עוד כמה MHZ או עוד כמה GB? תעזרו לי להחליט. - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד כמה MHZ או עוד כמה GB? תעזרו לי להחליט.

DXT

Recommended Posts

מה יותר עדיף?

AXP 1800 + MSI KT3 Ultra-ARU + Mushkin 256MB PC3000 + Maxtor 60GB ATA133

או

AXP 1900 + MSI KT3 Ultra-ARU + XMS 256MB PC3000 + Maxtor 40GB ATA133

הזכרון נראה לי אותו הדבר, מילא אני לא מתכננן לעשות OC. אז נשאלת השאלה מה יותר חשוב: עוד קצת מהירות למעבד (וזכרון יותר טוב?) או יותר נפח כונן קשיח?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהחלט האפשרות הראשונה.

קודם כל, שני הזכרונות טובים לאוברקלוק (הקורסייר יותר אבל עדיין) ודבר שני, הבדל של 67MHz במהירות המעבד הוא זניח לגמרי, לעומת 20Gb נוספים של נפח בהרד דיסק (50% תוספת לעומת ה 40Gb) הם הבדל עצום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט האפשרות הראשונה.

קודם כל, שני הזכרונות טובים לאוברקלוק (הקורסייר יותר אבל עדיין) ודבר שני, הבדל של 67MHz במהירות המעבד הוא זניח לגמרי, לעומת 20Gb נוספים של נפח בהרד דיסק (50% תוספת לעומת ה 40Gb) הם הבדל עצום...

אין הבדל ביניהם הבדל בםב..שניהם הם צ'יפי הCTL של .. 8)

לכותב, ראשונה ללא ספק... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קונהההההההההההההההההה? אחלה לוח

בתחילה רציתי לקנות את ה 7VRX (או VRXP לא משנה כי אני לא צריך RAID), אבל משתי סיבות העדפתי את הMSI:

1. פחות סבירות לבעיות תאימות (אתם הפחדתם אותי...), כי מי יודע, אולי אני אחטא ואקנה GF4 יום אחד...

2. יש לזה מובנה עם 6 ערוצים, לא יודע כמה שווה (כי אף אחד לא עונה לי על הת'רד!!!!) אבל זה פותח אפשרויות לקניית ה ATP3 המיוחלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קונהההההההההההההההההה? אחלה לוח

בתחילה רציתי לקנות את ה 7VRX (או VRXP לא משנה כי אני לא צריך RAID), אבל משתי סיבות העדפתי את הMSI:

1. פחות סבירות לבעיות תאימות (אתם הפחדתם אותי...), כי מי יודע, אולי אני אחטא ואקנה GF4 יום אחד...

2. יש לזה מובנה עם 6 ערוצים, לא יודע כמה שווה (כי אף אחד לא עונה לי על הת'רד!!!!) אבל זה פותח אפשרויות לקניית ה ATP3 המיוחלת.

שמע, אם אתה יכול להרשות לעצמך קח את האפוקס 8K3A או את האביט KX-333... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך אף אחד מהלוחות הנ"ל כי חסרים בהם פיצ'רים שיש ב MSI ו . והם גם בעיקר לOC ואני לא מתכננן לעשות זאת. עם מערכת כזאת, למה לי? ואני לא צריך את האתגר בלשרוף את המעבד, לא תודה ;)

עריכה: לאביט חסר USB2, לאפוקס חסרים ATA133 ו USB2... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא צריך אף אחד מהלוחות הנ"ל כי חסרים בהם פיצ'רים שיש ב MSI ו . והם גם בעיקר לOC ואני לא מתכננן לעשות זאת. עם מערכת כזאת, למה לי? ואני לא צריך את האתגר בלשרוף את המעבד, לא תודה ;)

עריכה: לאביט חסר USB2, לאפוקס חסרים ATA133 ו USB2... ::)

הATA133 זה בולשיט אחד גדול, לא צריך את זה..אין תוספת בביצועים.

USB2- אתה באמת צריך את זה? אני לא רוא הואתך קונה דיגיטלית ב4000 שקל בזמן הקרוב, וגם אם כן- אני בטוח שתקבל כרטיס הרחבה (PCI).

האביט\אפוקס טובים יותר ועדיפים על פני הMSI והג'יגה בייט הדרעקי..הMSI חביב ;), אם אתה כבר קונה- למה לא להשקיע עוד קצת ולקחת משהו יותר טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, מהסקירות שקראתי האביט והאפוקס הם לא עדיפים על הג'יגה בייט, אולי קצת על ה אבל גם זה לא בטוח.

