נוסע לארה"ב ומתלבט בין ה H140 H340 והIPOD 40GB - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נוסע לארה"ב ומתלבט בין ה H140 H340 והIPOD 40GB

asafmor

Recommended Posts

כל הדגמים הצבעוניים האלה של איריבר באים בלי שלט נכון?

ומה עם ה- IAUDIO M3? הוא נראה לי אחלה..

חבר שלי גם רוצה לקנות נגן 20 ג'יגה נורמלי בארה"ב, אגב מה החנויות ריטייל הכי טובות וזולות שם בשביל הנגנים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית שיוצא זן טאץ' 40 ג'יגה?

ויש עליו עוד פרטים חוץ מזה? יהיו עוד פיצ'רים?

לך ל יש אותו ברשימה, והם אומרים שהוא יוצא למכירה בקרוב, לא נראה לי שיהיה בו עוד שיפורים מעבר לדגם של ה 20.

TRIPLE: בכל החנויות הRETAIL כמו (BEST BUY) יש את הנגנים, אתה יכול לחפש למשל ב SHOPPING.COM וכו'

ב IRIVER הצבעוניים יהיה שלט בחודשים הקרובים למכירה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הH340

בזבוז כסף הH340

או H140 או אייפוד

בטוח שלא H340 וזה בא ממישו שיש לו אחד הרבה זמן

אתה מוכן לפרט לי בדיוק למה אתה מאוכזב כ"כ מה H340

תגיד לי פרטים שבו שאיכזבו אותך

---

עוד שאלה זאת אם משהו יודע מתי יצא FIRMWARE לגרסה האמריקאית של המכשיר , העדכון שיצא הוא רק לגרסה האירופאית של המכשיר , תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האפשרויות הטובות הם H140 או H340 , עדיף 140 כי הוא קצת יותר קטן ו נראה יותר טוב

או iaudio m3l ( אל תשכח L כי זה הדגם עם ה35 שעות נגינה)

תמצא חנות עם 2 הנגנים ותחליט שם מה אתה מעדיף, תנסה כל מכשיר ותראה מה יותר נוח לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו יודע בדיוק מה ההבדלים בין הגרסה האמריקאית של ה H340 לגרסה האירופאית?

בערך בכל פוסט שהיה פה על H340 דיברו על ההבדלים בין האמריקאי לאירופאי, כזה קשה לעשות חיפוש לפני ששואלים?

גם חיפוש בגוגל יכול לעזור:

http://www.google.com/search?hl=en&client=firefox&rls=org.mozilla:en-US:unofficial&q=h340+american+european+difference&spell=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רק רוצה מוזיקה אז אני חושב שכדי את הH140.

היתרון שלו על הH340 זה שהוא בא עם שלט LCD.

אם השלט לא כזה חשוב קח את הH340, אבל עדיף לך באירופה.

הגרסה האמריקאית באה עם פונקציות פחות שימושיות (יותר נכון לא שימושיות) שבאות במקום אלה שיש בגרסה האירופאית.

לפי דעתי עדיף לך את ה רק במקרה שאתה לא רוצה להסתבך חצי שעה ראשונה עם איך להפעיל את כל הפונקציות בiRiver, כי הiRiver יותר מסובך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...