מחפש משחק שיגרום לי לשבת מולו מעל חצי שעה. - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משחק שיגרום לי לשבת מולו מעל חצי שעה.

Vatos-Locos

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למיטב ידעתי Heroes 5 ייצא, זכויות המשחק נמכרו ל-.

זה מעניין כי מצד אחד כשחברה מצליחה להעביר קסם מסוים במשחק ,בדרך כלל אם חברה אחרת קונה את הזכויות המשחק המשך מאבד את הקסם...

אבל מצד שני - זאת .... הם מעולים בהברקות וכותרים עם ערך מוסף, מעניין איך יהיה HEROES5 ... (אולי איזה מנוע שיזכיר את ROME? לראות את הצבאות כמו שצריך? אם כן זה הולך להיות משהו לא מהעולם הזה...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

morrowind!!! משחק חזק וארוך מאוד

אני עכשיו משחק הירוס 3 ברשת חזרתי לזה אחרי 3 שנים שלא שיחקתי וזה משחק כזה ממכר וטוב - ממליץ ממש ממש בחום!! :xyxthumbs:

אם יש לך עצבים הייתי ממליץ לך splinter cell משחק מושקע אבל אתה לא יכול לבוא ולירות בכולם כל הקטע זה להיתגנב בחושך ובשקט.

דיאבלו 2 ! עוד משחק שחרשתי עליו בזמנו -בין המשחקים הכי טובים ששיחקתי אבל מכיון שאתה לא אוהב את הסגנון .

battlefield vietnam משחק די ממכר ומאוד כיפי - במיוחד ברשת :D

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת .... הם מעולים בהברקות וכותרים עם ערך מוסף, מעניין איך יהיה HEROES5 ... (אולי איזה מנוע שיזכיר את ROME? לראות את הצבאות כמו שצריך? אם כן זה הולך להיות משהו לא מהעולם הזה...)

שלא ינסו להתחכם, הגרפיקה היא לא העיקר במשחק הזה (בכלל לא), בשביל גרפיקה יש את Doom3, HL2 ועוד כל מיני משחקים אחרים שייצאו בעתיד.

ב-Heroes 4 שמו דגש על הגרפיקה וכולם ראו מה היתה התוצאה :P (למורות שיחסית ל-99 הגרפיקה של Heroes 3 מעולה).

שיעשו משחק בסגנון Heroes 3 רק עם שידרוגים (יותר טירות, כלי , יותר יכולות שניתן להתקדם אליהם בניסיון, יותר כשפים, אולי מנגון משחק יותר עשיר באופן כללי), הרי למשל הכשפים שניתן יהיה להראות וויזואלית יהיה מדהימים גם בסגנון משחק כשל Heroes 3. אם ייקחו את המשחק כמו שהוא מ-99 וייעשו לו גירסה גרפית ותוכנית משופרת מאוד כיאה ל-2006 (הוא לא ייצא השנה, מינימום ב-2006) המשחק גם ככה ייראה מדהים מבלי להוסיף לו שטויות (ע"ע Heroes 4).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלא ינסו להתחכם, הגרפיקה היא לא העיקר במשחק הזה (בכלל לא), בשביל גרפיקה יש את Doom3, HL2 ועוד כל מיני משחקים אחרים שייצאו בעתיד.

ב-Heroes 4 שמו דגש על הגרפיקה וכולם ראו מה היתה התוצאה  :P (למורות שיחסית ל-99 הגרפיקה של Heroes 3 מעולה).

שיעשו משחק בסגנון Heroes 3 רק עם שידרוגים (יותר טירות, כלי , יותר יכולות שניתן להתקדם אליהם בניסיון, יותר כשפים, אולי מנגון משחק יותר עשיר באופן כללי), הרי למשל הכשפים שניתן יהיה להראות וויזואלית יהיה מדהימים גם בסגנון משחק כשל Heroes 3.   אם ייקחו את המשחק כמו שהוא מ-99 וייעשו לו גירסה גרפית ותוכנית משופרת מאוד כיאה ל-2006 (הוא לא ייצא השנה, מינימום ב-2006) המשחק גם ככה ייראה מדהים מבלי להוסיף לו שטויות (ע"ע Heroes 4).

HEROES 4 דווקא מאוד איכזב אותי ....

לדעתי דווקא שלא ינסו לשנות דברים אלא שישאירו את החוקיות והכל אותו דבר (כי זה החלק של הקסם-בגלל זה הסדרה כל כך ממכרת) ומה שיעשו זה ידפקו בשיפור גרפי (שוב לדוגמא ROME- על המפה מאוד מזכיר את HEROES ובמפות קרב כולם אחר לגמרי, אז אפשר לעשות את זה בתורות) וכמובן יכניסו עוד מיליוני יחידות ושיפורים וקסמים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל טוען שצריך לזנוח את הפיתוח של חצי מהמשחקים הנוכחיים... כולם רק גרפיקה ובלי תוכן

צריך לפתוח במסע חידושים של משחקים ישנים, אותו משחק רק עם גרפיקה וסאונד מעודכנים (בערך כמו שפיראקסיס עשו עם פיירטס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל טוען שצריך לזנוח את הפיתוח של חצי מהמשחקים הנוכחיים... כולם רק גרפיקה ובלי תוכן

צריך לפתוח במסע חידושים של משחקים ישנים, אותו משחק רק עם גרפיקה וסאונד מעודכנים (בערך כמו שפיראקסיס עשו עם פיירטס)

צודק בהחלט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Thief 3- Deadly Shadows

משחק התגנבות הכי טוב שיש!!!! גם מגוף ראשון וגם מגוף שלישי!

SWKotOR

כבר אמרו כאן אבל משחק כזה אסור לפספס!

אני סיימתי אותו 5 פעמים!!!

ג'דיי אקדמי- נחמד מאוד!!!!

Vampire - The Masquerade Bloodlines

רעיון אדיר גרפיקה יפייפיה ארוך ומושקע....

Counter-Strike Source

משחק א-ד-י-ר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...