מהי קהילת ליצ'רים ? - עמוד 4 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי קהילת ליצ'רים ?

PayneBack3251

Recommended Posts

שמע אחי פשוט תוותר כי זה לא ילך,עד לפני כמה חודשים גם בהולנד מהירות הupload הייתה על ככה 12,רק לאחרונה הם הגדילו,ממש הגדילו (לא זוכר לכמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דבר ראשון, לא עשיתי כלום עדיין כדי לוותר עליו, דבר שני מי יודע איך הם הגדילו, אולי זה הציק לאנשים שם ?

חוץ מזה בארץ יש לנו מודל יחודי יחסית לחו"ל (תחרות חזקה בין CABLE ל ADSL וספק שרות וספק תשתית שונים).. ככה שיש פה מקום לעשות דברים אם רוצים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תומך ובעד כל סוג של מחאה, בין אם זה עצומה או משהו אחר (חוץ מאלימות :smile1:)

בזמנו גם רציתי לעשות משהו דומה, אבל לא היו לי האמצעים.

אבל אנחנו כאן, מאורגנים מאוחדים בקהילה שלנו, יכולים להשפיע ולעשות שינוי. בין אם אנחנו רוצים, או לא רוצים כבר עשינו

הרבה כאלה (לא בתחום הזה, אבל בתחום המחשבים השפענו עמוק!).

אז מה המסקנה ? => אם נהיה מאוחדים ומאוגדים נשנה משהו. אולי לא יפתחו את הUpload, והכבלים לא ירוצו לעזור להם, אבל

לפחות נשנה חלק בתודעה של האנשים ואז באמת אולי ייפול האסימון לכולם !

גלשי כל -התאחדו (!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם תמימים אם אתם חושבים שתצליחו לשנות משהו בעזרת עצומות וכו'

מדובר פה באינטרסים כלכליים של חברות גדולות מאוד שמסתכמות בעשרות מליוני דולרים בשנה,

אתם באמת חושבים שמנכ"לי החברות הנ"ל יסכימו לוותר על סכום כזה ע"מ שלנו יהיה רוחב פס סימטרי לאינטרנט?

אני כבר רואה את ישיבת הדירקטוריון בבזק:

המנכ"ל: עלה לי רעיון, למה שלא ניתן לאזרחי רוחב פס סימטרי?, כלומר, נכון שאנחנו מרוויחים מכל השיטה של האי-סימטריות

כ-20 מליון דולר לשנה מכל אותם עסקים ש*חייבים* רוחב פס סימטרי, אבל בינינו...מי צריך את הכסף הזה...

אתם מבינים כמה זה מגוחך...

אם יהיה שינוי הוא לא יבוא מבחוץ, לא מעצומות, לא מהפגנות ואפילו לא מחרם צרכנים (שכולנו יודעים שבארצינו הקטנטונת שווה בדיוק לאיבר שאני משתמש בו על-מנת לשבת...), אם יהיה שינוי הוא יצטרך לבוא מבפנים,  אני מדבר על להפעיל לובי בכנסת ע"מ לקדם את הרעיון הזה.

הערות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאתה צודק בנאדם ! עזבו אתכם שטויות חברה. למה מי בכלל ישים עלינו *ין, באו נחזור למחילות הקטנות

שלנו בבית, ונגיד תודה על מה שיש לנו. כי הרי רק הודות בזק יש לנו "מהיר" WOW!  :bash:

וצריך להגיד תודה שהם מורידים מחירים כל הזמן. כי איך אנחנו אנשים קטנים כאלה יכולים לשנות משהו.

ואתם יודעים מה ? אפילו אם יעשו "יום ללא גלישה", אני אגלוש! - דווקא ! למה מה אני פראייאר ? אפחד לא ישנה לבזק כלום ואני "סתם אסבול". טוב לי ככה וזהו. :kopfpatsch:

דעתו של הישראלי המצוי >:(.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אחד,הרעיון עם הכנסת לא לגמרי חסר סיכיוי ואם באמת לשלב אותו אם העצומה...

