הוכרז רשמית הנגן FLASH של APPLE או ה IPOD SHUFFLE - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוכרז רשמית הנגן FLASH של APPLE או ה IPOD SHUFFLE

icebreak

Recommended Posts

נכון אבל בדיוק דרכי הפרסום האלה של וההשפעה שלהם על אנשים היא זו שהופכת אנשים לFANBOYS של

ובסופו של דבר הם אלה שקונים את זה :>

ומבחינתי, משקיע מליאן שהחליט לקנות את כל כונני הדיסק קשיח ( הקטנים ) הנמצאים בשוק וכך למנוע מחברות אחרות להתפתח זה לא "marketing skills" זה פשוט גועל נפש וזה עוד סיבה שמראה למה לא לקנות , הם החברה היחידה שצריכה כל כך הרבה פרסום שיקנו את המוצרים שלהם אחרת ... חברה שמטפסת על אחרים ועובדת על לקוחות. 

וכמעט שכחתי, אתה צודק בזה שזה בנוי יותר איכותי מנגנים סינים וגם האיכות שמיעה יותר טובה אבל עדיין, החוסר בשאר הדברים ( רדיו,  בטרייה, מחיר , מסך ואני בטוח שיש עוד הרבה דברים) פשוט לא שווים את זה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ה mini mac ממש נראה נחמד הוא זול 499 דולר ממש קטן הוא די ה htpc מושלם בגלל שמגיע אם ilife אז יש לך מוזיקה תמונות ואתה יכול לראות סרטים והוא הזכרתי שהוא ממש קטן וחמוד?. לפי דעתי אני הולך לקנות אותו.

http://www.apple.com/macmini/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אבל בדיוק דרכי הפרסום האלה של וההשפעה שלהם על אנשים היא זו שהופכת אנשים לFANBOYS של

ובסופו של דבר הם אלה שקונים את זה :>

ומבחינתי, משקיע מליאן שהחליט לקנות את כל כונני הדיסק קשיח ( הקטנים ) הנמצאים בשוק וכך למנוע מחברות אחרות להתפתח זה לא "marketing skills" זה פשוט גועל נפש וזה עוד סיבה שמראה למה לא לקנות IPOD, הם החברה היחידה שצריכה כל כך הרבה פרסום שיקנו את המוצרים שלהם אחרת ... חברה שמטפסת על אחרים ועובדת על לקוחות.

בכל תחום תמיד יש חברה שבולטת יותר מהאחרים, מה לעשות.. MICROSOFT, INTEL, , ELECTRONICS ART וכו'.... תמיד יש מותג מוביל...

לא הבנתי מה אמרת לגבי משקיע, ואני לא מבין למה לבקר את דרכי פעולת , היא דווקא נראת לי אחת מהחברות היותר ישרות בעסק. עובדה שהיא מחליטה למתג את המוצרים שלה, והאחרים לא (משיקולי תקציב, יכול, רצון, מה שתגיד).. מיתוג זה לא מילה גסה וכולם עושים זאת (ראה חברות פלאפון בארץ כדוגמא טובה)... ולבסוף מה לעשות ל APPLE יש את הממשק הכי טוב למשתמש הממוצע (שלא יודע להפעיל מחשב אפילו), והמכשירים שלה נוחים...

אבל עזוב.. אין טעם להתווכח בנושא כזה... הנה עוד כמה רשמים מה SHUFFLE:

1. We love Autofill. It makes the shuffle even more random since you never even know what will wind up on your Shuffle. Sure, you can narrow it down to music from a playlist, or do it all manually, but wheres the fun in that?

2. Were spoiled by Firewire. The USB 2.0 moved the songs onto the Shuffle pretty quickly, but its not the song per second speed of the regular over Firewire.

3. Apple claims 120 songs probably fit on the 512 MB version. We managed to fit 110, but we have lots of 160 and 192 kbps mp3 files.

4. This thing is tiny and light. Youll never feel it around your neck or in your pocket. Its like a stick of gum, not a pack. Just be sure not to leave it in your jeans when you wash them.

