מה הסיפור של Foxconn? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הסיפור של Foxconn?

POD

Recommended Posts

הייתי בחנות מחשבים ('בית התוכנה והמחשב' אם מישהו מכיר...) והמוכר שם המליץ לי על לוחות אם של Foxconn שעוד מעט יגיעו אליו. הוא אמר לי שהם בעצם מייצרים את רוב לוחות האם שהם כביכול של , GigaByte וכו' חוץ משל :o. יכול להיות כזה דבר? מישהו מכיר את הלוחות שלהם?

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Foxconn באמת יצרנית ענקית של כל מיני מוצרי מחשב, ויכול להיות שבין היתר היא מייצרת את הלוחות של Abit/Gigabyte או חברות אחרות. בכל אופן זה לא אומר שכשאתה קונה אתה מקבל תכנון ופיתוח של Foxconn וזה לא אומר שכשאתה קונה Foxconn אתה מקבל תכנון ופיתוח של . הלוחות של בכל מקרה על הפנים, קנה לוח טוב מיצרנית אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות החדשים שלהם ולא רק הם קיבלו הרבה שבחים, הם דיי זולים רק צריך לדעת מי מייבא אותם, ואיזה לוח זה בדיוק.

הלוחות שלהם דיי מינימאליסטיים, אבל איכותיים, אם אתה רוצה לחסוך על חשבון פיטשרים, אולם לא על חשבון איכות, הFoxconnים החדשים מתאימים לזה.

ה925A01 וה915A01 קיבלו ביקורות חמות מהאתרים שסיקרו אותם.

http://www.xbitlabs.com/articles/mainboards/display/foxconn.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות החדשים שלהם ולא רק הם קיבלו הרבה שבחים, הם דיי זולים רק צריך לדעת מי מייבא אותם, ואיזה לוח זה בדיוק.

הלוחות שלהם דיי מינימאליסטיים, אבל איכותיים, אם אתה רוצה לחסוך על חשבון פיטשרים, אולם לא על חשבון איכות, הFoxconnים החדשים מתאימים לזה.

ה925A01 וה915A01 קיבלו ביקורות חמות מהאתרים שסיקרו אותם.

http://www.xbitlabs.com/articles/mainboards/display/foxconn.html

המוכר אמר לי שהם מכניסים לארץ ייבוא פרטי משלהם.

תגיד, איפה אני יכול לראות את הלוחות שלהם שמתאימים לסוקט 754 של . באתר שלהם אין פירוט על הלוחות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להם עד כמה שידוע לי, ויבוא פרטי נשמע מסריח, החנות מבוססת?

החנות מבוססת (היא חלק מרשת), אבל לא התכוונתי שהחנות תייבא אלא בעצמם, כאילו יהיה להם בארץ סניף גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

הם באמת יצרן גדול שמייצר רכיבים שונים וגם לוחות ליצרני המחשב הגדולים כמו IBM ן וגם אינטל

אבל זה לא אומר שצריך לרוץ ולקנות את המוצרים שלהם, לדוגמא התמיכה באתר שלהם לא משהו.

נכון לעכשיו, לוחות בסדר, לא יותר מזה עד שכמה סקירות יוכיחו אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...