מחאה יצירתית - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחאה יצירתית

Merrymoon

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו צריך לקחת על עצמו לשלוט בעולם, אם אפילו האירופאים הבינו שאי אפשר להיות כל כך מפולגים, שאר העולם צריך להצטרף

אחרת אין למין אנושי סיכוי להגיע למשהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים אנחנו העם היחידי פה שאבותיו השמידו עמים שלמים, כן הנאצים ניסו אבל אנחנו הצלחנו תקראו את התנ"ך קצת. אז דיי לזיין שתכל על נאצים כל הזמן, אנשים שמתנגדים לשלטון של קופיף שרוב העם לא בחר בו, לפחות לא בפעם הראשונה, לא נראים לי(משום מה ::)) מהאלה שהולכים לכנסים של ניאונאצים ומרססים צלבי קרס וSSים על קברי יהודים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אתם בסדר :s05:

אתם מדברים פה על מלחמות מלפני 2500 שנים :s07:

מה זה אומר עם עם אחד השמיד את השני בתקופה הזאת? מה אתם רוצים שהם יעשו :kopfpatsch

אתם באמת חושבים שזה לא בסדר?...

ולמי שאמר שהיהודים השמידו עמים- מה אתה רוצה להגיד בזה?

גם כל עם אחר שהיה אז בעולם במלחמה כנראה השמיד עם אחר או הושמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ואבוי....

אם אתם היית מכיר את התקופה הזאת בצורה קצת יותר נורמלית, אתה לא היית אומר את השטויות שעכשיו אמרת (DOGMA)

לגבי גרמניה ונאצים,

אמנם לא כולם, אמנם היא "משלמת" על זה,

אבל לא לשכוח, לא לסלוח, הם רצחו יותר מ6 מיליון יהודים!

על זה אני לא סולח, ואת זה אני לא שוכח,

אם כולם ישכחו ויסלחו השואה תקרה שנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על אני סולח, אבל לעולם לא שוכח שמעת? נמאסו עלי כל הזיוניי שכל האלה שהשואה תקרה שוב, היא תקרה אל תדאג - המין האנושי יספק את הזוועה הבאה, אולי אפילו אנחנו אלה שנעשה אותה, אתה לא יכול לדעת כלום. ואני מכיר מספיק טוב את התקופה, הפאונטה הייתה שלכל עם יש ארועים שהוא היה רוצה למחוק מההיסטוריה, ואני חושב שאם תקרא את ההיסטוריה של עם , תמצא שמה ארועים לא פחות מזוויעים מהשואה. נמאס כבר על הקטע שגרמנים ישר נאצים, תתבגרו די הבנו תקטע של ילדים פלצנים שמתבכיינים סתם על דברים שרובם לא מבינים.

ולoverload אז מה שזה מדובר על תקופה מלפני 2500 שנה, אולי אפילו יותר, עוד 500 שנה אותו דבר יגידו על השואה, מה... נו זה היה לפני 500 שנה זה לא רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי, אבל סליחה גורמת לשכיחה.

נסה בעצמך...

גרמנים אומנם לא ישר נאצים, אבל הם היו...

ועצם זה גורם לי להיות קצת בו נגיד, "לא מצדד בגרמניה", "לא אוהב אותה, לא שונא אותה".

אולי היא תקרה שוב, אבל הפעם מישהו יעצור אותה בזמן בגלל האי שכיחה הזאת, ולא יפלו בין הכיסאות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי, אבל סליחה גורמת לשכיחה.

נסה בעצמך...

גרמנים אומנם לא ישר נאצים, אבל הם היו...

ועצם זה גורם לי להיות קצת בו נגיד, "לא מצדד בגרמניה", "לא אוהב אותה, לא שונא אותה".

אולי היא תקרה שוב, אבל הפעם מישהו יעצור אותה בזמן בגלל האי שכיחה הזאת, ולא יפלו בין הכיסאות...

תדאג קודם לקונפליקט עם הערבים

לא תהיה עוד שואה...

ואפשר לשאול האם יש לך קשר כלשהו לשואה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי בדיוק צריך לא לסלוח? לנכדים של קציני האס אס? מה הם אשמים במשהו?

לעולם לא לשכוח, זה בטוח! אבל השאלה הקשה היא: האם לגרמנים של היום יש עדיין חוב מוסרי כלפי היהודים?

יש הרגשה כזו שעדיין כן.. אבל האם היא מוצדקת? לא יודע להגיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...