מישהו מכיר אוזניות סראונד טובות? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו מכיר אוזניות סראונד טובות?

x-dude

Recommended Posts

כרגע יש לי את האוזניות שבמפרט,שנה שלמה ממש נהנתי מהם,ביומיים האחרונים האוזניה האחורית ימינית מתחילה לעשות לי בעיות (לפעמים מפסיקה,רק לאחר כמה מכות עצבניות על האוזן היא עובדת).

אני מצאתי רק 2 סוגים של סראונד: אחד מהם זה הזלמן שיש לי,והשניה של ג'ניוס (אפשר למצוא אותה בזיגזג)...מישהו ניסה את הג'ניוס האלו? אני מנסה לחפש להם איזה review אבל אני לא מוצא.

מישהו מכיר עוד סראונד שוות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה והאוזניות סיפקו אותך כדאי יהיה לתקן אותן.

נשמע כמו בעיה של הלחמת הכבל לאוזנייה עצמה. לא דבר קשה במיוחד לתקן עם הכלים המתאימים.

במידה ותרצה להשקיע תוכל למצוא דגמים אחרים טובים יותר, אך הם אינם מיובאים לארץ באופן סדיר, ומחירם גבוה יותר מהשניים שציינת.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נשמע כמו בעיית מגעים פשוטה, תנסה לפתוח ולראות מה התנתק.

שאלה:

גם אני מעוניין לקנות את האוזניות האלה, האם באמת שומעים בסראונד באוזניות האלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם קונים של סראונד אני ממליץ על הזלמן

אבל זה אם קונים דבר שאני לא ממליץ בכלל.

אים באס נורמלי והמיקום של הצלילים לא נעשה כמו שהיוצרים התכוונו שזה ישמע.

קונים בשביל סטיראו לסראונד קונים .

בכל מקרה תתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן שומעים סראונד,אבל אין מה להשוות סראונד "אמיתי" (ברמקולים) לבין האוזניות,משום שכל הרמקולים באוזניה צפופים...אבל כן,אתה שומע 5.1 סראונד.

וכן זה בעיה במגעים,אני יפתח אותו מתי שהו ויסתכל מה קורה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אני ניסתי תגניוס ולאחר חודש ה*רא הזה נשבר בהתחלה נדפקה אוניה אחת לא היו שומעים אלה אם כן ההיתה מזיז את הראש למטה

ניסתי להלחים את זה אבל הפלסטיק נשבר כי אין ברגים wtf? לא שווה שקל אם אתה רוצה דבר בפרטי אני ישלח לך את מה שנשאר מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק רציתי לעדכן (לא יודע אם למישהו בכלל איכפת),אבל סידרתי את הבעיה..היה מגע לא טוב,פשוט חיפשתי איזה חוט עושה את הבעיה (לאחר כמה עשרות דקות טובות) מצאתי את המקום,חתכתי הלחמתי,קצת לקה...עובד כמו חדש :)

באוזניות של זלמן החוטים עוברים בתוך הסליידרים (איפה שמורידים ומגביהים את האוזניות שיתאימו לראש),מתברר שאם מורידים ומגביהים יותר מדי פעמים,החוטים בפנים מתחילים להשתפשף בגלל הפלסטיק...אז מי שיש לו או מתכנן לקנות את הזלמן מומלץ לא לשחק עם אורך האוזניות יותר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמח שפתרת את הבעיה (מסתבר שלמישהו כן איכפת ;))

מסתבר שהבעיה הייתה באמת כפי שציינתי כבר בהתחלה של הדיון, מגעים לא טובים.

העיקר שאתה מרוצה.

ד"א, שמעתי שהאוזניות הללו במוזיקה נשמעות םפשוט זוועה, עד כמה הן לא מוצלחות במוזיקה? לאיזה בערך תוכל להשוות אותן מבחינת רמה?

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...