האם המארז טוב? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המארז טוב?

eli20

Recommended Posts

ה-PFC אכן מציין ספק. ב-KSP הוא נמכר עם ספק 400W ג'נרי.

המארז עצמו נראה לא רע, אבל אם אתה מחפש מארז איכותי עם ספק ממותג, כדאי להוסיף 50 ש"ח בשביל ה-Cumpucase 6A19 עם ספק HEC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל compucase יש מאוררים שבאים איתו?

ויש לי כרטיס 9600xt , אני באמת צריך ספק ממותג בשבילו או שג'נרי מספיק?

ועוד שאלה אחרונה: המארז הבא יותר טוב מהקודם:http://www.noacomp.co.il/Product.asp?productid=1564&catcode=351

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Compucase בברירת מחדל נמכר בחנויו עם מאוורר 120 מ"מ אחד. ישנן חנויות המוכרות אותו עם 2 מאווררים כאלה.

ל-R9600XT לא ממש צריך ספק כח רציני, אבל בכלליות תמיד עדיף ספק טוב עם מתחים יציבים דוגמת ה-HEC 300W AR-T המגיע עם ה-Compucase מאשר ספק ג'נרי זול שיכול ברמת סבירות די גבוהה להישרף ולקחת איתו מספר רכיבים נוספים בעת נפילת חשמל לדוגמא.

המארז בקישור שהבאת, Noa Cobra, הוא סה"כ חיקוי זול ל-Raidmax Cobra ולכן אינו מומלץ יותר מאשר המארז הנמכר ב-KSP באותו מחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהמארז compucase הוא הכי מתאים, אבל אני צריך מארז טוב במחיר של עד 300 ש"ח, כי אני לא אוכל להשקיע יותר מזה

(מגבלות תקציב...) יש למישהו המלצה למארז עד הסכום הנקוב למעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה נוספת הקשורה למארז: האם מארז הcompucase המצוין למעלה הוא כבד במשקל?

כבר חוויתי על בשרי את משקלו של מארז ninex מיובא מארה"ב ששקל 6 קילו, ואני בהחלט לא מעוניין במארז כבד 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל במשקל בין הcompucase למארזי הcobra למיניהם? (לא משנה איזה חברה) , פשוט אני אחליט איזה מארז לקנות לפי המשקל

ספק ומאווררים אפשר תמיד להחליף\ להוסיף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא העניין של גבר או לא, פשוט ראיתי cobra שעולה 270 שקל באתר noacomp ויש לי ספק גנרי לבינתיים, אז אני אחסוך קצת ואקנה את הספק או מאוררים שצריך אח"כ, אני פשוט לא רוצה להסתבך עם גדולים ו"מגושמים".

כל מה שאני רוצה לדעת אם הcobra הזה הוא מארז איכותי, כי אני לא מטיל ספק באיכות של ה-compucase :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...