ולמה ג'יגה בייט דרעקי :o ???

ולא אני לא רואה את עצמי קונה מצלמה דיגיטלית ב 4000 שקל... אבל Presicion Weel 3 אולי (סתם זרקתי שם). ואני מניח שעד אז כולם יעברו לתקן הזה.

נ.ב: אני מתלבט רק בין שני הלוחות שציינתי כי רק אותם יש בחבילות (כמו בפנדה, פיסי הרדוור, סימפלטק...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי.

עכשיו תעזרו לי עוד קצת...

AMD XP 1800+,Samsung 256MB 2700, 7VRX, WD 80GB 8MB

או

AXP 1800+, KT3 Ultra-ARU, 256 PC3000, 60GB Maxtor ata133

???

פה אני גם מוסיף (בראשון) עוד 20 ג'יגה וגם באפר מוגדל לתוספת ביצועים (WD 80GB Special Edition w/ 8MB cache).

מצד שני אני מתפשר על איכות ומהירות (לא הרבה אבל) ולוח אם נראה לי פחות טוב. אז מה כדאי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, מהסקירות שקראתי האביט והאפוקס הם לא עדיפים על הג'יגה בייט, אולי קצת על ה אבל גם זה לא בטוח.

ולמה ג'יגה בייט דרעקי :o ???

ולא אני לא רואה את עצמי קונה מצלמה דיגיטלית ב 4000 שקל... אבל Presicion Weel 3 אולי (סתם זרקתי שם). ואני מניח שעד אז כולם יעברו לתקן הזה.

נ.ב: אני מתלבט רק בין שני הלוחות שציינתי כי רק אותם יש בחבילות (כמו בפנדה, פיסי הרדוור, סימפלטק...).

תן לי תקציב, אני ארכיב לך משהו..

בקשר להודעה השנייה שלך, הייתי הולך על השני עם תוספת של 100 שקל להארד דיסק של WD..להערכתי פנדה יסכימו לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, כבר יש לי בערך 5 מפרטים שונים שהתלבטתי בינהם ולשני אלה הגעתי, אז לא תודה.

ועוד דבר, ההרד דיסק לא נכלל בחבילה אז זה לא קטע של אם פנדה יסכימו או לא. ו ה 80GB של WD עולה ב 200 שקל יותר מה 60 מקסטור.

אתה יודע במקרה איפה אפשר להשיג את ה WD 80GB 8MB בפחות מהמחיר של פנדה (798 ש"ח)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי, כבר יש לי בערך 5 מפרטים שונים שהתלבטתי בינהם ולשני אלה הגעתי, אז לא תודה.

ועוד דבר, ההרד דיסק לא נכלל בחבילה אז זה לא קטע של אם פנדה יסכימו או לא. ו ה 80GB של WD עולה ב 200 שקל יותר מה 60 מקסטור.

הגעת לשני אלה, האביט והאפוקס עדיפים..אבל הכסף שלך- תקנה מה שמתחשק לך אני רק יכול לייעץ..ואני שוב אומר- קח את האביט.

לא, אין לי מושג..אבל אתה יכול לקחת את ה40GB של , ואחרי יציאת הSERIAL ATA להוסיף עוד אחד (יהיו במחיר זול) ולהפעיל את שניהם ברייד0..תוצאות קטלניות מובטחות ;D

ושוב- אביט\אפוקס, כדאי לך.. ;) אם אתה לא סומך עליי אני מציע שתשאל גם בכמה פורומים בחו"ל ונראה מה יהיו התגובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה בזיגזג או חנויות אחרות באינטרנט אבל להתקשר אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעת לשני אלה, האביט והאפוקס עדיפים..אבל הכסף שלך- תקנה מה שמתחשק לך אני רק יכול לייעץ..ואני שוב אומר- קח את האביט.

לא, אין לי מושג..אבל אתה יכול לקחת את ה40GB של , ואחרי יציאת הSERIAL ATA להוסיף עוד אחד (יהיו במחיר זול) ולהפעיל את שניהם ברייד0..תוצאות קטלניות מובטחות ;D

ושוב- אביט\אפוקס, כדאי לך.. ;) אם אתה לא סומך עליי אני מציע שתשאל גם בכמה פורומים בחו"ל ונראה מה יהיו התגובות.

אתה יכול אולי להסביר לי קצת יותר בקשר ל 40GB של , לא ממש הבנתי מה אתה מנסה להגיד.

שנית, תגיד לי במה האביט או האפוקס יותר טובים מה MSI? אפילו לא במהירות. אני אשמח אם תסביר לי. להזכירך כי איני מתכננן OC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...