Warcraft 3 מאכזב! מאד! - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Warcraft 3 מאכזב! מאד!

אורח RnGKay

Recommended Posts

כל מה שהתרד הזה בא להגיד זה שמי שפתח אותו ממש מתלהב מזה שהוא מצליח להשיג משחקים פרוצים לפני כולם וכדי לספר על זה הוא חייב להגיד כמה שטויות!

הקמפיין לא צריך לעניין אף אחד, המשחק נועד למשחק מאסיבי ולא יותר מזה, הגרפיקה מעולה יחסית לכל משחק תפקידים/אסטרטגייה שיצא או יצא בזמן הקרוב.

חוץ מזה תסביר לי משהו, לפי דעתך משחק אסטרטגייה אמור להיראות כמו Max Payne או משהו? למה כבר ציפית ל למחשב לא מבין אותך :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הגרפיקה מעולה למשחק אסטרטגיה כיום ( אם הגרפיקה כזאת גרועה תתן 5 משחקי אסטרטגיה עם גרפיקה יותר טובה)

העלילה היא טובה ובהחלט מעניינת והסרטים מעולים ומשובחים כרגיל למשחקים תוצרת בליזרד , הדבר היחידי שביאס אותי זה שאחרי שאתה מסיים קמפיין הגיבור שלך ברמה 1 ( וגם אני לא רוצה להרוס את העלילה ) ואני לא אפרט יותר מדי .

אני מחכה כבר לשחק באורקים אבל נראה לי שזה יהיה הקמפיין האחרון >:( .

RnGKay תפרט על המערכת שלך יותר ( כ.מסך וכו.... ) ואל תפרסם שטויות , אורך החיים של משחק אסטרטגיה הוא יותר גדול משל משחקי פעולה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני ראיתי אבל בהתחלה יש לך כל מיניי בחירות אני זוכר שבפעם הראשונה ששיחקתי ראיתי סרא מסויים ובפעם השנייה היה סרט אחר ולא הבנתי מה קורה שם ממש ויש את הקמפיין ויש משחק שאני בוחר עם מי לשחק ונגד מי אני יהיה אז יצא לי לשחק עם האורקים נגד כלבלבים מעפנים כאלה היה כיף :) וזהו זאת הבעייה שלי כעיקרון אני לא יודע לאן להכנס ואיך להתחיל ואיך להמשיך :( כנראה בגלל שאני לא מכיר את הסיפור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOCO69 מה קשור כאן להתלהבות (אתה דביל ונראה לי שאתה כאן המתלהב)! הגרפיקה במשחק בכלל לא מעולה - אלא אם כן אתם אוהבים לראות רגליים וידיים מרובעות והפרצופים שלהם כשהם מדברים ממש עלובים!

המשחק הזה משיג כזה HYPE רק בגלל שקודמיו היו מצליחים - בדיוק מה שקרה עם דיאבלו 2 אשר מכר רק בגלל הצלחת קודמו אבל כאשר הוא עומד בזכות עצמו זהו משחק גרוע!

כל מה שבאתי להגיד בת'רד הזה שבליזארד היא חברה ידועה ומצליחה והיא הייתה יכולה להוציא משחק עם גרפיקה הרבה יותר טובה במקום לקחת טרמפ על ההצלחה של הכותרים הקודמים... ואתם חייבים להסכים איתי על זה!

ואגב אני לא פסלתי את המשחק להפך יש לו משחקיות ואורך חיים מאד טובה אבל יש מקום לשיפור בגרפיקה...

- ITAYZE לא אמרתי שום דבר על משחקי פעולה ואני לא יודע מאיפה הקרצת את זה, והמערכת שלי מפורטת ב ][ מפרט מחשב ][ ויש לי מערכת דיי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אולי אצלך יש בעיה כלשהיא עם הגראפיקה...

הגראפיקה במשחק ממש לא גרועה!

לדעתי היא ממש טובה, המשחק מאוד צבעוני, וגם מאוד מהנה לדעתי!!!

למשל אם לוחצים על מישהו הרבה פעמים הוא מתעצבן כמו בקודם... חבל שאין כבשים בשביל ללחוץ עליהם הרבה פעמים (אתם יודעים מה התוצאה..)

