Warcraft 3 מאכזב! מאד! - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Warcraft 3 מאכזב! מאד!

אורח RnGKay

Recommended Posts

אממ לוקו, אתה טועה.

העיקר של וורקראפט 3 הוא הסינגל פלייר, יש כאלו שיטענו שהמולטיפלייר יותר טוב, או פחות טוב, אבל העיקר שלו הוא הסינגל.

המשחק מולטיפלייר המאסיבי שאתה מבלבל בינו לבין וורקראפט 3 הוא כמו שהחבוב ההוא אומר, warcraft worlds.

תתפלא, אבל אתה לא יודע הכל, ואל תתעקש אם אתה לא יודע, סתם ילדותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נווווווווווווווו מה יהיה ?! >:( רוצים תשחקו לא רוצים אל תשחקו על מה הויכוח פה ?מתלהב דביל וכל ה"ברכות" לא אהבת אל תשחק וזהו מה הקטע אני לא מבין ? רוב האנשים פה כן אוהבים אז מה זה מפריע לך זה כזה דבילי להתווכח על זה !!!!!!!

אתה לא אוהב ריבועים? לא אהבת את המשחק ? אז אלללללללללללללל תשחק! מה אתה רוצה לשכנע שהוא מגעיל או מה ?

דייייייי כמה SPAMMMMM זיינת לי ת'שכל כבר

הכוונה לבחור שממשיך ואומר שהמשחק זוועה וריבועים וחרא ועשה לי חור לא קטן >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נווווווווווווווו מה יהיה ?! >:( רוצים תשחקו לא רוצים אל תשחקו על מה הויכוח פה ?מתלהב דביל וכל ה"ברכות" לא אהבת אל תשחק וזהו מה הקטע אני לא מבין ? רוב האנשים פה כן אוהבים אז מה זה מפריע לך זה כזה דבילי להתווכח על זה !!!!!!!

אתה לא אוהב ריבועים? לא אהבת את המשחק ? אז אלללללללללללללל תשחק! מה אתה רוצה לשכנע שהוא מגעיל או מה ?

דייייייי כמה SPAMMMMM זיינת לי ת'שכל כבר

הכוונה לבחור שממשיך ואומר שהמשחק זוועה וריבועים וחרא ועשה לי חור לא קטן >:(

lol :lol: :lol:

צודק , אני בעצמי הסתבכתי , זה אומר שזה מתלהב וזה אומר שהוא , באמת נמאס וכמו שאמרת מספיק אוהב תשחק , לא אוהב אל תשחק ! >:( תביו שלכל אחד יש דעה משלו וזהו , אתה לא יכול לכפות את דעתך עליו .

עוד דבר world of warcraft זה משחק תפקידים לא אסטרטגיה והוא יהיה משחק הומנטי או משחק , בילבלתם אותי פה .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...