שוחררה Public Beta של תוכנת השיתוף eXeem - עמוד 6 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוחררה Public Beta של תוכנת השיתוף eXeem

Component

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חשבתי רגע על כל העניין של שיתוף והקבצים והגעתי למסקנה שתמיד תהיה בעיה.

או שלא יהיה שרת מרכזי ואז גם אין פיקוח(כלומר זיופים ווירוסים)

או שיהיה שרת מרכזי/אתר של לינקים לתוכנות ההורדה, אבל אז תמיד תהיה הבעיה שיסגרו אותם.

הדרך היחידה לפי דעתי זה לקחת תוכנה כמו קאזה עם מנגנון החיפוש וכמות היוזרים שהיו לה בעבר. הבעיה הייתה כמובן הוירוסים והזיופים. בשביל לפתור את הבעיה הזאת ולהמנע מתביעה בו זמנית צריך לעשות אתר/סמכות כלשהי, יכול להיות גם מפתחיי התוכנה, העיקר גוף רשמי שמתעדכן כל יום וייקח על עצמו כל יום להוסיף ולאגור hash-ים של קבצים נגועים. מבחינה חוקית התוכנה תהיה חוקית לגמריי מפני שאין שרת מרכזי ולא יהיה ניתן לאכוף אותה ומבחינת ההאתר עם המאגר, שוב לא תהיה בעיה מפני שהוא לא מפרסם שום לינקים להורדה אלא רק מאגר של קבצים נגועים/מזוייפים שלא כדאי להוריד, והמאגר הזה יהיה חלק אינטגרלי מתוכנת השיתוף שימחק אוטומטית מתוצאות החיפוש את הקבצים הנגועים.

מה אתם אומרים חברה? יש פה סטארט אפ?? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא היה יותר פשוט לרשום את השם? :silly:

להתחיל לקרוא את כל ההודעות שרשמת זה סיוט...

אני לא משתמש בשום מוד פרוץ,אני משתמש במורף...אני לא רוצה להתעלק ולדבר על האימיול בת'רד הזה...עוד פעם,תעשה חיפוש ותראה שהסברתי בפרטי פרטים איך להשיג מהירות במיול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי רגע על כל העניין של שיתוף והקבצים והגעתי למסקנה שתמיד תהיה בעיה.

או שלא יהיה שרת מרכזי ואז גם אין פיקוח(כלומר זיופים ווירוסים)

או שיהיה שרת מרכזי/אתר של לינקים לתוכנות ההורדה, אבל אז תמיד תהיה הבעיה שיסגרו אותם.

הדרך היחידה לפי דעתי זה לקחת תוכנה כמו קאזה עם מנגנון החיפוש וכמות היוזרים שהיו לה בעבר. הבעיה הייתה כמובן הוירוסים והזיופים. בשביל לפתור את הבעיה הזאת ולהמנע מתביעה בו זמנית צריך לעשות אתר/סמכות כלשהי, יכול להיות גם מפתחיי התוכנה, העיקר גוף רשמי שמתעדכן כל יום וייקח על עצמו כל יום להוסיף ולאגור hash-ים של קבצים נגועים. מבחינה חוקית התוכנה תהיה חוקית לגמריי מפני שאין שרת מרכזי ולא יהיה ניתן לאכוף אותה ומבחינת ההאתר עם המאגר, שוב לא תהיה בעיה מפני שהוא לא מפרסם שום לינקים להורדה אלא רק מאגר של קבצים נגועים/מזוייפים שלא כדאי להוריד, והמאגר הזה יהיה חלק אינטגרלי מתוכנת השיתוף שימחק אוטומטית מתוצאות החיפוש את הקבצים הנגועים.

מה אתם אומרים חברה? יש פה סטארט אפ?? ;D

היו יותר מכמה אתרים כאלו בימי KAZAA, פשוט בגלל שזה היה יחסית ראשוני, לא היתה למודעות בנושא, ולא השתמשו באתרים.. עד שהבינו שצריך אותם, אנשים פשוט נמאס ועברו ל EMULE...

בגדול לפי דעתי הבנתי שיהיה את האפשרות הזו ב EXEEM בעתיד, אחרי ה BETA....

מה שמגעיל ב EXEEM חוץ מה ADAWARE זה שה TORRENTS שלהם שונים מהרגילים, וזה פרוקוטול פנימי שלהם שלא תואם תוכנות אחרות, וזה פשוט נבזי...

צריך לעשות חרם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פתרון !

ברגע שבארצנו הנבזונת אופס..... הקטנטונת!

גנבי הכסף אופס מה יהיה איתי .....ספקי האינטרנט!

יתנו לנו יותר מ10 upload משהו כמו 20 אפילו 15 לכל אדם אז אוטומאטית מהירות ההורדה תעלה בכל תוכנה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר לי בבקשה איך אני מוריד עם התוכנה הזאת משהו?החיפוש לא עובד לי.

אני רוצה להוריד לינק של ביטורנקט הבנתי שזה אפשרי לא? איך?

תודה רבה רבה לעוזרים.

בטח שזה אפשרי, File -> Open Torrent

אני נשאר עם Bittorrent הישן והטוב, eXeem לא מחפש לי וגם בקושי יש מה להוריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש בגרסא lite שהומלצה פה . גם בה וגם במקורית קורה אותו דבר :

אני מחפש קובץ כלשהו והוא אף פעם לא מוצא , ובevent log רשום לי ככה :

12:12 scheduling a node request at: 12:12

12:12 sending node request to network

12:12 node request failed, retrying in 5 minutes

כיצד ניתן לפתור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית לא התלהבתי מהתוכנה. היא מאוד איטית וכבדה, ולא עובדת לפעמים.

לא מבין מה הבעיה עם ה Old ביטורנט? אני משתמש ב abc וההורדה שלי מצוינת 50-100 ( יש לי 750k).

לא מתלונן ולא נעליים.

לגבי ה cydoor- אי אפשר להפטר מזה , רק אם תמחקו את ה exeem הרגילה. פשוט תמחקו אותה תסרקו בspybot וזה ימצא לכם. ואז כל מה שנותר לעשות זה להוריד את גירסת הlite .

פשוט וקל. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...