יש לך 185 אלף ביד , איזה רכב הייתה קונה איתו? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לך 185 אלף ביד , איזה רכב הייתה קונה איתו?

Asafalfa

Recommended Posts

ואללה לדעתי לקחת מזדה 6...אם זה הסגנון שלך....

פאסט אל תיגע....מלא בעיות...גיר בעיקר..!!

אתה יכול להביא איזה GOLF V6...או משהו כזה...אם אתה אוהב קטנות...

גם טוב....אבל אם אתה לא אוהב צרפתיות אז עזוב...CILO B GTI....מנוע 2.0 משהו חזק..!!

אתה יוכל סובארו B4....גם אוטו טוב...!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 132
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב - לאבא שלי יש אקורד 2004 (ליסינג מהחברה) , הדגם הבסיסי , אגזוז אחד (מפלצתי כולם תמיד שואלים אותי כמה עלה האגזוז כי הוא נראה כשיפור), רק 2 כריות אוויר ומנוע 2 ליטר. האבזור בסיסי (רדיו דיסק מקורי+2 (עוד 2 הוספתי בעצמי)+שליטה על המערכת מההגה+בקרת אקלים)- באמת שיש מכוניות שזולות ב30 אלף ונותנות יותר אבזור...

אבל..... וזה האבל הגדול- אין על הרכב הזה מבחינת דינמיות על הכביש (ואל תשוו לי את זה לב.מ.וו או מרצדס- מדברים על 180 אלף שקל) - אין על המנוע שלה (המנוע הכי חזק במשפחה שלה 155 כ"ס) והיא יושבת על הכביש כמו טנק.

בכלל היא מאוד ספורטיבי שזה פועל גם לרעתה- המתלים שלה נורא קשים כך שמרגישים היטב את המהמורות בכביש , מבחינת נוחיות זה מינוס - מבחינת ספורטיביות זה פלוס גדול.

מבחינת מראה- יש וויכוחים לגביי העיצוב- העיצוב אגריסיבי ומפוסל יש כאלה שאוהבים את זה יש כאלה שלא- אני אישית מאוד אוהב את העיצוב שלה- הוא מרושע משהו (צריך לראות אחת מגיחה לכם מאחורה -לראות אותה במראה כדי להבין על מה אני מדבר...)

אני מאוד מאוד מאוד מאוד מבסוט מהאוטו .... הוא יושב על הכביש בצורה שלא תיאמן, התאוצה שלו, המנוע שלו - מעולים, מהירות מרבית גם מהגבוהות שבקטגוריה ובכלל צריך להרגיש איך האוטו הזה נוסע ואז להבין על מה מדובר.

לגביי הפאסאט... אוטו מיושן (ואפילו שמוציאים כל שנה דגם לאותה שנה עדיין המרכב הבסיסי זהה ורק משנים שטויות כמו תאורה פגושים אולי מוסיפים קצת באבזור לא מעבר- האוטו עצמו אותו אוטו) - העיצוב שלו- שאגב נראה לי גאוני בזמנו... היום כבר פסה... ועד הדור החדש של הפאסאט זה סתם מפגר לקנות אחת כי היא מיושנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שווה בזה בדיוק??? למה לקנות אוטו שלא נותן לי תמורה רק בשביל שיהיה לי פוזה של ערס?

צודק במאה אחוז!!!! :xyxthumbs:

קונים לי אותו בשביל אגזוז.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]for a 185 grand there's only 2 good choices for a brand new sports car, the Toyota MR2 or the Mazda MX5. if you don't mind a used car you can look for a BMW M3, Honda S2000, both will be insanely hard to find. if you don't mind the trouble, you can buy a Toyota Supra from the US and import it here, but I'm not sure it will fit in the budget. no not because the car is to expansive but because the taxes are insanely high.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי תקרא את מה שהוא כתב שוב..

don't mind a used car you can look for a BMW M3, Honda S2000, both will be insanely hard to find. if you don't mind

USED...

בנוגע למה ש BIGDICKBASTARD אני לא מחפש רכב אלה מנהלים טוב...

:\

דרך אגב S2000 רק נראה טוב ! לפי מה שאני יודע אין לו מנועים גדולים או חזקים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה C 5 וכל ושאר הצרפתיות לא אמינות באלקטרוניקה שלהם, כל שניה יש לך בעיה כלשהי, וזה מה שאין באקורד (יחסית לצרפתיות) וזה מאוד מוסיף לאקורד כי לא צריך לרוץ למוסך כל שבוע.

רואים כמה שאתה מבין יה מוח בננה.

זה שהיו בעיות חמורות לסיטרואן BX זה לא אומר שהשאר יורשות את זה, מספר התקלות בפיז'ו סיטרואן מצומצם מאוד וכמעט משתווה ליפניות.

