צריך חוות דעת על מחשב - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך חוות דעת על מחשב

jorylit

Recommended Posts

הלוח לא משהו, חשבתי שכבר דיברנו על זה כאן?

6800U לא קורע את הצורה לX800XT, אבל אין לי כוח לדון בזה, אפשר גם לקחת 6800U

ה3500 והPCI-E ייתנו לו מחשב שהוא יוכל לשדרג בעתיד ועדיין לקבל היום אחלה ביצועים. מישהו שיש לו תקציב כזה בטח ירצה לשדרג מתישהו

אגב, כזה כרטיס קול יקר עם כזו מקלדת מעפנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם למפרט שלך לא יזיקו שיפורים

אבל מתי אתה מתכוון לקנות את המחשב, היום או עוד חודשיים? אם זה עוד חודשיים, פשוט תחזור אז ונבנה לך מפרט עדכני

מממ, בו נגיד שאם 8500-9000 יספיק לי למחשב שיחזיק 4-5 שנים, אז עוד חודשיים, אם 9000-10000+ אז עוד שלושה חודשים. בינתיים יש לי ת1.2 אטלון 256 גיפה 5200fx 128 וזה מספיק למשחקים חלשים, הצלחתי אפילו לשחק איתו שתי שלבים בדום 3 חחח, אבל זה שיגע אותי התקיעות והזמן טעינה. לא נורא עוד 2-3 אני יקנה חדש, שיריץ לי משחקים הכי חדשים חלק. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר תכנון לעתיד עדיף להשקיע היום 6000-7000 במחשב ולחסוך את הכסף לשדרוג עוד שנתיים

הטכנולוגיה מתקדמת מאוד מהר, אי אפשר להבטיח שהמחשב שאתה קונה היום יהיה שווה משהו עוד 4 שנים (ואפילו 2-3, אם אתה מעוניין במכונת משחקים שתריץ את המשחקים הכי חדשים על רזולוציות גבוהות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם מדובר במפרט שצריך להחזיק 4-5 שנים מכיוון שהמפרט הזה יהיה יותר חזק מכל מפרט עם 4 וכל השיטים שמסבבים.

אם מדברים על ביצועים נטו ולא על שידרוגים עתידיים לך על המפרט שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אם מדובר במפרט שצריך להחזיק 4-5 שנים מכיוון שהמפרט הזה יהיה יותר חזק מכל מפרט עם 4 וכל השיטים שמסבבים.

אם מדברים על ביצועים נטו ולא על שידרוגים עתידיים לך על המפרט שלי.

נשמע כמו פירסומת, סבבה אחי תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...