הביטורנט זוחל לי !!! - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הביטורנט זוחל לי !!!

gab1234

Recommended Posts

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז שני ההורדות שלי הם על צבע ירוק ...כלומר לא חסומים ע"י שום דבר.

ואם אני אחליף את התוכנה מה זה כבר ישנה ? הרי כולם עובדים על אותו בסיס בסופו של דבר !!!

כאילו, מה, אתה חייב להתווכח ? התוכנות בכלל לא עובדות אותו דבר.. BITTORRENT הוא פרוטוקול הרבה יותר פתוח מEMULE וחבריו.. הוא מאפשר לכל תוכנה לעשות אופטימיזציות משלה לגבי ממי היא מורידה, למה, כמה, ולמי היא נותנת (דבר שמשפיע על הדרוג שלך)... כיום ה AZAREUS הוא התוכנה שיש לה את האלגוריתם הכי יעיל (לפחות לאנשים בארץ עם UPLOAD מוגבל), ולכן תשיג את מהירות ההורדה הכי גבוהה איתה... למה לדבר אם לא מבינים ?

MILK: יש לך מגבלה על ה MAXIMUM CONNECTIONS, וגם עשית PATCH ל SP2 CONCURRENT CONNECTIONS, וגם כמה UPLOAD SLOTS אתה נותן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MILK: יש לך מגבלה על ה MAXIMUM CONNECTIONS, וגם עשית PATCH ל SP2 CONCURRENT CONNECTIONS, וגם כמה UPLOAD SLOTS אתה נותן?
יש לי הגבלה ל-400 חיבורים והיחס(אם לזה התכוונת) הוא 1:2(0.5) ולא עשיתי את הפאטצ' כי אין לי SP2.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאילו, מה, אתה חייב להתווכח ? התוכנות בכלל לא עובדות אותו דבר.. BITTORRENT הוא פרוטוקול הרבה יותר פתוח מEMULE וחבריו.. הוא מאפשר לכל תוכנה לעשות אופטימיזציות משלה לגבי ממי היא מורידה, למה, כמה, ולמי היא נותנת (דבר שמשפיע על הדרוג שלך)... כיום ה AZAREUS הוא התוכנה שיש לה את האלגוריתם הכי יעיל (לפחות לאנשים בארץ עם UPLOAD מוגבל), ולכן תשיג את מהירות ההורדה הכי גבוהה איתה... למה לדבר אם לא מבינים ?

רגע... ממתי לשאול שאלות נחשב "להתווכח"...??

ואני שואל כי אני לא מכיר ורוצה לדעת יותר....אם אתה לא רוצה לענות אז אל...אבל אין שום צורך לרדת עליי ככה  :nixweiss:

וניסיתי את האתר שרשמת לי והוא עכשיו מוריד ממנו על 90-95 ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שני ההורדות שלי הם על צבע ירוק ...כלומר לא חסומים ע"י שום דבר.

ואם אני אחליף את התוכנה מה זה כבר ישנה ? הרי כולם עובדים על אותו בסיס בסופו של דבר !!!

זה נראה לי כמו קביעת עובדות ולא שאלה, אבל מה שתגיד...

בכל מקרה אם יש לך חיבור 1.5 ואתה מוריד מהאתר ב90-95, אז משהו עדיין לא בסדר... כמה UPLOAD אתה נותן ? ויש לך דברים אחרים שרצים ומתשמשים בחיבור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי כמו קביעת עובדות ולא שאלה, אבל מה שתגיד...

בכל מקרה אם יש לך חיבור 1.5 ואתה מוריד מהאתר ב90-95, אז משהו עדיין לא בסדר... כמה UPLOAD אתה נותן ? ויש לך דברים אחרים שרצים ומתשמשים בחיבור?

או.קיי ... לא נכנסתי כדי לריב אז אני מצטער אם שיגעתי אותך ::)

UPLOAD יש לי 4

והדבר היחידי שעובד בנוסף זה IE...

תודה על התשובות המהירות ותודה על הסבלנות ... זה פשוט משגע אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב.. אז במצב הזה, אני מציע דבר ראשון לבטל לדקה את הפיירואל בכלל.. ואז לנסות להפעיל את התוכנה מחדש ולהוריד את הקובץ מ FILERUSH שוב.. תראה אז אם יש שיפור או לא....

אם כן, הבעיה בפיירואל...

אם לא, אז תעשה טובה לאנושות ותעבור ל AZAREUS כמו כל השאר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או.קי...

אז התקנתי את ה-AZERAUS כמו שכולם ציוו עלי ... ;D

פתחתי לו את פורט 50000 והוא התחיל להוריד... אבל כלום לא השתנה !!!

הוא ממשיך להוריד לי כמו ה-ABC בקצב של בין 4-16 וזה הכול .

ניתקתי את האנטיוירוס וזה לא שינה כלום .

אז אולי צריך להגדיר אותו שוב ???

ועוד שאלה - איך אני מעביר את הטורנטים שהתחילו כבר לתוך האזראוס ???

ותודה לכולכם על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...