דיון על ליגת הכדורסל הטובה בעולם - NBA - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון על ליגת הכדורסל הטובה בעולם - NBA

ariebel

Recommended Posts

וסטיב נאש כבר עונה שנייה שלו בפיניקס דווקא כן יכול להוביל אותם, כמו שהוא עושה עכשיו.

סטיב נאש חזר לפיניקס העונה.

ככה אתה אוהד אותם??=\

ובקשר לזו, לא הוא לא האיש שהם צריכים. במצבו הנוכחי הוא לא יכול לרוץ איתם, ויותר חשוב, הוא לא הכוח מתחת לסלים שחסר להם.

בלי קשר לפיניקס, אם יש מקום שמתאים לזו בליגה יותר מכל מקום אחר זה במיאמי בתור פאוור לצד שאק. זה יוריד ממנו עומס פיזי ויתן לו לשחק רגוע ונכון. הבעיה שיש שם גם את לייטנר שאני אישית לא ממש מחבב וגם את אדוניס האסלם שאני אישית ממש ממש אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 84
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הייתי בצבא עד לפני לא מזמן, ולא התעדכנתי בשום דבר עד העונה הנוכחית.

זו לא מספיק זריז בשביל פאוור, לדעתי הנוכחות שלו מתחת לסל תספיק

לפיניקס כדי להגיע לפחות לגמר המערב.

ועוד דבר לציון זה שפיניקס משחקים מהר גם בהגנה

ומנטרלת שחקנים איטיים (שהם בד"כ גדולים בעמדת סנטר)

ביעילות, הקבצוה בכל זאת חוטפת כמעט 10 כדורים למשחק.

** עידכון קטן:

אינדיאנה פייסרס - 93

דיטרויט פיסטונס - 98

ל.א לייקרס - 102

מיאמי היט - 104

(כמו מכבי מול ז'אליגריס ביום חמישי =[ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לראות את המשחק בבלוג Tv אבל הייתי עייף ואיכות השידור הייתה שווה לת*ת ...

הניחוש שלי היה נכון , מיאמי ניצחה וקובי לקח בנקודות את שאק ...

קובי לקח את שאק בנקודות אבל הוא הרס את המשחק של הלייקרס (כמעט כרגיל אפשר לומר).

12 מ30 מהשדה ל42 נקודות, 9 איבודים (יותר מכל מיאמי ביחד) חטיפה אחת וזריקה אחרונה שגם אם אלוהים של פיני היה מאחוריו הוא לא היה קולע.

שאק לעומת זאת סיים עם 24 נקודות (11 מ 19 מהשדה), 11 ריבאונדים מתוכם 4 בהתקפה, 3 אסיסטים ו3 חסימות.

שאק>בריאיינט, מיאמי>לייקרס.

בקשר לזו, אני חושב שהוא יכול לשחק פאוור רק במיאמי. כמו שאמרתי, שאק יוריד ממנו המון לחץ, או שלחליפין הוא יוכל לשחק שם כמחליף שלו, כי אין שם מישהו רציני שיכול לעשות את זה יותר טוב מזו.

נ.ב

בבלוג tv באמת היה בלתי נסבל.

אני ראיתי בלייבספורט. האיכות אמנם הייתה גרועה אבל השידור רץ חלק בניגוד לבזיון שהיה בבלוג tv.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובגלל זה קובי לא יהיה mvp

גם שאקיל הוא שחקן שיכול לקלוע 90 נקודות במשחק , זה רק שאלה של כמה כדורים יעבירו אליו לתוך הצבע (האזור האהוב עליו) המיוחד בשמשחק של סופרמן הוא שהוא גורם לכל השחקנים שמסביבו לשחק הרבה יותר טוב ושיהיה להם הרבה יותר קל

תראו את הממוצעים של השחקנים של מיאמי השנה ותשוו אותם לשנה שעברה ותראו הפרש גדול מאוד

אני חושב שעד שקובי יבין ששחקן אחד לא יכול לנצח לבד אלא צריך לשחק כקבוצה (למרות שזו בעיה לקובי אני חושב שהוא השחקן הכי מוכשר שיש כיום בליגה אבל קשה לו לשחק כשחקן שני, הוא תמיד היה כזה, וינר, וזה מה שפירק את לוס אנג'לס) קשה לי לראות את קובי משחק לצד שחקן ברמה שלו או יותר טוב ממנו אם יהיה שחקן כזה (להוציא את מייקל ג'ורדן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם שאקיל הוא שחקן שיכול לקלוע 90 נקודות במשחק , זה רק שאלה של כמה כדורים יעבירו אליו לתוך הצבע (האזור האהוב עליו) המיוחד בשמשחק של סופרמן הוא שהוא גורם לכל השחקנים שמסביבו לשחק הרבה יותר טוב ושיהיה להם הרבה יותר קל

אחד הדברים היותר נכונים שקראתי בפורומים של hwzone בכמעט שנה וחצי שאני פה.

