מחאה יצירתית - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחאה יצירתית

Merrymoon

Recommended Posts

אלמונים בגרמניה מוחים כנגד הכיבוש האמריקני באופן מאד יצירתי...

הם נועצים דגלונים של ארה"ב בתוך ערימות גללים שמשאירים כלביהם הנאמנים שכנראה, גם הצתרפו למחאה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3034025,00.html

המשטרה אובדת עצות (כמו תמיד) הגבירה את הסיורים למטרת מציאת החולגנים האחראים על הפעולות הללו. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עצוב שיש אנשים שחושבים גרמני = נאצי.

אבותיהם עשו פשעי מלחמה לא נסלחים, אבל בחיית ראבאק, לא מגיע להם להקרא נאצים בשל היותם גרמנים ועל מעשי אבותיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת עצוב שאנשים חושבים כך.

גרמניה היא הימדינה ששילמה הכי הרבה ועדין משלמת הרבה על העבר שלה.

בזמן שמדינות אחרות באירופה שהיו שוטפות לשואה בדיוק כמו גרמניה אפילו לא מוכנות להצטער.

מה שיותר גרוע זה שאנשים היום מסתובבים בבלגיה עושים בטן גב במצרים וכשהם שומעים גרמניה, שהיא המדינה הכי נקיה היום משנאה ליהודים, ישר אומרים - נאצים.

אוי...הבורות :s07:

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב שיש אנשים שחושבים גרמני = נאצי.

עצוב שיש אנשים בישראל עם בעיות בהסקת מסכנות והבנת הנקרא

איפה אמרתי שכל הגרמנים נאצים??

אני ממש לא חושב שכל גרמני הוא נאצי

אבל אני דיי בטוח שאלה ששמו את הדגלים בחרא כן נאצים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההההההה, בגלל שהם מוחים נגד המשטר של בוש אז הם נאצים!

איך לא חשבתי על זה בעצמי...

לא.(אמרתי בכלל דבר כזה? קצת הבנת הנקרא)

אבל יש דרך למחות

גרמניה היא מדינה דמוקרטית אז שיקחו שלטים וילכו להפגין

לא סתם המשטרה מחפשת אותם.

אתה יודע מה היית מקבל אם היו תופסים אותך שורף דגל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא מבין איך הגעת מהפרובוקציה בשקל הזאת (ותיכף נגיע למה שאני חושב עליה), לזה שמי שעורר אותה הם נאצים...

אפשר לחשוב שחסרות קבוצות אנטי-אמריקאיות או אנטי-ממסדיות או אנטי-גלובליזציה שהיו מוכנות לעשות את זה, ואין להן שום קשר לנאציזם...

ובקשר לדבר עצמו - פשוט טמטום ובזבוז זמן טוטאלי.

סתם פרובוקציה, שכנראה בסוף מישהו יבוא וידח עליה אחריות בשביל ה-15 דקות תהילה שלו.

בתאכלס, זה לא מזיז לאף אחד (חוץ מאשר למי שצריך לנקות את זה), לא לאו"ם, לא למנהיגים ובטח שלא לבוש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שלא ממש הבנתם את הפואנטה. הכיבוש בעירק הוא רק תירוץ, המסר האמיתי והחבוי הוא שהגרמנים רוצים שהאמריקאים יצאו דווקא מגרמניה (אלא שהאנלוגיה שגרמניה היא חרא היא סטירת לחי עצמית). יש להם שם המון בסיסים וזה לא הכי נוח ונעים, במיוחד שעברו 60 שנה מסיום המלחמה ואין שום סכנה לכלום אבל עדיין ישנה תחושה של שלטון צבאי. נשמע בלתי מזיק אבל השמעתם על אסון ראמשטיין? לא, לא הלהקה (אם כי הם באו מאותה עיר). מדובר במפגן אוירי של אמריקאים מבסיס סמוך, ב-28 באוגוסט 1988, בו אירעה תאונה ובה נהרגו 70 בני אדם מתושבי המקום ורבים נוספים נפצעו. המטרה של הבסיסים האמריקאיים שנבנו בסוף המלחמה על שטח אירופה הכבושה ע"י בעלות הברית היתה להיות זמניים, בעיקר בגלל האויינות נגד הסובייטים וחשש של השתלטות קומוניסטית על אירופה. האיום של המלחמה הוסר, אך כנראה בשביל האמריקאים גם המלחמה הקרה לא נגמרה והם מסרבים להתפנות. מתנחלים שכאלו. התחושה שזה יוצר אצל האנשים שיזמו את המחאה היא שארה"ב מנסה להשתלט על העולם.

עכשיו הבנתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...