מהי קהילת ליצ'רים ? - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי קהילת ליצ'רים ?

PayneBack3251

Recommended Posts

אני לא מבין את האנשים האלה שמורידים ולא משתפים...למה להיות קמצן?

דבר ראשון נתחיל מזה זה UPLOAD פה מוגבל ל 12K שזה מגוכח....

כדי לגלוש בזמן שה EMULE דולק צריך להגביל אותו לפחות ל 6.....

אם נגיד יש לך בבית עוד 3-4 אנשים שגם גולשים, אי אפשר להשתמש ב EMULE באותו זמן...

כשאתה סתם נותן דברים להעלות בזמן שאתה מוריד ב EMULE בלבד, אתה צריך לשים את ה UPLOAD על 6-8 גם כן.. אבל אז EMULE מגביל אותך בגלל שמתחת ל 10 ה UPLOAD שלך מוגבל....

אז.. שאלנו למה ?

כי EMULE (לפחות הגרסא הרשמית ולא חסומה), יש לה הגבלה מסריחה של 10K UPLOAD לפחות...

כי לפי מצב הגלישה שלך ולפי מספר האנשים בבית שמשתמשים ברשת, אתה כל שניה צריך לשנות את ה UPLOAD....

כי המונופול החרא של והכבלים על ה UPLOAD SPEED שלנו, הורס את ה P2P בארץ, ואתה לא יכול לגלוש ולתת UPLOAD נורמלי....

ונגיד וכבר או שהשגת EMULE פרוץ, או התעסקת עם NETLIMITER וחבריו, ואז אתה נותן 2-6, גם ככה ה CREDIT שלך לא זז....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה מדבר על זמן כשגולשים , אני מתכוון לאפשר upload גבוה כשלא גולשים.

ואכן , העלאה כאן מגוחכת מאוד , אבל אין מה לעשות 'זה מה יש' , אז משתפים כשאפשר(וכמו שאמרתי , יש אנשים שגם את זה הם לא עושים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על זמן כשגולשים , אני מתכוון לאפשר upload גבוה כשלא גולשים.

ואכן , העלאה כאן מגוחכת מאוד , אבל אין מה לעשות 'זה מה יש' , אז משתפים כשאפשר(וכמו שאמרתי , יש אנשים שגם את זה הם לא עושים)

כשאתה ברשת ואתה לא יודע בדיוק מי יתחיל לגלוש בבית ומתי זה בעיה....

והבעיה היותר גדולה היא שמרבית המתשמשים הממוצעים ב EMULE בארץ לא מודעים בכלל לסיבוך של התוכנה (יש לה יותר מדי הגדרות חשופות למשתמש, MAX CONNECTIONS בין היתר..), וגם לבעיית ה UPLOAD (גם הפיזית של התוכנה וגם למה קורה כשלא מגבילים, והרוב לא מגבילים בכלל.. דבר שהורס את ה DOWNLOAD ואת החוויה בכלל)...

אני לא פותר את האשמה מכך שיש הרבה בארץ (אבל גם בעולם) שלא משתפים, נגדם מעבר למה שעושים בתוכנות אין מה לעשות (ותמיד יהיו כאלה בכל מצב)... אליהם אני לא מדבר...

אני כן מדבר על אנשים כמוני שהיו רוצים לשתף יותר, אבל לא יכולים בגלל המגבלות המפגרות של , ויש הרבה כמוני, ולכן 'זה מה יש' לא מספיק בשבילי, ועד שהמונופול הזה יפסיק, פשוט אין מה לעשות...

מה גם EMULE די חרא של תוכנה בנושא הזה... BITTORRENT תוכנה הרבה יותר חזקה באכיפת כללי השיתוף....

למי שתהה למה כשיוצא משהו חדש ב BITTORRENT, ויש לו אלפי אנשים ואי אפשר להוריד את זה נורמלי (גם כששום דבר אחר לא ברקע), זה רק בגלל ה UPLOAD החרא שלנו... הסתכלתי ב PEER DETAILS וכולם חסמו אותי (CHOKED) בגלל זה (לקחתי יותר ממה שנתתי ביחס גבוהה מדי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא באתרי השיתוף אני יכול להוריד מיד גם כשיש בנאדם אחד שמשתף, והמהירות דווקא בכלל לא רעה

כשאני מסתכל על הרשימת ip של אנשים שאני מחובר אליהם, לעיתים דיי רחוקות אני רואה kicked או banned, וגם ככה כמה אחדים

האפלוד בארץ נוראי, אני צריך להשאיר את המחשב יום שלם דלוק כדי להעלות בערך 900-800 מגה, וכמובן שבלתי אפשרי לגלוש ככה, אבל בכל זאת איכשהו אני מצליח להגיע לרטיו לא רע באתרי שיתוף, אם כי יש בכך איזשהי הקרבה :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחו"ל הקהילה באמת הרבה יותר גדולה אבל והאבל הגדול הוא והם פועלים משיקולים די מובנים, לדעתי, הם יודעים מה יקרה אם יתנו לישראלי לשתף. המדיניות שלהם שגויה אך מצד שני הפחד מפני חסימת התעבורה והפסדים עצומים.