והמשחק מאוד מאוד מהנה (חוץ מזה שאין הרבה מבנים)

אגב... יש לכם מושג אם אפשר לבנות ספינות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה ועוד משהו ששכחתי - LOCO69 המשחק WARCRAFT 3 דווקא לא נועד לרשת אלא המשחק WARCRAFT WORLD או משהו כזה שאמור לצאת בקרוב נועד למשחקי (אם אני לא טועה)...

ובבקשה מכם תנהלו פה דיון תרבותי ובלי לקפוץ עם האשמות או ירידות כמו מתלהב וכו'... אם אינכם מסוגלים לענות כמו בני אדם אז אל תענו (מיועד ל LOCO69) - וזאת אחת הסיבות מדוע אני שונא להשתתף בדיונים בפורומים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקמפיין הראשון (Tutorial) שנקרא Exodus of The Horde מי שמשחקים איתם זה לא ה-Orcs?

מה זה Exodus? מה זה Horde?

לא בדיוק הבנתי את הסרט בפתיחת המשחק...

כאילו לפי מה שהבנתי זה סרט על מה שיקרה בעתיד ולא על מה שקרה... זה חדש... :D

ואז מגיע הסרט הראשון שהוא די חוזר על הסרט בפתיחה והוא כאילו חלום של היצור ההוא על מה שהולך לקרות שזה בדיוק אותו דבר כמו בסרט פתיחה...

Weird!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, יצא לך לשחק משחקי אסטרטגיה אי פעם? יצא לך לראות משחקי אסטרטגיה אי פעם? אתה נהנה ממשחקי אסטרטגיה?

כי עושה רושם עצום שלא. המשחק הזה אדיר, בכל מובן אפשרי - החל מהקמפיין שעובר דרך כל הצבאות, ממשיך במשחקיות האדירה והכל כך מגוונת, בגרפיקה העצומה יחסית למשחק אסטרטגיה, בעלילה המושקעת, כיאה לבליזרד (עיין ערך דיאבלו), ובחוש הומור שלפעמים נכנס לתמונה.

אחד המשחקים הטובים יותר שיצאו בזמן האחרון, לפחות מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOCO69 מה קשור כאן להתלהבות (אתה דביל ונראה לי שאתה כאן המתלהב)! הגרפיקה במשחק בכלל לא מעולה - אלא אם כן אתם אוהבים לראות רגליים וידיים מרובעות והפרצופים שלהם כשהם מדברים ממש עלובים!

המשחק הזה משיג כזה HYPE רק בגלל שקודמיו היו מצליחים - בדיוק מה שקרה עם דיאבלו 2 אשר מכר רק בגלל הצלחת קודמו אבל כאשר הוא עומד בזכות עצמו זהו משחק גרוע!

כל מה שבאתי להגיד בת'רד הזה שבליזארד היא חברה ידועה ומצליחה והיא הייתה יכולה להוציא משחק עם גרפיקה הרבה יותר טובה במקום לקחת טרמפ על ההצלחה של הכותרים הקודמים... ואתם חייבים להסכים איתי על זה!

ואגב אני לא פסלתי את המשחק להפך יש לו משחקיות ואורך חיים מאד טובה אבל יש מקום לשיפור בגרפיקה...

- ITAYZE לא אמרתי שום דבר על משחקי פעולה ואני לא יודע מאיפה הקרצת את זה, והמערכת שלי מפורטת ב ][ מפרט מחשב ][ ויש לי מערכת דיי טובה.

שתי דברים :

א) זה המצאת ולא הקרצת ::)

ב) שוב פעם הבנת הנקרא :bash: אם תסתכל על ההקשר של המילה לתוכן תשים לב שייחסתי את המילה לאורך החיים הקצר של משחק הפעולה ואורך החיים של משחקי האסטרטגיה לרוב ארוכים יותר ( מס' קמפיינים וכו..........)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ, כמו שאמרתי אין משחק אסטרטגייה עם גרפיקה יותר טובה.

דיאבלו 2 היה משחק מעולה ואם לא אהבת אותו זה בעייה שלך, כי אני מכיר המון שאהבו אותו כמוני למשל ועדיין משחקים ב Battle.net ואפילו לא יצא לי לשחק בדיאבלו הראשון.

בליזארד לא לקחו שום טראמפ על שום הצלחה הם הוציאו משחק מעולה לרשת והלוואי וירבו כמוהו, חוץ מזה השטויות שאתה מדבר עליהם בקשר ל Warcraft World הם ממש לא נכונות כי המשחק הזה אמור להיות משחק תפיקידים מאסיבי ולא אסטרטגייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...