השאלה היחידה מי ירוץ אתו.אם אתם מתכוונים לכל המאבק ברצינות אז אנחנו צריכים קודם כל למצוא נציג. ואני מדבר על ח"כ.

לצערי המציאות מראה שכל האליטה השלטונית,צבאית,כלכלית מורכבת מאותם אנשים ולכן לעשות את השינוי הזה באמת יהיה נורא קשה, וזה יקח הרבה זמן.

אם אנחנו באמת רוצים  נציג, אז הוא צריך להיות מישהו או חדש(הגיע לא מזמן ועדיין אין לו קשרים,אידיאליסט(מאוד נדיר)), או מישהו שיש לו משהו להרוויח מזה(אני בונה על המקרה הזה),כלומר מישהו שרוצה לשפר את המנדטים של מפלגתו ולהתפרסם כלוחם בתאגידים(כאן מגיע הקטע של העצומה,כי צריך להראות שאנחנו קהילה גדולה,התזמון הוא קריטי),מנדטים זה לא הדבר היחידי שאפשר להרוויח,אולי מישהו שרוצה לעשות שינוים בכלכלה(ורוב הסיכוים שגם לצבור כוח במפלגתו ובכלל) זה פרצה לעוד שינוים.כרגע זה כל הסיבות לרווח שאני חושב עליהם,אבל אני די עייף עכשיו ואני בטוח שיש עוד דברים, צריך רק לחשוב קצת.

זה בגדול הנציגים שאני חושב עליהם כרגע.

יש את הבעיה שרוב הסיכוים שקרטלי התקשורת,פשוט יקנו את הנצגים שלנו,אז צריך לקחת את זה בחשבון כשבוחרים. 

כרגע אני קצת לא מעודכן במצב הפוליטי,אבל אם יש למישהו מידע...

עכשיו לדעתי זה רעיון טוב, ועם העצומה ביחד יכול לעבוד.השאלה האם באמת נעשה את זה? כי זה מאבק שיקח הרבה זמן ואולי כסף.

אם אתם מתכוונים ממש ברצינות לזה ,אז אני אומר בגלוי, אין לי הרבה זמן אבל אני מוכן להשקיע בזה קצת.ואני מדגיש את ה"קצת",לא הרבה,כי אין לי.

עבודה פה ושם לפעמים...

(ברקע מוסיקה של "לב אמיץ") אבל אני מניח שאם באמת יש הרבה אנשים וכל אחד יתן קצת,יש מצב להצליח. :yelclap: :yelclap: :yelclap:

(וכולם מסתערים בחרבות שלופות לעבר הצבא האנגלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF YOU TALKING ABOUT ?!?!?!

למה קודם כל, פשוט לא לתת שאילתה לממונה על ההגבלים העסקים בנושא, ולראות מה התגובה שלו ? (לכאורע התאמת מהירות בין בזק לכבלים)...

אפשר לשלוח לו שאילתה ב

http://www.antitrust.gov.il/Antitrust/he-il/ContactUs

ולראות קודם את התגובה שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה קודם כל, פשוט לא לתת שאילתה לממונה על ההגבלים העסקים בנושא

כי רק ח"כ יכול להפנות שאילתה

אתה יכול לשלוח פנייה והוא גם מחוייב לענות אבל זה לא מבטיח שום דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט עצוב  :kopfpatsch:

קשה לי להאמין שהם ממש מרוויחים מזה שהמהירות העלאה שלנו על הפנים... |:

בכל מקרה שווה לנסות.

רוחב פס עולה כסף.

כל העניין הזה מזכיר לי את התוכנית בולדוג אם מישהו מכיר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי רק ח"כ יכול להפנות שאילתה

אתה יכול לשלוח פנייה והוא גם מחוייב לענות אבל זה לא מבטיח שום דבר

יש להם את רוחב הפס, הם פשוט לא נותנים לנו...

ולגבי הממונה על ההגבלים, זה רק כדי לקבל עמדה של גורם מוסמך בנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...