - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי המארז של קומייפקוס

Torn

Recommended Posts

קניתי אותו היום :kopfpatsch: בעקבות ההמלצות שראיתי כאן...

אבל מה אוכל לומר המארז הזה פשוט מכוער  :nixweiss: ועוד קניתי אותו בצבע שחור, כי הלבן בכלל זוועה...

בקיצור מה אפשר לעשות בשביל להפוך אותו לקצת יותר מושך?

אני רוצה לעשות חלון, אבל אין לי כוח לזה ואין לי את הציוד המתאים... יש מישהו בפורום שמוכן לעשות בשבילי (בתשלום כמובן).

ועוד שאלה, שתי המאווררים של ה120 מ"מ מסתובבים נורא לאט משהו כמו 500-600 סל"ד והמהירות לא יציבה לפי מה שראיתי בEVERSET,

זה תקין?

כי שמתי לב שכאשר המחשב נדלק ב5 שניות הראשונות המאווררים מסתובבים מהר יותר, ומרעישים גם יותר... (או שזה פסיכולגי אצלי :s05:)

קיצר יש לי כאב ראש מהמארז הזה, בכלל רציתי לקנות את הסופרטאלנט מKSP ולא היה להם אותו במלאי... ואני מבואס רצח!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחבר את המאוררים ישירות לחיבורי המולקס בספק הכוח (חיבור ארבע הפינים) ללא שום חיבור ללוח האם.

כמובן שאם הם יסתובבו מהר יותר הם ירעישו יותר ;D

תמיד אני אומר שהעיצוב שלו לא מדהים, אבל הוא מארז איכותי מאוד!

אתה יכול לקחת רק את הדלת לזגג ולהגיד לו איפה לחתוך ולחבר שם פרספקט, גומי, מה שתגיד לו

לא אמור לעלות הרבה, ותקבל עבודה מצויינת מבעל מקצוע עם ניסיון בתחום..

תרד לעיר או שתתקשר מחנות לחנות, אתה לא תמצא בן אדם שיסכים על ההתחלה אבל עם כמה טלפונים אתה בסופו של דבר תמצא ולא תתאכזב.

אני אישית ממליץ לעשות לבד אבל אתה אומר שזה לא בא בחשבון אז לא נורא..

בהצלחה (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות :xyxthumbs:

עכשיו בקשר להוא שאמר לי  לחבר את המאווררים ישירות למולקס, אז זה לא ממש אפשרי כי יש להם חיבור מיוחד כזה שהולך ישירות ללוח ואין לי מתאם או משהו כזה.

אולי אפשר לגזור את הראש... ולחבר את השחור אדום לאחד המולקסים בצורה ערבית ביותר, אבל זה אמור לעבוד לא? :nixweiss: עבד לי עם 80 מ"מ של ספק ::)

ונראה לי שאני באמת אלך לזגג שיעשה לי את העבודה, כל עוד זה לא יעלה יותר מ100 שקל אז לא נראה לי שתהיה בעייה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-* אני אוהב משתמשים מעשיים כמוך

עקרונית יש לקנות מתאמים, אבל אפשרי גם לעשות חיבור ע"י גזירה :xyxthumbs:

החוט השחור זה מינוס, אתה מחבר אותו לאחד משני השחורים במולקס, לא משנה לאיזה מהם

החוט הצהוב זה מידע, אתה לא מחבר אותו למולקס

והחוט האדום זה פלוס, אתה מחבר אותו לאדום במוקס, זה 12 וולט

אם תחבר לאדום במולקס, תקבל רק 5 וולט והמאורר בקושי יסתובב

אתה יכול גם לעשות קומבינה ולחבר את הפלוס והמינוס לשני הפלוסים (אדום וצהוב) ותקבל 7V ככה שהוא יסתובב דיי מהר אבל לא על מקסימום ואז הוא לא יעשה מקסימום רעש...

פרספקט לגודל של דלת עולה בערך 40 שקל, פס גומי מקסימום 15 שקל

זאת אומרת שכל העבודה אמורה להסתכם ב100 שקל אצל בן אדם הגון ו150 שקל במקסימום אצל בן אדם פחות הגון.. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפצל רגיל יתן רק 12 וולט

אני ממליץ לקנות את הממיר הזה:

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=55_142&products_id=2302

שאתה מחבר את המאוררים לריבועים השחורים הם פועלים על 12V, ושאתה מחבר אותם ללבנים הם פועלים על 5V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה זה אדיאלי בשבילי:)

רק שאלה אחת קטנה לגבי זה,

הרי אני צריך לחבר שתי מאוררים, ולפי מה שהבנתי ממך יש בחיבור מולקס אחד 12 וולט... אז זה אומר שהוא צריך לספק למאווררים ביחד 24?

או שהוא לא יכול לספק יותר מ12 ויתן לכל אחד 6?

בקיצור אם אתה אומר שהוא יתן לכל אחד 12, אני אקנה את זה עכשיו:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במפצל הזה כל אחד מקבל נקודתית 12V או 5V, גם אם תחבר 5 מכשירים המתח יהיה זהה.

המתח מתחלק רק במידה ואתה מחבר את כל המאוררים יחד בשורה, שפלוס של מאורר אחד יתחבר למינוס של מאורר אחר (כאילו הם מחזיקים ידיים אחד לשני), אף אחד לא מחבר מאוררים ככה.. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...