הצמידים הצהובים של live strong עכשיו בייבוא מיוחד לארץ וזול ביותר! - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הצמידים הצהובים של live strong עכשיו בייבוא מיוחד לארץ וזול ביותר!

sub_man

Recommended Posts

הצמיד עולה דולר, ובארץ הוא עולה חמש שקל.

יש אנשים פרטיים חסרי כל בושה ועקרונות בסיסיים שהביאו כאלה ומוכרים בהרבה יותר בשביל רווח עצמי.

הלוואי שתזמין ואף אחד לא יקנה ממך ותחנק עם הצמידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הצמיד עולה דולר, ובארץ הוא עולה חמש שקל.

יש אנשים פרטיים חסרי כל בושה ועקרונות בסיסיים שהביאו כאלה ומוכרים בהרבה יותר בשביל רווח עצמי.

הלוואי שתזמין ואף אחד לא יקנה ממך ותחנק עם הצמידים.

מילים כדורבנות..

אני שמעתי שהצמיד עולה דולר לא יודע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילים כדורבנות..

אני שמעתי שהצמיד עולה דולר לא יודע...

אז בוא תקשיב רגע:

יש מקומות בהם הציד עולה דולר.

זה 5 שקל ככה

המשלוח לארץ הוא עוד הרבה מאוד כסף משהו כמו 50 דולר גם אם הייתי לוקח צמיד אחד

ולכמות שאני לוקח זה יוצא לי איזה עוד 5 שקל על כל צמיד

אז זה איזה 10 ואני מוכר פה ב18 ומהשני ומעלה ב15

עכשיו בארץ חברת נייק הם אלו שמתחמנים.

הם לוקחים חמש שקל אבל הצמיד בכלל של חברת נייק לא של live strong ככה שאני ממש לא בטוח שהכסף הולך לשם כי אם הוא היה הולך לשם למה על הצמיד יש רק את הסמל של נייק בלי השם של החברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בוא תקשיב רגע:

יש מקומות בהם הציד עולה דולר.

זה 5 שקל ככה

המשלוח לארץ הוא עוד הרבה מאוד כסף משהו כמו 50 דולר גם אם הייתי לוקח צמיד אחד

ולכמות שאני לוקח זה יוצא לי איזה עוד 5 שקל על כל צמיד

אז זה איזה 10 ואני מוכר פה ב18 ומהשני ומעלה ב15

עכשיו בארץ חברת נייק הם אלו שמתחמנים.

הם לוקחים חמש שקל אבל הצמיד בכלל של חברת נייק לא של live strong ככה שאני ממש לא בטוח שהכסף הולך לשם כי אם הוא היה הולך לשם למה על הצמיד יש רק את הסמל של נייק בלי השם של החברה.

חחחח שתוק ותקשיב.

לנייק יש כבר ממזמן מותג שנקרה ballers. אלה צמידים של כדורסל. יש כאלה של לברון ג'יימס, יש כלליים, יש battleground וכו'.

יש עמותה שנקראת laf- lance armstrong foundation, שהיא אחת מני רבות שעוזרות למחקר ולמלחמה בסרטן. לאנס ארמסטרונג הוא אחד מהמקימים שלה.

העמותה הזאת ונייק ביחד הוציאו צמיד כמו כל צמידי הballers הרגילים של החברה, רק שהוא צהוב ובמקום LeBRON, TEAM, או כל שאר הדברים שכתובים על הצמידים הסטנדרטיים של החברה, על הצמיד הזה כתוב LIVESTRONG.

הצמיד הזה עולה דולר. כל ההכנסות (כלומר דולר לצמיד) נתרמות למלחמה בסרטן.

בגלל ששער הדולר משתנה בצורה קבועה, בארץ הצמיד עולה 5 שקל.

בארה"ב למשל, הצמידים נמכרים בעיקר בחנויות רשמיות של נייק ובחנויות נוספות.

בארץ הצמידים הגיעו באופן רישמי רק לחנויות של נייק ושם הם נמכרים (נמכרו יותר נכון) ב5 שקל. כמובן שיש הרבה חנויות של ישראלים "טובים" שהביאו כאלה באופן פרטי מהאתר של laf שם אפשר להזמין בחבילות של 10, 100, ו1000 או משהו כזה כאשר מספר הצמידים זהה למספר הדולרים שאתה משלם (10 צמידים 10 דולר וכו') ומוכרים במחירים מופרזים עד גיחוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז לפי מה שהנתי מאנשים שחיפשו את מה שאתה אומר על נייק לא נמצא אפילו צמיד אחד כזה שנמצא בארץ ב5 שקלים של חברה כלשהי.

