מה אתם אומרים? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים?

idank

Recommended Posts

טוב אחרי שנתת את הנתונים אז זה אחלה מחשב, אם הוא באמת לא כ"כ למשחקים... כמה עולה לך הכרטיס מסך? לפי המחיר אפשר לשקול משהו יותר טוב\משתלם. בקשר לכרטיס קול - הוא סתם יקר. יש פורטיסימו של הרקולס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לדעתי אתה זורק פה סתם הרבה כסף על כרטיס קול שלא שווה את זה. אם מספיק לך משהו פשוט יותר שבכל זאת יש לו ממשק אופטי (כניסה ויציאה) אז הפורטיסימו 2 מהדורה דיגיטלית של הרקולס זאת אחלה קניה. אם אתה רוצה משהו פצצתי עם פאנל שיש בו כל מיני חיבורים ותומך גם ב-5.1 אז ההרקולס הוא הכרטיס המשתלם ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בקשר לשאלה השנייה ששאלתי?

ו.... אני ממש לא מכיר את הכרטיסי קול האלה....

אני עובד עם הרבה , אמ פי שלוש, אני לפעמים מקליט כלים, למשל גיטרה ואני צריך אחרי זה לערוך וכו'.....

איזה כרטיס קול אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימינו לוקחים אינטל רק אם הולכים לעשות אוברקלוק, אתה מתכנן על זה?

בקשר לכרטיס מסך, אני ממליץ לך מאוד להחליף אותו באיזה ATi Radeon 7500/7200. גם אם אתה לא הולך לשחק הרבה, בכל זאת כאשר תשחק שתהנה ממהירות יפה.

כרטיס קול - להתרחק. הכרטיס הזה ממש לא שווה את המחיר ואני מאוד ממליץ לך על ה-Hercules Game Theater XP (אשר ביקורת שלי עליו תוכל למצוא באתר [זה לינק]).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עובד עם הרבה מוזיקה אז האודיג'י שהוא בחר בהחלט מתאים. איכותי מאוד.

בקשר למעבד, לדעתי בכל מקרה עדיף ללכת על מעבד ולוח אם לאינטל כי המעבדים של מאוד מתחממים ואז לפעמים המחשב נתקע ויש מקרים שהמעבדים גם נשרפים. טרטורי שכל בקיצר.

הוא נגיד שאם תיקח מעבד פנטיום 4 1.8A + לוח אם P4B533 זה יהיה שילוב מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא עובד עם הרבה מוזיקה אז האודיג'י שהוא בחר בהחלט מתאים. איכותי מאוד.

בולשיט.

בנאדם, האודיג'י הוא בעצם לייב רגיל עם שונים!

יש ביניהם הבדל מאוד מאוד מאוד קטן!

ושלא נדבר על זה שקבוצת האקרים הצליחה להפוך את הלייב לאדויג'י בעזרת שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...