עצומה בשבילי להביא את הצ'ילי פפרס לארץ! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצומה בשבילי להביא את הצ'ילי פפרס לארץ!

Rule The Pc

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

http://www.ynet.co.il/articles/1,7340,L-711448,FF.html

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

כמו מדונה וכמו כולם, אומרים שיבואו, ומבטלים ברגע האחרון (כזכור הם ביטלו ברגע האחרון, ואז היה צריך להחזיר כסף לאנשים וכו')......

אין סיכוי גם שהם יבואו סתם ככה לא במסגרת EUROPEAN TOUR או בכלל כשהם לא ב TOUR......

וגם היו עצומות להביא את EMINEM וכו' עם הרבה יותר חתימות שגם מן הסתם לא התממשו...

קיצר, לא שווה במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואי!!! אדיר! עכשיו נשאר לקוות שהם לא יבטלו

ושהמשלחת לפולין לא תהיה על התאריך הזה

תסתכל על התאריך של הכתבה... (02.05.01, 09:50) :-[

והערה קטנה: גילי, מה הקטע לכתוב עם רווח כפול בין כל שורה? זו איזו בעיה פתולוגית?

עד שסידרנו לך את הקטע עם המליון נקודות בכל משפט, עכשיו אתה עושה רווח בין כל שורה?

כ"כ קשה לכתוב הודעה בצורה נורמלית? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש מטרה טובה - אני מוכנה לרתום את עצמי אליה. חסר פה תרבות בארץ (בכל המובנים) ובגלל המצב אף להקה/זמר כבר לא באים לפה, חוץ מאולי כמה להקות פאנק קטנות מחו"ל ומלא זמרים רוסים שאפילו ישראלים כבר באים לראות אותם כי - אין מה לראות! זה עצוב! יוזמה מבורכת, אולי צרייך לפתוח גם עצומה דומה בשביל Rammstein - יש להם קהל דיי רחב פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסתכל על התאריך של הכתבה... (02.05.01, 09:50) :-[

הצלחת לבאס אותי... :-(

אם יש מטרה טובה - אני מוכנה לרתום את עצמי אליה. חסר פה תרבות בארץ (בכל המובנים) ובגלל המצב אף להקה/זמר כבר לא באים לפה, חוץ מאולי כמה להקות פאנק קטנות מחו"ל ומלא זמרים רוסים שאפילו ישראלים כבר באים לראות אותם כי - אין מה לראות! זה עצוב! יוזמה מבורכת, אולי צרייך לפתוח גם עצומה דומה בשביל Rammstein - יש להם קהל דיי רחב פה.

תגידי את יודעת בכלל מה הולך בסצינת המטאל בארץ? כל איזה 4 חודשיים באה להקה יחסית גדולה מאירופה

ובכלל למה הם חושבים שהם יצליחו לשכנע אותם לבוא לארץ בגלל עצומה כזאת מסכנה...כאילו שאיכפת להם בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...