אנשים אפשר קצת מידע על WoW - World of Warcraft - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים אפשר קצת מידע על WoW - World of Warcraft

Da-Funk

Recommended Posts

אני מניח שכמה עובדים על עדכונים / הרחבות לגרסא הנוכחית של WOW. כמו כן בטח יש להם צוות שכבר שוקד על WOW EXPANTION PACK (לפחות צוות קטן בשלבים הראשונים).

צריך לזכור שהמייסדים של די עזבו את החברה, ככה שנראה לי שאם הם עושים משהו, זה יהיה בכיוון STARCRAFT 2 !!

(הם גם עובדים כמובן עכשיו של STARCRAFT GHOST).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם מתכוונים לפתוח את הפורטל לעולם האורקים באיזה שהוא שלב, וגם בלי זה הם מוסיפים קווסטים, חפצים, מפלצות ואזורים לאזרות'.

למתכנתי המנוע כנראה אין הרבה מה לעשות, המנוע הזה פותח הרבה זמן, זה אותו המנוע של WC3, אבל אולי ישפרו משהו אנערף, בכל מקרה ארטווטק ומעצבי שלבים עובדים במרץ, חוץ מזה הצוות של בליזארד לא קבוע, החברה מורכבת ממספר קטן יחסית של אנשים "קבועים" פחות או יותר, וכאשר הפרוייקט בעיצמו הם שוכרים עובדים. ככה שהם צמצו כנראה את הצוות המקורי של WOW, לצוות "תחזוק והרחבה" מצומצם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל חודש יתווספו מילארדי חפצים? בטוח שיש להם מספיק צוות לעבוד על משחקים אחרים

עוד חודש חודשיים הרווחים מWOW ירדו לרמה היציבה של המשתמשים הקבועים, והם יצטרכו לפתח משחק נוסף כדי להשאר ריווחיים

השמועות החצי-רישמיות מדברות על SC2 בתור התחלה ופרויקטים סודיים אחרים

בחצי קשר, לאן ניקלטו פלטי בליזרד? שמעתי שחלק בליוןהד סטודיוס

נ.ב.

אהבתי את החתימה.. חלק מהאנשים פה עדיין לא הפנימו את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא איזה חודש חודשיים, אולי אחרי שנה WOW יתחיל להרוויח, הפיתוח של המשחק עלה המון, ובליזארד מפיצה אותו לבד, אין לה כסף לזה, אחרי שנתיים היא תתחיל לאגור כסף לפרוייקט הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WC3 משחק ברמה.. באטל.נט פועל בצורה כלכך מושלמת.. להבדיל מכותרים של EA שאני לא רוצה לדבר על הממשק שלהם.. וכן יש טקטיקות.. לא חסר טקטיקות ... אני קצת מאוכזב מזה שהיחס הפסדים משנה פחות עכשיו... אבל באוברול זה משחק שאני משחק בו 3 שנים ברצף והוא לא נמאס.. עם כל פאץ' חדש אופן המשחק (אסטרטגיה) משנה את עצמו לגמרי....

אני לא יודע לאיזה כותר אני מצפה יותר.. כל מה שבליזארד יביאו לנו לא יאכזב.. זה משהו שאני למדתי :)

מ WC2 ב 94 התחילה ההתמכרות שלי.. והיא כנראה לא תיגמר בקרוב ^_^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...