ואני אחזק את הדברים שלך בדוגמה פשוטה ביותר:

ברגע שקובי מקבל דאבל טים בהגנה, הוא מתחיל להשתגע ומחפש את הזריקה המטורפת בכוח. מכאן ה12 מ30 שלו אתמול.

ברגע ששאק מקבל דאבל טים (כמעט תמיד בתוך הצבע), הוא מיד רואה את השחקן שנשאר חופשי בגלל הדאבל טים ומשחחר לו כדור. זה דבר בסיסי מאד בכדורסל. הרבה פעמים זה מסתיים בשלוש נקודות של אדי ג'ונס או של וייד הנהדר.

נ.ב

לדעתי לברון יותר מוכשר מקובי, ויש כרגע בליגה עוד כמה שחקנים שברגע שיהיה להם את הוותק שלו יהיו יותר טובים ממנו, אבל כרגע הוא באמת השחקן שבתור יחיד הוא הכי טוב. זה עדיין לא עושה אותו לשחקן טוב במשחק קבוצתי.... ואני לא יודע אם הוא יכול להשתנות הרבה... יש שיפור בממוצעי האסיסטים שלו העונה אבל זה לא מספיק.

ואם כבר ג'ורדן, זה דרך אגב ההבדל הכי גדול בין האנס( :cool2:) לבין אלוהים. מייקל עשה את כל מי שמסביבו יותר טוב וגם היה בעצמו השחקן הכי טוב בליגה באופן אישי. לקובי אין את זה כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קובי צריך ללמוד...עד שהוא לא יילמד לשחק עם שאר הקבוצה שלדעתי קצת מזכירה את הבולס של שנות ה-90 :)

פאוור - בראיין גראנט מול דניס רודמן

סמול - סקוטי פיפן מול לאמאר אודום (שחקן מעולה דרך אגב, הוא וקובי יכלו להסדר מצויין אם קובי לא היה אגואיסט).

שוטינג גארד - קובי בראיינט מול מייקל ג'ורדן

משולש מאוד דומה, חוץ מגורם מכריע אחד - האגו של קובי ולדעתי אולי נובע מחוסר ראיית משחק וצפי מהלכים.

בקיצור, ללייקרס יש הרכב לא חלש בכלל...אבל הם לא מסתדרים איתו...נראה לי שאם לשים למשל את לברון או את ריי אלן

באותו הרכב, הקבוצה תצליח יותר, במיוחד שריי אלן הוא גם מרכז מעולה.

נ.ב -

עוד שחקן עם דמיון ענק למשחק של קובי הוא אייברסון שקובר את הקבוצה שלו בתחתית כשהוא קולע 50 נק'

למשחק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שקובי הוא שחקן אוגואיסט הוא פשוט צריך ללמוד שהוא לא חייב לעשות הכול לבד

אם הוא יבין שהוא צריך להפסיק להרשים מישהו ולהתחיל למסור אסיסטים כמו שהוא יודע ולהשתמש בדאבל נגדו להכנת מצב לשחקן אחר וקליעה של סל בטוח הוא יהפוך לשחקן הרבה יותר טוב

קובי בריאנט יכול לזרוק שלשות להיכנס פנימה לזרוק מחצי מגרש וקיצר לעשות הכול אבל הוא צריך להשתמש בזה לעזור לקבוצה שלו

ו

נ.ב - עשיתם מקובי קשיש הוא כולה בן 23 יש לו עוד הרבה שנים טובות לשחק ולהשתפר אבל עדיין לא בא המאמן או המנג'ר שמעיז להתמודד איתו להוריד אותו קצת לקרקע ללמד אותו את היסודות של משחק קבוצתי

בנוסף, אני חושב שקובי כיום הוא השחקן עם הכי הרבה כישרון בליגה ולברון ג'ימס עוד צריך להתבשל טיפה (הוא צריך לשפר כמה דברים במשחק שלו, אבל את הפוטנציל יש בו) אם לברון ג'ימס ימשיך להתקדם ולא יסתנוור מהספונסרים והכסף הגדול הוא יהיה שחקן ענק