5. The controls take a second or two to get used to, then you never think about them again.

6. The sound is great. Its easily as loud and seems to be more clear with better bass response than our 3G .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

&[bnn3xa] Co] link=topic=102197.msg861754#msg861754 date=1105563607]

אבל ה mini mac ממש נראה נחמד הוא זול 499 דולר ממש קטן הוא די ה htpc מושלם בגלל שמגיע אם ilife אז יש לך מוזיקה תמונות ואתה יכול לראות סרטים והוא הזכרתי שהוא ממש קטן וחמוד?. לפי דעתי אני הולך לקנות אותו.

http://www.apple.com/macmini/

רק חבל שאין לו TV-OUT ולא נראה שאפשר להוסיף למארז הקטן הזה משהו... (צריך ממיר VGA, או חיבור USB לזה, וחבל)....

וזה .. לא נראה לי שיש תוכנות TUNER (וגם שוב.. צריך TUNER USB), שמגיעים לרמה שיש ל MEDIA CENTER ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק חבל שאין לו TV-OUT ולא נראה שאפשר להוסיף למארז הקטן הזה משהו... (צריך ממיר VGA, או חיבור USB לזה, וחבל)....

וזה APPLE.. לא נראה לי שיש תוכנות TUNER (וגם שוב.. צריך TUNER USB), שמגיעים לרמה שיש ל MICROSOFT MEDIA CENTER XP...

19$ תוספת לממיר לsvideo

http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebObjects/AppleStore?productLearnMore=M9267G/A

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אתה צודק היא מובילה בתחום, אבל הדרך שהיא עשתה להגיע למצב הזה פשוט .. :pissed:

ובקשר למשקיע היה סיפור לא קטן על זה שבהתחלה של הIPOD הם קנו את כל  harddisc 1.6 inch ( עם אני לא טועה או שזה 1.8)  שהיו בשוק ואז לחברות האחרות שבדיוק התחילו להתפתח בתחום לא נשאר.. ואני לא מבין איך לא שמעת על זה ? אני אפילו קראתי את זה לא מזמן בעיתון מעריב :\

ובקשר לזה שיש לו ממשק נוח זה באמת נכון אבל זה רק בגלל הסיבה שאין לזה שום דבר חוץ מPLAY וSHUFFLE כמה מסובך זה כבר יכול להיות :\

ובאמת לא כדאי להכנס עכשיו לויכוח על וכו'.. אחרת זה לא יגמר :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שיש מספר מכשירי Muvo שעוקפים את הIPOD הזה. אבל יש סיבה אחת ופשוטה למה הם יצליחו במכירות ויעקפו כל חברה אחרת.

בגלל שזה IPOD! הם עשו עבודה מדהימה פשוט עם הפרסום של המכשירים שלהם. הם הצליחו להוציא שם למכשירי הIPOD שלהם, שהוא הנגן המושלם.

אנשים יקנו אותו לא בגלל שהוא הכי טוב אלא כי זה וזה יהפוך להיות מגניב ללכת איתו ברחוב כשהוא תלוי על הצוואר.... עבודה מושלמת פשוט בפרסום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כל הכבוד למחלקת השיווק של , אני חושב שיש שם עוד דברים (הוא פשוט לתפעול, לא צריך להבין כלום בכלום.... אינטרגציה חזקה עם ITUNES ואפשרות ה AUTOFILL, שכל פעם שאתה מחבר, הוא לבד שם דברים שאתה אוהב.... וגם עיצוב די יפה)....

מעבר לכך, הבעיה הכי גדולה, היא ש מתבססת על שוק האביזרים.. בתור מותג, הם מחלישים בכוונה את הנגנים שלהם, ולא מוספים דברים כמו USB2GO, RADIO, RECORDER בפנים, למרות שהם יכולים, כי הם מוכרים אותם עם תמלוגים דרך חברות אחרות.... וזה באמת חבל (והסיבה ש IRIVER עדיף למי שרוצה את הדברים האחרים).... אולי בעתיד כשהם ירגישו יותר מאויימים הם יתחילו לעשות אינטגרציה יותר טובה.

הדבר הכי חשוב, הוא כמה הוא יעלה בארץ... נראה לי הדבר הזה הוא סוף הדרך לאנשים שלא מתעסקים עם מחשבים ואוהבים (בתור מתנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את זה כבר בPDASTORE........

http://www.pdastore.co.il/products.asp?Cat2Cat1ID=14

איתן

אותו מחיר כמו ב BUY4LESS...

ויש זה לא הגדרה הכי טובה... "זמן אספקה 30 ימי עבודה" יותר מהיר להזמין ישירות דרך MUSTOP וגם יותר זול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...