אפשר המלצות לטלוויזיה 21-25 אינץ' לחדר? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר המלצות לטלוויזיה 21-25 אינץ' לחדר?

itaim

Recommended Posts

אני חושב שזה מתאים לפה (טלויזה מתקשרת לקולנוע ביתי)

אז ככה... אני רוצה לקנות לחדר ושתיהיה זולה

אני לא ממש מבין מה ההבדל בין טלוויזיות זולות ליותר יקרות

אני מתכונן לחבר את הטלוויזיה למחשב ולראות עליה

מקווה שתוכלו לעזור לי ולהמליץ על דגמים טובים וזולים (ואם אפשר אז גם מאיפה לקנות את הדגם - זה מאוד יעזור)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדל בין טלווזיות יקרות לזולות (חוץ מהשם של הפירמה כמובן), זה לרוב גם מסך "שטוח" יותר (כשאתה מסתכל מהצד, הוא לא קמור, הוא ממש שטוח), דבר שנותן תמונה יותר ברורה ואכותית. דבר נוסף הוא עבודה ב 100HZ דבר שנותן תחושה של תמונה יותר חלקה ופחות עומס בזמן צפייה, יש גם כמובן את נושא הרמקולים שמגיעים, חיבורים שיש לה, גם בזולות יש לרוב כזה רעש רקע צורם של זמזמום שחלק מהאנשים (כמוני למשל) שומע בזמן שזה דולק...

בתכלס, אם אתה רוצה סתם לחדר, לך לסניף המקומי של שקם אלקטריק, סנסור וכל ה @#% האלה, ופשוט תבדוק את דגמי ה 21" שיש להם ותראה מה מתאים לך...

לי אישית יש את ה TOSHIBA BOMBA 21" שמכרו בארץ לפני שנה, הכל טוב חוץ מהרעש הצורם הזה ברקע (שרק אני שם לב אליו... :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא היחיד

גם אני שומע

לפעמים אני שומע את הטלוויזיה של הסלון גם מחוץ לבית (מהחדר מדרגות)

ואמא שלי לא מבין על איזה רעש אני מדבר חחח

אבל הוא לא עד כדי כך מפריע לי כי כשיש קול מהטלוויזיה אז לא מרגישים את הזמזום כלכך

בקשר ל100הרצים אמרו לי שזה גורם משפיע על האיכות של התמונה שמחברים את הTVOUT זה נכון?

כי גם חיפשתי טלוויזיות 21" עם 100 הרץ ולא מצאתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה100HZ עובד רק עם וTVOUT זה ממש בקטנה.

וזה רק עניין של הרגל אני לא יכול לסבול להסתכל על המסך שלי בפחות מ100 הרץ וזה עושה לי כאבים ומוריד מאיכות התמונה.

חברים שלי לא מבינים על מה אני מדבר בכלל.

אני רק מחכה לHDTV ולגמור עניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה100HZ עובד רק עם וTVOUT זה ממש בקטנה.

וזה רק עניין של הרגל אני לא יכול לסבול להסתכל על המסך שלי בפחות מ100 הרץ וזה עושה לי כאבים ומוריד מאיכות התמונה.

חברים שלי לא מבינים על מה אני מדבר בכלל.

אני רק מחכה לHDTV ולגמור עניין.

HDTV יעלה פה המון כסף, וזה הולך להיות איזה ערוץ או שניים מסכנים, הטלביוזיות יעלו הון, הממרים יעלו איזה 2500-2000 שקל לממיר, והמנוי החודשים יעמוד על כמה מאות שקלים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 25 אינץ' כמעט שטוחה (כמעט) של יונדאי. מהדיוטי פרי, עלתה 200 דולר בזמנו היה .

100הרץ יש והרמקולים שלה מאד טובים. היא מולטיסיסטם כמובן.

החסרון היחיד שלה שמפריע לי זה שאין יציאה לאוזניות...

אני משחק איתה משחקי ווידאו, רואה מהמחשב, וכמובן רואה טלוזיה.

אני לא יודע האמת עד כמה ההבדלים בין היצרנים שנחשבים מהשורה הראשונה ליצרנים שנחשבים פחות טובים קיימים בטלוזיות הרגילות יותר.

בטכנולוגיות חדשות ברור שיש שוני רציני אבל בטכנולוגיה הישנה והמוכרת... אני חושב שההבדלים כבר דיי נעלמו ועדיף לקנות מהחברות הפחות יקרות.

יש לנו עוד טלוזיה אחת של יונדאי שעובדת מעולה כבר הרבה שנים, יש לנו עוד אחת של ataki שלא חסר לה כלום... רק בסלון יש לנו טושיבה (אבל זה 50 אינץ'... ^_^) לחבר שלי יש שטוחה 21 אינץ' שעובדת ממש טוב...

לדעתי לא צריך להשקיע יותר מדי בטלוזיות "מהדור הישן".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי עכשיו במכרז של JVC כמעט שטוחה לגמרי 50 הרץ, ב700 שקל

שזה ממש זול הטלויזיה עצמה עולה בחנות 1100-1200 שקל (בדוק*)

בעיקרון רוב הטלויזיות שהן 21 דומות מאוד מלבד וטושיבה שמייצרות 21 שטוחות אם שפורפרות מאוד איכותיות וקונטראסט טוב בהרבה מטלויזיות של חברות אחרות.

עצה שלי בטלויזיות 21 זולות קח או גרונדיג או JVC, הן יותר זולות מסמסונג או כן, אבל מבחינת אמינות הן טובות לא פחות

ורואים דיי טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...