מחפש משחק שיגרום לי לשבת מולו מעל חצי שעה. - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחק שיגרום לי לשבת מולו מעל חצי שעה.

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

POSTAL 2

HITMAN 3

אהבתי את שניהם מאד ממליץ עליהם.

וגם SOF 2 שגמרתי בדיוק היום יש לו עלילה מעניינת מאד ומשחק כיף!

אה וכמעט שכחתי זה המשחק שהכי אהבתי MAX PAIN ו MAX PAIN 2.

אלו המשחקים שאפשר לעשות SLOWMOTION מגוף שלישי מאז ששיחקתי ב מקס פיין 1 התחלתי לאהוב פעולה במקום אסטרטגיה.

אני ממליץ לכל-אחד פה לשחק בהם הם ממש ממולצים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שאני חושב על זה, אני מגלה שהמשחקים פשוט הולכים ונהיים גרועים.

ככל שהמשחקים נהיים יותר מציאותיים ועם גרפיקה יותר טובה, ככה התוכן והמשחקיות יורדים ויורדים.

איפה הכיף שהיה ב red alert (שלא לדבר על dune 2), וב warcraft 1/2. ה UT של 99 הרבה יותר טוב מהחדשים של 2003/4.

אפילו פיפא הישנים היו הרבה יותר מאתגרים ומעניינים בלי כל המהלכים המסובכים.

heroes 2 היה השיא - 3 ו4 הרבה פחות טובים. אל תצפו ל-5... הוא יהיה גרוע.

worms היה הרבה יותר טוב לפני worms 3D (כמה שאהבתי את הקודמים - לא יכולתי לשחק יותר מ10 דקות בחדש).

המשחק החדש היחיד שנהנתי ממנו ויוצא לי לשחק הו הרבה הוא - GunBound. משחק פשוט ב2D.

שימו לב איזה משחק הכי פופולרי ברשת - counter strike שיצא לפני איזה 4-5 שנים.

"מחפש משחק שיגרום לי לשבת מולו מעל חצי שעה" - אני מחפש כבר שנתיים. חוץ מgunbound, לא מצאתי כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]here's a good few

Action:

Half Life 2 (it's never as dark as 3)

Riddick : EFBBDC

RPG/Semi-RPG:

Vampire: Bloodlines (60% RPG, 40% FPS )

Deus Ex 1&2 (40% RPG, 60% FPS )

Fallout 1&2 (I usually don't like RPGs but this one is amazing, maybe it's because it got guns instead of swords)

Sim-Racing:

Live For Speed (gotta have a wheel or at least a very good mouse, best on-road simulator out there)[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מרגיש כמו Sikamikanico, בUT99 שיחקתי המון המון, בחדשים אולי חצי שעה גג..

תודה BigDick ;D, את הדאוס אקס 2 לא אהבתי, בהלף לייף 2 אני משחק כרגע, ומה הקשר לעכבר? מה שטוב להגה אני משחק רק עם מקלדת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]here's a good few

Action:

Half Life 2 (it's never as dark as 3)

Riddick : EFBBDC

RPG/Semi-RPG:

Vampire: Bloodlines (60% RPG, 40% FPS )

Deus Ex 1&2 (40% RPG, 60% FPS )

Fallout 1&2 (I usually don't like RPGs but this one is amazing, maybe it's because it got guns instead of swords)

Sim-Racing:

Live For Speed (gotta have a wheel or at least a very good mouse, best on-road simulator out there)[/ltr]

למה אתה כותב רק אנגלית?!

אתה אנגלי?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש מרגיש כמו Sikamikanico, בUT99 שיחקתי המון המון, בחדשים אולי חצי שעה גג..

תודה BigDick ;D, את הדאוס אקס 2 לא אהבתי, בהלף לייף 2 אני משחק כרגע, ומה הקשר לעכבר? מה שטוב להגה אני משחק רק עם מקלדת..

[ltr]you can't play Live For Speed with a digital device, you need an analog device like a wheel/joystick or a mouse.[/ltr]

למה אתה כותב רק אנגלית?!

אתה אנגלי?!

[ltr]because it's easier for me to express myself in english and no I was born in Israel and my perants can't speed english.[/ltr]

אני מציע את- Metal Gear Solid 1 ואת Metal Gear Solid 2.

נסה אותם, לא תיתאכזב.

[ltr]I don't think I have ever seen a worst port than those two. the games themself might be good, but the porting was horrible. ffs you need to edit a CFG file in order to config the keyboard and you can't use a mouse. if you like stealth games then there's splinter cell 1&2 (1 was really good) and there's also theif, which I never played myself.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...