אם אתה רוצה מכונית משעממת טיחו שתהיה אפורה ומגעילה מבפנים ותסמוך עליה שלא תכנס למוסך קנה יפנית 1.6 ליטר.

אם אתה רוצה נוחות אבזור ופינוק קנה צרפתית וטפל בה בחום והיא תחזיר לך באותו מטבע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוס תוריד את האף שלך חזרה לאדמה ותרגע קצת....

מה עשית מה סי 5 אוטו אולטימטיבי?

בתור בן אדם שנוהג יום-יום על הסיטרואן(C5 2003 2000CC) אני יכול לחדש לך הרבה דברים עליה....(ואתה בן 15!!! מה אתה בכלל מתווכח??? בחיים שלך לא נהגת עליה ואתה מדבר על הנאה מנהיגה?!?)

[ולא, לשבת ליד אבא שהוא נוהג, לא נקרא הנאה מנהיגה]

קודם כל, המערכות האלקטרוניות שלה באמת קורסות כל יום. כל יום הוא זורק לי "ארורים"(ERRORS) של תקלות כאלה ואחרות.. אם זה לא היה אוטו של חברה מזמן הוא היה הולך קיבינימט.

בהחלט היא הנוחה ביותר בקטגוריה(עד כמה שידוע לי, נהגתי רק על הסי5, על המאזדה 6 ועל המונדיאו) ויש לה מערכת שמע טובה מאוד יחסית למתחרות, אבל עדיין פושרת(למרות שפושרת בשבילי זה מצוינת בשביל 95% מהאנשים).

כשמגיעים להנאה מנהיגה(במובן הספורטיבי) - לסיטרואן אין ממש מה להציע...

על כוח אתה מדבר? מנוע 136 כוח סוס(איך לעזאזל הגעת שהוא החזק ביותר בקטגוריה? גם לחדשות יש רק איזה 138 כוח) שעם תיבה כל כך מטומטמת לא מצליחה להדביק הונדה סיוויק 1600 סטנדרטית שנת 97 אוטומטית עד מהירויות באמת גבוהות(מניסיון, בניגוד אליך שרואה בטלויזיה ומדבר שטויות).

בכל מקרה - חזרה לנושא התרד - M3 מיד שנייה בהחלט נראית אופציה מצויינת... רק תשמרו הרבה מאוד כסף בצד מתוך ה 185 האלה לתחזוקה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שציינתי מקודם

שזה נוגע למכונית חדשה

אוקטביה 1800 טורבו (רצוי ידנית)

המחיר שלה זה 184

אמינה מאוד, נוחה יותר מרוב המכוניות של אמא שלה (VW) אבל ההרכבה שלה לא כמו של אמא שלה...

החלפים שלה גם זולים, האוטו הכי משתלם היום.

אבל קצת לפנטזיות

כמו שציינתי מקודם אופל (אני אוהב אופל :hat:) אפשר לחפש את הקופה הישנות עם ה2200, הן חיות על!

או איזו רנו מגאן קופה נחמדה גם אוטו בנזונה (ויישאר הרבה לשטויות!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רזאר ג'וניור, על הסי 5 החדשה שמעת?? ועליה דיברתי, וכל מה שאמרתי הם עובדות מוצקות. http://www.motocar.co.il/motocar/model/index.asp?id=2042

ולא יודע אם אתה מנוי לאוטו או הגה אבל שניהם הכתירו אותה כמלכת הקבוצה החדשה (באוטו גם היוצאת היתה עדיפה על השאר).

ואני בכלל לא דיברתי על הנאה מנהיגה

וגם נמאס ל מכל האנשים שקוטלים לי תידע בגלל שאין לי רישיון זה פשוט טיפשות לשמה! זה שאין לי רישיון לא נותנת לאף אחד תזכות לומר לי לא לתת תדעה שלי במכוניות! כל מה שאני אומר זה מקריאת כתבות!

ומי אמר בכלל שלא נהגתי? נהגתי על האיסוזו של אבא שלי ואין ספור פעמים על טרקטורים וטרקטורונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרפתיות = נוחות עם תקלות.

יפניות = ביצועים אבל לא נוחות.

אני במקומך הייתי הולך על אקורד, גם יפה, גם מדהימה על הכביש ( אך.. איזה מנוע ) וכמעט חסרת תקלות.

או שהייתי שוקל גם את ה- B4 שהוא גם אוטו מעולה.

האופציה של מכונית יוקרה מיד שניה טובה, רק אם אתה לוקח בחשבון את ההוצאות על התחזוקה.

C5 אחת המכוניות הנוחות שחוויתי, אבל לביצועים אל תצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...