היחיד הוא עם סמל של נייק.

כי הצמידים שהגיעו לחנויות של נייק שנמכרו ב5 שקל נגמרו אחרי 4-5 ימים בכל החנויות.

היום אפשר למצוא הרבה זיופים, מקוריים שנמכרים במחירים מבזים, או את צמידי הballers שעליהם יש את הסמל של נייק (ה"ווי" שלהם) בצד אחד, וכיתוב כלשהו בצד שני ומגיעים בחבילות של 3 (לי יש שלושה כאלה שעלו לי 24 שקל) להם אין שום קשר לארמסטרונג או לתרומה כלשהי. חיפוש בגוגל של nike baller id band יניב תוצאות.

מעבר לזה, אין "חברה כלשהי". יש רק laf שיש להם צמיד צהוב שכתוב עליו LIVESTRONG ומשווק על ידי נייק, ויש צמידים של נייק עצמה. כל השאר זה או זיופים או צמידים שאין להם שום קשר לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הצמידים שהגיעו לחנויות של נייק שנמכרו ב5 שקל נגמרו אחרי 4-5 ימים בכל החנויות.

היום אפשר למצוא הרבה זיופים, מקוריים שנמכרים במחירים מבזים, או את צמידי הballers שעליהם יש את הסמל של נייק (ה"ווי" שלהם) בצד אחד, וכיתוב כלשהו בצד שני ומגיעים בחבילות של 3 (לי יש שלושה כאלה שעלו לי 24 שקל) להם אין שום קשר לארמסטרונג או לתרומה כלשהי. חיפוש בגוגל של nike baller id band יניב תוצאות.

מעבר לזה, אין "חברה כלשהי". יש רק laf שיש להם צמיד צהוב שכתוב עליו LIVESTRONG ומשווק על ידי נייק, ויש צמידים של נייק עצמה. כל השאר זה או זיופים או צמידים שאין להם שום קשר לנושא.

ואני מביא רק את אלו של ארמסטרונג שכתוב רקק live strong מקורי.

חוץ מזה שבארץ עוד לא מצאתי משהו של נייק שהיה שיך לאגודה של ארמסטרונג אלא רק עם ה"וי" שלהם ולעוד המון אחרים שכבר חודשים מחפשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני מביא רק את אלו של ארמסטרונג שכתוב רקק live strong מקורי.

חוץ מזה שבארץ עוד לא מצאתי משהו של נייק שהיה שיך לאגודה של ארמסטרונג אלא רק עם ה"וי" שלהם ולעוד המון אחרים שכבר חודשים מחפשים

לא אמרתי שאתה מביא מזוייפים. אני רק לא חושב שזה הוגן להביא כאלה ולמכור אותם ברווח, רק בגלל מה שהם מסמלים. ואתה וכל ההמון אחרים שמחפשים לא תמצאו כי כמו שכבר אמרתי הם נגמרו כמה ימים אחרי שהגיעו ומאז לא הביאו חדשים כי יש מחסור עולמי וכרגיל אחרונה.

ד"א, הם הגיעו לארץ בסוף נובמבר אז לא נראה לי שאתה מחפש אותם כמה חודשים.

לזה ששאל מה הballers מסמלים, הם לא מסמלים כלום זה פשוט אופנתי מאד ואם אתה אוהב כדורסל כמוני אז בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי שאתה מביא מזוייפים. אני רק לא חושב שזה הוגן להביא כאלה ולמכור אותם ברווח, רק בגלל מה שהם מסמלים. ואתה וכל ההמון אחרים שמחפשים לא תמצאו כי כמו שכבר אמרתי הם נגמרו כמה ימים אחרי שהגיעו ומאז לא הביאו חדשים כי יש מחסור עולמי וכרגיל אחרונה.

ד"א, הם הגיעו לארץ בסוף נובמבר אז לא נראה לי שאתה מחפש אותם כמה חודשים.

לזה ששאל מה הballers מסמלים, הם לא מסמלים כלום זה פשוט אופנתי מאד ואם אתה אוהב כדורסל כמוני אז בכלל.

