הביטורנט זוחל לי !!! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הביטורנט זוחל לי !!!

gab1234

Recommended Posts

אני מדי פעם קורא כאן על אנשים שהביטורנט מוריד להם על 100 ויותר...

ואני פשוט לא מבין את זה !!!

יש לי 1.5 מגה...הפיירוול של ווינדוז לא מופעל...רק נורטון אנטי ווירוס...

ובכול זאת הוא מוריד לי על מהירות ממוצעת של 5-10 .... רק פעם אחת הייתי מבסוט כי הוא הגיע ל - 40 :kopfpatsch:

אז מה יכול להיות לא בסדר ?

אני משתמש בביטורנט ABC וניסיתי כבר כול מיני " מדריכים " לשיפור המהירות וזה נשאר אותו דבר ...!!!

אנא תעזרו לי כי זה ממש מייאש אותי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איזה נורטון יש לך? 2005?(כי אם כן , אז סביר להניח שזאת הבעיה ואפשר לפתור אותה)

וזה תלוי גם כמה סידרים יש לקובץ שאתה מנסה להוריד.

כן יש לי נורטון 2005 ...

ובקשר ל-SEEDS ( אני חושב שלזה אתה מתכוון ...) זה קןרה לי גם עם קבצים חדשים ומבוקשים וגם עם קבצים ישנים !!!

יש עצה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מוריד קובץ, התוכנה אמורה להגיד לך אם היא חסומה ע"י FIREWALL (ברובם, פשוט אתה רואה את צבע ההורדה בצהוב או משהו אחר חוץ מירוק)... תבדוק מה התוכנה אומרת אצלך...

תבדוק האם התוכנה אומרת שהיא חסומה או לא, ואם אתה לא יודע איך, תעיף את התוכנה ה2#$@#$ הזאת למשהו יותר טוב כמו שהמלצנו לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מעיף משהו , תפתח את הפורטים שאותם חוסמת ה- Worm Protection(היא נחשבת גם למעין פיירוול)

אם תצטרך הסברים מפורטים איך לפתוח שם את הפורטים(למרות שזה ממש לא בעיה) תגיד ואני יפרט לך איך לעשות את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מעיף משהו , תפתח את הפורטים שאותם חוסמת ה- Worm Protection(היא נחשבת גם למעין פיירוול)

אם תצטרך הסברים מפורטים איך לפתוח שם את הפורטים(למרות שזה ממש לא בעיה) תגיד ואני יפרט לך איך לעשות את זה.

מכיוון שאף פעם לא ניסיתי לעשות את זה...אולי בכול זאת תסביר לי ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכנס לנורטון , תיכנס לOptions , Worm Protection , ושם תלחץ על Program Control.

תבחר את תוכנת הביטורנט שלך ותעשה לה Permit.

עכשיו בקשר לקליינט הביטורנט שלך: על איזה פורט התוכנה מוגדרת כרגע?(תבדוק את זה באפשרויות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה.. יש סיבה מיוחדת שאתה משתמש בתוכנת BITTORRENT ישנה שמבוססת על קוד ישן ?

למה אם כבר לא להתקדם ל BITTORNADO 0.3.9 או הכי טוב ל AZUREUS, תוכנה יותר טובה שתיתן לך מהירות גבוהה יותר בלי קשר...

http://azureus.sourceforge.net/

http://www.bittornado.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכנס לנורטון , תיכנס לOptions , Worm Protection , ושם תלחץ על Program Control.

תבחר את תוכנת הביטורנט שלך ותעשה לה Permit.

מסתבר שזה כבר היה על PERMIT ALL

עכשיו בקשר לקליינט הביטורנט שלך: על איזה פורט התוכנה מוגדרת כרגע?(תבדוק את זה באפשרויות)

מינימום פורט - 8001

מקסימום פורט - 9000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאתה מוריד קובץ, התוכנה אמורה להגיד לך אם היא חסומה ע"י FIREWALL (ברובם, פשוט אתה רואה את צבע ההורדה בצהוב או משהו אחר חוץ מירוק)... תבדוק מה התוכנה אומרת אצלך...

תבדוק האם התוכנה אומרת שהיא חסומה או לא, ואם אתה לא יודע איך, תעיף את התוכנה ה2#$@#$ הזאת למשהו יותר טוב כמו שהמלצנו לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי , מכיוון שלא ידועים לי הפורטים שה-ABC אמורה לפעול בהם , יהיה יותר קל ויותר טוב בשבילך אם תשתמש באזוראוס(icebreak - מסתבר שזה כן מתקשר עכשיו לנושא :))

כתבתי פוסט מפורט בכל הקשור לאזוראוס -לחץ כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא גיליתי שלמהירות מקסימלית מגיעים רק בהגבלה של 3.8.

כמובן שלא לשכוח לבטל את הגבלת העלאה בלילה כשאתה לא על המחשב ולתת לכולם להנות מהקובץ ולא להיות Leecher קמצן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא גיליתי שלמהירות מקסימלית מגיעים רק בהגבלה של 3.8.

כמובן שלא לשכוח לבטל את הגבלת העלאה בלילה כשאתה לא על המחשב ולתת לכולם להנות מהקובץ ולא להיות Leecher קמצן.

לא הבנתי.. אתה מדבר על 3.8 קילו בייט לשניה ?? (כאילו כזה מדויק, לא 4 לא כלום), או שפיספסתי ?

וגם כמובן, כשאתה מגביל UPLOAD, אתה צריך גם להגביל את ה SLOTS כדי שתהיה חלוקה סבירה (אני נותן 2K לכל אחד.. נראה לי פחות מ 0.8 הוא עושה CHOKE או משהו).

UPLOAD: 4KBYTES/SEC UPLOAD SLOTS: 2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...