Netlimiter Configurations, HELP. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Netlimiter Configurations, HELP.

The UnKnown

Recommended Posts

אתה לא צריך להגדיר שום דבר, אתה מתקין את התוכנה ועושה ריסט

פותח את תוכנות ההורדה שאתה רוצה להגביל, ופותח את התוכנה מה systray

בתוכנה יופיעו לך כל הישומים שרצים ודורשים חיבור לאינטרנט

יש לך שם upstream ו-downstream, אתה מסמן בV מה אתה רוצה להגביל, ומוריד או מעלה את המספר לפי בחירתך

אם התוכנה מקפיצה לך הודעה על איי פי מסויים ושואלת אם זה חיבור לאינטרנט או לרשת פנימית תסמן לו dont show me this message again או משהו כזה.. (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה בתמונה אתה יכול לראות שאני קמצן ומגביל את האימיול שלי לשליחה של עד 1 קילובייט לשניה

ואת המסנג'ר לשליחה של עד 5 קילובייט לשניה

כל שאר התוכנות ומהירות ההורדה לא מוגבלת (לא סימנתי V באף אחד מהם)

עקרונית שהUPSTREAM (רוחב הפס לשליחה) שלך לא מנוצל עד הסוף, זה לא משפיע על מהירות הגישה להורדה ובכך בעצם מאפשר להוריד מהר יותר וזה לא תוקע לך את מהירות הגלישה באינטרנט וכו וכו

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, התוכנה רק מגבילה את הרוחב פס למטרה מסויימת (העלה\הורדה בתוכנה מסויימת) וככה מפנה את הרוחב פס לשימושים אחרים (הורדה\העלה בתוכנות שונות)

כדרך אגב בנוגע לאימיול, בזמן שאתה לא משתמש במחשב (לא מוריד, ולא גולש, סתם משאיר את המחשב דולק לאיסיקיו או שאתה יוצא לבית ספר..) אני ממליץ לשחרר את הרוחב פס למקסימום וככה להגדיל את השליחה באימיול ולהגדיל את הקרדיט שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, התוכנה רק מגבילה את הרוחב פס למטרה מסויימת (העלה\הורדה בתוכנה מסויימת) וככה מפנה את הרוחב פס לשימושים אחרים (הורדה\העלה בתוכנות שונות)

כדרך אגב בנוגע לאימיול, בזמן שאתה לא משתמש במחשב (לא מוריד, ולא גולש, סתם משאיר את המחשב דולק לאיסיקיו או שאתה יוצא לבית ספר..) אני ממליץ לשחרר את הרוחב פס למקסימום וככה להגדיל את השליחה באימיול ולהגדיל את הקרדיט שלך.

לא נכון.....

קיצר, נסביר את זה ככה, אני מנחש שיש לך ADSL או CABLE עם UPLOAD של 96KBIT/SEC.....

בתוך EMULE תגיד לו שאין לך מגבלה על מהירות ה UPLOAD, אבל שיתן ברגע נתון רק ל 3-4 אנשים (UPLOAD SLOTS)...

בתוך NETLIMITER, תגיד לו שיתן רק 6-8 KBYTE/SEC ב UPLIMIT של EMULE... (אם אתה גולש בדיוק אתה יכול לגביל אותו עוד)..

הסיבה שאסור ב EMULE להגיד לו שאתה מוגבל ב UPLOAD לפחות מ 10KBYTE/SEC זה בגלל, שאז הוא מתחיל להגביל לך גם את קצב ה DOWNLOAD, וה NETLIMITER עובד עליו כאילו הוא עדיין שולח במהירות גבוהה מ 10...

כמובן שגם אם אתה לא מגביל את ה UPLOAD שלך בכלל (לא ב EMULE ולא ב NETLIMITER), אז בכלל הקצב DOWNLOAD שלך יפגע (בגלל מגבלות של ה TCP/IP)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה לא מגביל את ה UPLOAD בתוכנית ההורדה, אז הקו תקשורת מהבית שלך פשוט יקרוס מהעומס על ה UPLOAD (אם תנסה לגלוש באינטרנט למשל תוך כדי, אז תראה שאתה בקושי יכול לטעון דפים), ובגלל העומס על ה UPLOAD, קצב ה DOWNLOAD שלך יוגבל מאוד באופן מלאכותי בגלל מגבלות הפרוטוקול של TCP/IP.

לכן צריך להגביל את קצב ה UPLOAD, אך ב EMULE (וגם בתוכניות אחרות), כשאתה מגביל את הקצב בתוכנה עצמה, יש לה חסם מובנה, שאומר שאם אתה מגביל מתחת לסף מסוים (ב EMULE המקורי זה עומד על 10KB/SEC), אזי היא מתחילה להגביל לך את קצב ההורדה המקסימלי לי פי 3 או 4 מה UPLOAD ששמת (אם שמת 8 אז זה מוגבל ל 32 או משהו כזה)...

לכן עדיף למצוא דרך אחרת להגביל את קצב ה UPLOAD, לא דרך התוכנה עצמה, ואז מגיע תוכנה כמו NETLIMITER, כשאתה מגביל שם, ה EMULE לא יודע את זה (ובהנחה שלא הגבלת ב EMULE את קצב ה UPLOAD), ולכן הוא לא מנמיך לך את קצב ה DOWNOAD. וגם כמובן אין לך עומס על ה UPLOAD, ככה שזה גם לא פוגע לך בקצב...

אם זאת, כאשר מגבילים בתוכנה חיצונית כמו NETLIMITER, חשוב לשים לב למספר ה UPLOAD SLOTS שה EMULE נותן... רוב ה CLIENTS של EMULE יעשו לך BAN אם תתן להם פחות מ 750BYTES PER SECOND, לכן, חשוב לשמור על יחס סביר, בין כמה שנעלת את קצב ה UPLOAD הכולל, לבין כמה UPLOAD SLOTS אתה מקצה בתוכנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...