בחירת לוח אם ל p4 ( מתכוון לעשות o/c) - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת לוח אם ל p4 ( מתכוון לעשות o/c)

itayze

Recommended Posts

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני הייתי הולך על הלוח של 8SRX ... אנשים הצליחו להגיע עם ה 1.6A לFSB של 150 כלומר ל 2.4GHz .

אובר קלוק של 50% ויש אנשים שהצליחו למשוך עוד יותר עם יותר טוב כמובן למעבד .

הלוח בעל אופציות אובר קלוק מאחד הטובים שיש בשוק בכל שליטה מחולטת על כל פרמטר , יש המון אופציות .

אפשר לעשות אובר קלוק לכל חלק בנפרד ... למשל רק למעבד ,או לזכרון , וגם שליטה על הBUS של ה AGP/PCI כדי לא לפגוע ביציבות של החלקים .

הFSB יכל להגיע להיות מ 100 עד ל 355 !!! , ו העלת Vcore עד של 1.85v , שזה דיי הרבה למעבד 0.13m .

הלוח מאפשר להישתמש אפילו עם DDR400 , הוא מבוסס על Chip Sis645 , אני יודע ש Sis לא היו מהצ'יפים הכי טובים אני בעצמי לא ממש חיבבתי אותם , אבל הלוח הזה באמת מרשים והצ'יפ מציג יציבות Rock Solid , הלוח באמת ניראה מבטיח .

והדבר שעוד ממתיק את כל זה , המחיר , אפשר להשיג אותו במחיר של 500 ש"ח !!! כן ! מדהים .

טוב זאת רק דעתי , אני חושב לוח באמת מצוין .

אני ממליץ לך לקרוא את זה גם . Press Here

לא, לוח ממוצע וחביב- לא יותר מזה..לא יכול להתחרות באפוקס הרצחני למשל ;D

אפשרויות OC, אכן חביבות..אבל אין אפשרות לכוון את הFSB בקפיצות של מה"צ, שליה של PCI\AGP- נעילה? אתה בטוח? לגבי יציבות, כל לוח נורמלי (לא מדבר על דרעקיים כמו PCPARNER) יציב לך יציבות.

אגב, FSB של 150 ל1.6A לא נחשב לתוצאה כל כך גבוהה.

אני הייתי דבק בצ'יפסט של ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לגבי bd7 הוא גם יספק לי o/c טוב , או יותר טוב מ 4sda או שאני אלך על ה 4g4a אפילו שהוא יקר

הוא יספק לך גם OC טוב, לוח טוב מאוד (אולי חוץ מהמתחים שהוא מאפשר, אבל אפשר להסתדר)..אני אישית הייתי מעדיף אותו על פני ה4SDA (לפי מה שאני יודע יש גם הפרש בין השניים בביצועי , אבל צריך לבדוק את זה לעומק). אם יש לך תקציב- לך על ה4G4A ללא ספק..לוח מעולה, אפשרויות שינוי מתחים נהרות, פיצ'רים, כרטיס גרפי מובנה (למי שצריך)- יש לו רק חיסרון אחד..חוסר בחיבור ה12V, שמעתי כמה אנשים שמתלוננים על כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אפשר לקנות את הלוח הזה????

אנטי וירוס אתה ממליץ עליו המון וכולם כבר רוצים לקנות אותו... אבל אני ואני מניח שגם אחרים לא מוצאים איפה בארץ אפשרק לקנות אותו.....

וזה והזכרון הם שני הדברים היחידים שאני לא יודע איפה לקנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אפשר לקנות את הלוח הזה????

אנטי וירוס אתה ממליץ עליו המון וכולם כבר רוצים לקנות אותו... אבל אני ואני מניח שגם אחרים לא מוצאים איפה בארץ אפשרק לקנות אותו.....

וזה והזכרון הם שני הדברים היחידים שאני לא יודע איפה לקנות...

עניתי לך כבר חמש פעמים, אקסלנט..

wwww.hardware.co.il

או קיי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hehe lol

ידעתי שהש אקסלנט מוכר לי מאיפהשהו....

אני נכנס לאתר שלהם ורואה שסניף תל אביב נמצא שני מטר מהבית של סבתא שלי...

זה אומר שאני חוסך 30 שקל שלמים דמי משלוח.....

או יותר נכון... אני חוסך זמן....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...