אם בכל זאת אתם רוצים לתרום בתחום של השיתוף, ישנן אלטרנטיבות כמו פקסוס ב-FXP ו/או מעבר למדינה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא שמתם לב אנחנו מדברים על קהילת שיתוף, לא MIRC ו FXP וכו' שלא קשורים לנושא... גם שם יש דברים (ישנים או מיוחדים) שלא ניתן להשיג, ויש רק בP2P....

השיקול של לתת לישראלי לשתף לא קשור.. זה יותר שיקול עסקי שהם מעדיפים שמי שצריך UPLOAD שיפתח FRAME RELAY וישלם יותר (ושאנשים לא יפתחו אתרי WEB בבתים שלהם)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ישלח שאילתה לממונה על הגבלים העסקיים... מעניין מה יש לו להגיד בנושא:

http://www.antitrust.gov.il/Antitrust/he-il/ContactUs

גם בלי קשר לפי דעתי צריך לעשות איזה קמפיין משהו סטייל:

http://www.petitiononline.com/petition.html

אבל לדאוג שיהיה לזה סיקור בYNET NRG וכו'....

אולי לשים משהו בעמוד הראשי של HWZONE עם לינק להסברים ואפשרות חתימה...

יש מקומות בעולם שזה הרבה יותר טוב (מישהו רוצה להוסיף אותנו לרשימה שם?):

http://en.wikipedia.org/wiki/ADSL_around_the_world

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מוכל לעות הכל להעלות את מהירות ההעלאה בארץ ! מה לא עשיתי ?! התקשרתי לבזק אלפי פעמים ושום דבר לא עזר...ומה שהורג אותי שיש פוול משתמשים עם פרוטקציות שמקבלים מה שהם רוצים מהם... :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת צריך לגרום ל"רעש תיקשורתי" קטן בשביל שיעלו לנו את ה- upload rates! באמת בא לי לשתף הרבה פעמים ואני פשוט לא יכול!

אבל למה גם הכבלים לא מעלים את ה- upload? אם הם יעלו אותו הרבה מאוד יעברו לכבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שהורג אותי שיש פוול משתמשים עם פרוטקציות שמקבלים מה שהם רוצים מהם... :pissed:

מה אתה עולה חדש? ברוך הבא למדינת הקומבינות,ככה זה פה.

אבל למה גם הכבלים לא מעלים את ה- upload? אם הם יעלו אותו הרבה מאוד יעברו לכבלים.

ה upload של הכלבים יותר גבוהה משל הADSL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הבנתי שמבחינת תשתית הדבר אפשרי ויכולים הכלבים לפתוח לנו אפלוד של נגיד 96K אבל הם לא עושים את זה משום מה, לוקחים מאיתנו המון כסף כל חודש, ונותנים לנו להתעסק עם אפלוד מגוחך שנראה לי שאפילו במרוקו יש אפלוד יותר גבוה, זה ממש מעצבן אני בשביל להחזיר 4 ג'יגה של סרט שאני מוריד לדיוידי אני צריך להעלות 4 ימים שלמים על 16K בשביל להחזיר את הרטיו שאני יוכל להמשיך להוריד דברים אחרים. זה מעצבן שיש אפשרות לאפשר לנו אפלוד יותר גבוה ולמרות שאנו משלמים המון כסף אנו מקבלים תגמול מגוחך וחבל שממשיכים לרמות אותנו, ואסור לשתוק על זה צריך לנדנד להם עד שיימאס להם ויתנו לנו יותר אפלוד, במחירים סבירים כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש מעצבן שבגלל מהירות העלאה עלובה כזאת קוראים לנו ליצ'רים בכל העולם...ובצדק.

אני זוכר היו בעבר לא מעט עצומות בשביל להגדיל את מהירות העלאה בארץ אבל שום דבר לא עזר...מישהו מוכן לקחת יוזמה ולעשות עצומה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נראה לי שווה רק אם יש גיבוי מקהילה לפחות.. אנשים לבד ניסו בעבר להרים עצומות, התפרסמו כתבות בנושא גם בידיעות (וגם ב YNET) ובעוד מקומות.. אבל זה לא עוזר מול קרטלים כאלו כמו וכבלים (שה UPLOAD שלהם לא גדול יותר משמעותית וגם עולה יותר כסף בשביל יותר)....

אם יש גיבוי של קהילה כמו של אתר HWZONE שיש בו אנשים שמבינים עניין והוא נותן גיבוי פיסי גם של פרסום בעמוד הראשון וגם של העצומה, אז אולי אפשר ליצור מספיק רעש כדי שזה יתפסו בתקשורות יותר וגם אנשים יחתמו ואז אולי יזזו דברים (אבל צריך לחשוב על זה טוב טוב מראש ולהיות מאורגנים בנושא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...