אשכול: איך ניראה דיסק של טכנאי? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשכול: איך ניראה דיסק של טכנאי?

kotel

Recommended Posts

זה בעיה לקחת אלי אתה מחשב תיראו התחלתי לעבוד כטכנאיפירסמתי מודעה והתקשרו אלי והבעיה שאני לא יודע מה לקחת איתי אם לא יזהה לו דרייבר כלשהו ואין לו אנטרנט מה אני אמור לעשות...?

איך אני משיג את כל הדרייברים הקיימים?

נ.ב

בגלל שאני חדש אנשים לא שומחים עלי וכל זה אז הם לא יביאו אלי את המחשב...

איזה תוכנות התכוונתה כשאמרתה תוכנות של שמירה על המחשב(כמו תוכנות להגנה מספייוור למשל).?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד .....ויש כבוד.....

לא עדיף שתרכוש קצת יותר ניסיון?....

זאת אומרת נראה לי מהשאלות שלך שאתה לא ממש יודע מה צריך לעשות וסתם חבל שתסתבך אם אנשים.....

עדיף שתלמד קצת לפני שאתה מתחיל לעובד אם אנשים.....גם אני אישית חשבתי שאני חכם מספיק ללכת לעבוד אם אנשים ...

והדבר היחיד שיצא לי מזה זה כאב ראש ועצבים....

ברגע שאתה עובד אצל אנשים הם רואים מה אתה עושה והם תמיד יצאו מנוקדת הנחה שאתה דופק אותם ......ועוד ברגע שאתה לא מנוסה אז בכלל יש חגיגה....

תתחיל אם חברים של המשפחה וחברים ואח"כ תעבוד אצל אנשים זרים.....והכי חשוב תשתדל כמה שפחות לעבוד אצל אנשים בבית....תקח את המחשבים כמה שיותר לבית שלך....ככה תוכל לעובד בשקט שלך וקצב שלך בלי שאף אחד ישב מעלייך כמו איזה נץ ויראה מה אתה עושה...

ועוד דבר חשוב ....

מס הכנסה!!!

ברגע שתתחיל לעשות קצת כסף ותיצור לך שם אפילו רק בשכונה שלך הם יבאו והם לא יהיהו שמחים שאתה לא מוציא קבלות.....ואתה תקבל מהם בראש בגלל זה...

אז ברגע שאתה מתחלי כבר ליצור לעצמך קהל לקחות אפילו קטן תשקול בכובד ראש להוציא לעצמך תעודה של "עוסק זעיר" ולהתחיל להוציא קבלות וחשבוניות מסודרות....בהתחלה זה קצת יקר וקצת מעצבן אבל זה משתלם לתווך הרחוק.....

והכי חשוב....

תזכור לעצמך שרק מטעויות לומדים....עשית פאשלה איבדת לקוח?.....לא נורא תלמד מזה זה הדרך היחידה....

בהצלחה שיהיה לך...

ותחשוב על מה שאמרתי.....תלמד לפני שאתה זורק את עצמך לבריכה של "הגדולים" לטובתך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבוד אצל הלקוח זאת הטעות הכי גדולה שיש הוא קולט את העבודה מסתכל משלם ויותר לא קורא לך :kopfpatsch:

תיקח אלייך את המחשב תמיד !

השטות הכי גדולה שראיתי אי פעם.

בן - אדם, אני עושה את זה כבר כמעט שנה שלמה... ותאמין לי שהם ממשיכים להתקשר ועוד להביא את כל החברים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו איזה מנייק הקליינת הראשון שהיה לי...

מתקשר אלי אומר לי אני רוצה להרכיב ארדיסק אמרתי סבבה בונה זה הולך להיות קל!

באתי 15 שקל מונית...

עליתי לבן-אדם יש ראש כמו איזה טלויזה 29 אינץ' עם ממיר שואל אותי תגיד אתה מבין בזה או שסתם...

שמתי לב שהוא מפקפק אמרתי לו אל תדאג עלי!!!

איך שפתחתי את המחשב ובאתי להרכיב את ההארדיסק הוא עושה לי עזוב עזוב תיסגור אתה לא ניראה לי...

מה כבר לא ניראה לך פה עוד לא עשיתי כלום... :nixweiss:

ואז הוא עושה לי לא לא  :nono: אני יקרא למשהו מקצועי שיעשה לי את זה...

אמרתי לו טוב אין בעיה...

ומה הוא עוד עושה לי ברוב חוצפתו תנקה לי את האבק עם כבר פתחתה...

אמרתי לו תנקה אותו לבד מה אני ניראה לך הקושי שך?

(סתם לא אמרתי את זה בכל זאת הוא מבוגר עם ילדה ואישתו בסלון)

אבל עוד שניה אני יוצא עליו!

שלח אותי הביתה בלי גרוש התחלתי לצעוד ברגל!!!

מה אתם אומרים על זה..??

איזה אנשים חארות יש בארץ הזאת... :pissed:

אני מת שיפול לי לידיים איזה קליינט שאני יהיה הטכנאי הקבוע שלו משהו רציני שיהיה עבודה...ומה סך הכל אני לוקח גרושים על כל דבר אני אומר 50 שקל על פירמוט והתקנת ווינדוס+תוכנות הגנה וכו'...

בעסה יאללה לא הולך לי... :pissed:

אני מת להתקבל לאיזה עבודה אצל משהו הקליינט הזה הוריד לי את כל הביטחון!!! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת מה קורה עם התחרות שיש טכנאים שמתקינים הכל לא חוקי (כולל XP) ? מהי מדיניות הטכנאים?

ואם כבר נפתח הת'ראד- העלו לכאן בעיות שהיו לכם....

בקשר לדיסק- בדיוק מה ש milk.inc אמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקוח בוחן אותך מכל הבחינות לבוש האם אתה מתרגש ? אמין ? מקצועי ?

אם אתה חושש ומתרגש ישר קולטים עלייך זה מראה על חוסר ידע או חוסר ניסיון הם לא אוהבים את זה.

נפלתי על הרבה אשכנזים שלפני תיקון עושים עלייך סריקה של מותגי לבוש :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השטות הכי גדולה שראיתי אי פעם.

בן - אדם, אני עושה את זה כבר כמעט שנה שלמה... ותאמין לי שהם ממשיכים להתקשר ועוד להביא את כל החברים שלהם.

"חכם גדול " נראה אותך פותח תיק במס הכנסה ולא חאפר כמו עכשיו ואז תבין על מה אני מדבר !

רוב אנשי המקצוע עם טיפה שכל לא עובדים בבית הלקוח אלא מתקנים את המחשב במעבדה !!!!!

טכנאות זה עניין קל מאוד לקוח שמבין עניין ישר קולט את העבודה ולא מתקשר אלייך יותר !!!!

רואים שאתה חאפר שחי מחבר לחבר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...