נ.ב 2- ראיתם את הסיבסוב של שאקיל והדנאק שבה אחריו במשחק נגד קובי?? פשוט מדהים איך שחקן כל כך גדול זז כל כך מהר מהשומר שלו,פשוט תנועה בלי כדור אדירה

נ.ב 3- למי שאמר שאייברסון הוא שחקן גדול...אתה צודק הוא באמת שחקן גדול, גדול מאוד אבל אני לא רואה אותו משחק בקבוצה שיש שחקן שמשתווה לו או ברמה שלו ובגלל זה הוא לא יגיע לגדולות עם פילי

אני חושב שאם הוא יעבור לקבוצה עם סגל שחקנים טוב יותר אז נהנה ממנו יותר

ומי אמר שנפוליאון לא יכול לשחק כדורסל??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאההה....אף אחד לא עשה מקובי קשיש, אבל הוא ממש לא בן 23...הוא לא בשנתיים גדול ממני!

הוא נולד ב- 08/23/78

כמו שניתן לראות בקישור הזה:

http://www.nba.com/playerfile/kobe_bryant/index.html

שזה עושה אותו בוא נספור ביחד...26, שזה האמת גם לא הרבה, אבל הוא עוד

מעט 9 בליגה, הגיע הזמן שיקח את עצמו בידיים ויתחיל לשחק כדורסל יפה

ולא כדורסל שכונה שהוא המלך ורק הוא זורק וכל השאר עוזרים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על אייברסון, שהוא שחקן שאני מאד אוהב, ואם כבר דיברנו על פיניקס... אייברסון בפיניקס העונה שווה להם אליפות.

בקשר ללייקרס, יש להם סגל יפה מאד. לא חלש בכלל. וברגע שולדי יחזור מהפציעה שלו אז בכלל תהיה להם יופי של קבוצה. אבל זה לא יעזור.

כששאק היה שם הוא היה מאזן את הטעויות של קובי במסירות טובות ושאר מהלכים נהדרים (ותיקן הרבה החטאות שלו בריבאונד התקפה שנגמר בדרך כלל בדאנק אימתני), והרבה פעמים היה מדבר איתו ו"מרגיע" אותו למרות ה"חיבה" הגדולה שהייתה ביניהם.

כרגע אין בלייקרס אף אחד שיעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואייברסון יגיע לפיניקס הקבוצה הזו לא תעלה אפילו לפלייאוף. הוא פשוט יקח את כל הכדורים שאמורים להגיע למריון וסטודומאייר. במידה ונאש לא ימסור לו הוא ירוץ לירות בכמה אנשים ויועבר בטרייד בסופו של דבר. פיניקס זקוקה לשחקן קבוצתי ומנוסה - לא לאגואיסט.

קבוצה מעניינת שהייתי רוצה להסב את תשומת לבכם אליה, היא סיאטל סופרסוניקס אשר מצליחה לנצח הרבה מהגדולות של שנה שעברה עם סגל לא מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואייברסון יגיע לפיניקס הקבוצה הזו לא תעלה אפילו לפלייאוף. הוא פשוט יקח את כל הכדורים שאמורים להגיע למריון וסטודומאייר. במידה ונאש לא ימסור לו הוא ירוץ לירות בכמה אנשים ויועבר בטרייד בסופו של דבר. פיניקס זקוקה לשחקן קבוצתי ומנוסה - לא לאגואיסט.

קבוצה מעניינת שהייתי רוצה להסב את תשומת לבכם אליה, היא סיאטל סופרסוניקס אשר מצליחה לנצח הרבה מהגדולות של שנה שעברה עם סגל לא מדהים.

חס וחלילה שהאגואיסט הזה יגיע לפיניקס...הוא משחק כמו בשכונה, העיקר לזרוק.

לדעתי לפיניקס חסר שחקן ציר, רכז ומספר 2 כבר יש (נאש וריצ'ארדסון).

וחוץ מזה סיאטל הם כן מדהימים...ריי אלן וראשאד לואיס שניהם סופר-סטארים

בכמעט כל אספקט של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייברסון אגואיסט? בונה אנשים יש לכם של חודשיים הה?

למי הוא בדיוק ימסור בקבוצה שבה הוא משחק כרגע? לדלמברט שיעשה איירבול מלייאף פשוט?

להזכיר לכם מי עשה את אריק סנו השחקן השישי הכי טוב בליגה ומי החזיר קצת מהיכולת המעולה למוטומבו הזקן בעונת הגמר של פילדלפיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...