בגלל זה אני מוכר בקצת יותר כי אני מייבא את זה מארה"ב ואז אני צריך לשלם גם על צמיד וגם על המשלוחים לארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אני מוכר בקצת יותר כי אני מייבא את זה מארה"ב ואז אני צריך לשלם גם על צמיד וגם על המשלוחים לארץ.

אז אתה בעצם לא מרוויח כלום? אתה עושה את זה כי יש לך לב זהב ואתה רוצה לעזור לכל המסכנים שרוצים גם אבל לא הצליחו להשיג?

אווווווווווו כמה מרגש ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז שתבינו:

1. לא!!! אני לא משקר לאף אחד אני מרוויח על זה. אבל הרווח שאני מקבל ממש קטן ולא כמו שכולם פה אומרים "עושה כופה"

כי אמרתי לכם שעל כל צמיד יוצא לי לשלם כמעט 2 דולר כי אני בניגוד לכמה פה מחשב את המחיר שעולה לי גם המשלוח לישראל!!! ככה שזה 10 ואני מוכר ב18 ומכל צמיד שני ויותר זה 15 שקל, ובניגוד לאנשים אחרים שמוכרים ב40-50 וקונים מהם!!! ואתם יודעים למה קונים? כי אין מאיפה להשיג ואני הורדתי למחיר ממש נמוך.

וגם אל תרד עליי בקטע של לעזור לאנשים כי כל שנה תורם מעצמי לחלק לכל חג לאנשים נזקקים בעיר מאז גיל 7 ,כל שנה! עוברים בכל העיר בבתי נזקקים ומחלקים כופסאות אוכל לחגים.

ככה שאני יודע מה זה אומר ואנשים מדברים כאילו אני גונב תכסף שאמור ללכת לתרומה אבל הרי כל הכסף שעולה לצמיד שזה ה5 שקל לפני ה5 שקל של המשלוח הרי הולכים לאגודה כמו שאם הייתי קונה את זה בארץ או אם הייתי קונה בארה"ב בלי לייבא לארץ אז למה אתם אומרים לי תדברים האלו כאילו אני איזה גנב?!?!?! וגם כופה אני לא כזה עושה ותחשבו שגם אני עובד בשביל זה אני צריך להשקיע בכל האיך יגיעו החבילות ואיך יעברו הדברים ועוד המון לחץ שקשור לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז שתבינו:

1. לא!!! אני לא משקר לאף אחד אני מרוויח על זה. אבל הרווח שאני מקבל ממש קטן ולא כמו שכולם פה אומרים "עושה כופה"

כי אמרתי לכם שעל כל צמיד יוצא לי לשלם כמעט 2 דולר כי אני בניגוד לכמה פה מחשב את המחיר שעולה לי גם המשלוח לישראל!!! ככה שזה 10  ואני מוכר ב18 ומכל צמיד שני ויותר זה 15 שקל, ובניגוד לאנשים אחרים שמוכרים ב40-50 וקונים מהם!!! ואתם יודעים למה קונים? כי אין מאיפה להשיג ואני הורדתי למחיר ממש נמוך.

וגם אל תרד עליי בקטע של לעזור לאנשים כי כל שנה תורם מעצמי לחלק לכל חג לאנשים נזקקים בעיר מאז גיל 7 ,כל שנה! עוברים בכל העיר בבתי נזקקים ומחלקים כופסאות אוכל לחגים.

ככה שאני יודע מה זה אומר ואנשים מדברים כאילו אני גונב תכסף שאמור ללכת לתרומה אבל הרי כל הכסף שעולה לצמיד שזה ה5 שקל לפני ה5 שקל של המשלוח הרי הולכים לאגודה כמו שאם הייתי קונה את זה בארץ או אם הייתי קונה בארה"ב בלי לייבא לארץ אז למה אתם אומרים לי תדברים האלו כאילו אני איזה גנב?!?!?! וגם כופה אני לא כזה עושה ותחשבו שגם אני עובד בשביל זה אני צריך להשקיע בכל האיך יגיעו החבילות ואיך יעברו הדברים ועוד המון לחץ שקשור לזה

מה אתה מספר סיפורים ומזיין תשכל? גם אם אתה מרוויח 5 שקל על צמיד אתה מסיים עם יותר מ5 אלף שקל.

תעשה מה שאתה רוצה ובטוח שיקנו ממך אבל זה גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...