Warcraft 3 מאכזב! מאד! - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Warcraft 3 מאכזב! מאד!

אורח RnGKay

Recommended Posts

יש לי את המשחק ואני כבר כמעט עברתי אותו (לקח לי יום)! ורק רציתי להגיד לכם שזהו משחק מאד מאכזב: גרפיקה ישנה ומגעילה משחקיות ישנה וקו עלילה טיפשי ביותר! מה שכן טוב במשחק הזה זה הסרטים - הם בהחלט דבר מאד מדהים, אני אישית ראיתי אותם כמה פעמים וכל פעם הייתי אחוז התפעלות אבל בכלליות אני מאד מאד מאוכזב מהמשחק!

בליזרד פישלו הפעם בגדול! הם משכו את המשחק יותר מדי וכתוצאה מכך הגרפיקה של המשחק התישנה - אולי לפני שנה המשחק הזה יכל להיות משהו!

משחק מאד לא מומלץ ומאכזב!!! :-/ >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לדעתי, ואני לא אחד שמשחק יותר מדי במשחקי אסטרטגיה, WarCraft 3 הוא אחד המשחקים הטובים ביותר שיצאו בשנה האחרונה.

הגרפיקה במשחקי אסטרטגיה/תפקידים משחקת תפקיד משני, הדוגמא הבולטת לכך ביותר היא Emperor: Battle for Dune שהציג גרפיקה טובה אך הדבר בא על חשבון משחקיות והוא שקע לו מהר מאוד...

חוץ מזה, הגרפיקה של WC3 לא ישנה בכלל והיא מתאימה בצורה מעולה למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגראפיקה במשחק אסטרטגיה זה לא החלק המשמעותי. יש למשחק גראפיקה בערך באותה רמה של שאר משחקי האסטרטגיה של היום. לפני שנה או קצת יותר למשחקי אסטרטגיה בכלל לא הייתה גראפיקה תלת-מימדית!!!

בכל מקרה, אני פעם שיחקתי במשחקי אסטרטגיה אבל בשנתיים-שלוש האחרונות הפסקתי לגמרי בגלל שזה פשוט הפסיק להיות כיף. כל המשחקים פשוט חזרו על עצמם.

המשחק אסטרטגיה הראשון ששיחקתי בו היה Warcraft 2 שהיה ממש כיף. אחר כך בא Age of Empires המצויין ו-Starcraft שהוא הכי טוב לפי דעתי. Age of Empires 2 כבר היה משחק ממש משעמם לפי דעתי. מאז המשיכו לצאת עוד משחקי אסטרטגיה שחוזרים על עצמם כמו Empire Earth שראיתי אצל חבר ונמאס אחרי דקה. יש עוד רבים אחרים שאין לי כח לפרט.

בקיצור, ב-Warcraft 3 אין כל כך הרבה חידוש חוץ מהקטע של הגיבורים אבל אני חייב להגיד שפשוט כיף לשחק בו. הוא פשוט לא משעמם כמו שאר המשחקים ויש לו עלילה נחמדה מאוד.

בכל זאת, אני לא מנסה לסיים את המשחק ביומיים כמו מי שהתחיל את הנושא... יש לי חיים אחרי הכל :lol:

אני גם לא עושה יותר משלב אחד כל פעם...

אז בארבע מילים: Warcraft 3 אחלה משחק אסטרטגיה! :smoke:

יש לי משהו קטן להגיד:

בהתחשב בזה שהמשחק עוד לא הגיע לארץ, אני מאמין שלרוב האנשים כאן יש את גירסת ה-Warez ואסור לדבר כאן על Warez. :bash:

נו נו נו :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רוצים להגיד לי שכאשר אתם רואים דברים מרובעים רצים לכם על המסך זה בסדר מבחינתכם? ואתם ראיתם באיזה גועל הם מזיזים את הפרצוף שלהם כשהם מדברים? :puke:

לדעתי חברה כמו בליזארד יכלה להשקיע בגרפיקה קצת יותר, הרבה יותר - כי עכשיו זה נראה כמו משחק בתקציב נמוך!

רק לשם השוואה: ל BATTLE REALMS הייתה גרפיקה יותר טובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

boomer מה שמצחיק זה שאני שיחקתי בו משהו כמו 6 שעות ואני כבר לקראת סיום! יותר נכון עצוב מאשר מצחיק!

ואגב לא אמרתי שום דבר לגבי המשחקיות - להפך פה המשחקיות מעולה אבל משום מה היא מזכירה לי הרבה מאד משחקים שיצאו לאחרונה ואפילו שהמשחקיות טובה המשחק לא בולט בזה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה בסדר?

זאת הגראפיקה הכי טובה שיש למשחקי אסטרטגיה.

היא בטח הרבה יותר טובה מהגרפיקה של Emperor (הכל רק חול ומגעיל)וכל שאר המשחקים האסטרטגיים בשנתיים האחרונות...

והדמויות והתנועות שלהם נראות מעולה.

והעלילה כרגיל כמו כל המשחקים של בליזארד מעולה ולא ניתן לצפות אותה(בטח גם על המשחק הזה מרגרט וייס תוציא ספר מעולה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשלבים שאחרי הקמפיין של בני האדם - עם הדמונים...

האמת שבגרפיקה יש מקום לשיפור עצום! כל מי שאומר שהגרפיקה של המשחק יפה בלי לשחק בו קודם אז בבקשה מכם שחקו קודם במשחק ואח"כ תגיבו...

ואחד הדברים המאד מעצבנים אותי בגרפיקה זה היידיים והרגליים המרובעות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה בסדר זה משחק ממש חמוד וכל מה שיפה בו זה שהוא ענתיקה כזה! ולמה ? WARCRAFT 2 בזמנו היה להיט! להיט ענק אפילו ואני בטוח שהמון התגעגעו אליו אז נתנו לנו את הכיפייות והעלילה המורכבת עם האפקטים של היום אבל ב"טעם" של פעם עם גראפיקה מרובעת ותנועה רובוטית משהו של הדמויות ואפשר לומר שזה אחד המשחקים היחידים שהוא גם מותח גם מהנה אבל לא גורם ללחץ הדם שלי לעלות לרמות מסוכנות (ראה ערך ALIENS Vs PRADETOR) ואגב לא יתכן שסיימת אותו

שאלה לדן (מינימייזר) קצת קשה לי להתמצא במשחק ולקלוט שם את כל הסיפור ומה שהולך אתה מכיר אולי אתרי הסבר או משהו ?

כי אין לי ממש מושג מה הולך שם מי נגד מי ומה אני אמור להשיג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...