אנשים אפשר קצת מידע על WoW - World of Warcraft - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים אפשר קצת מידע על WoW - World of Warcraft

Da-Funk

Recommended Posts

1. איזה כ.מסך יריץ אותו בשיא על ההגדרות הכי טובות.?

2. מאיפה אני קונה את המשחק ואיך אני משלם לבליזארד כל חודש? ואם זה אפשרי כבר?

3. אני מחפש כבר שבוע פוסטרים יפים של WOW ושל WC3 למישו יש מושג מאיפה ניתן להשיג \ לקנות פוסטרים איכותיים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

א. לדעתי כרטיס מסך GF4 זה המינימום שאתה צריך במידה והגרפיקה היא כמו של Frozen Throne או קצת יותר טובה.

ב. אתה קונה את המשחק בחנות מחשבים רגילה כמו באג וכו.

ג. הלוואי והייתי יודע ( גם אני לא הייתי מתנגד לשעת איפה אפשר למצוא פוסטרים של המשחק ובכלל שלמשחקים אחרים )

מישהו יכול לעזור לנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה ... עשיתי בירור מפני שאני גם מאוד מאוד מחכה למשחק.

לפי מה שהבנתי המשחק יגיע לארץ בחודש פברואר. המחיר שלו יהיה גבוה (300-350 ש"ח) ועל מנת לשחק תצטרך לשלם תשלום חודשי לבליזארד בעזרת כרטיס אשראי בין לאומי. התעריף החודשי יהיה 12אירו, לא מעט.

אומרים שהמשחק פשוט מדהים ואם אתה רוצה לשחק בו כבר עכשיו תצטרך לקנות את המשחק בחו"ל ולהיות בעליו הגאים של כרטיס אשראי אמריקני (לא בין לאומי) וכתובת אמריקנית.

בקיצור אם אתה לא רוצה להסתבך חכה עד פברואר. אני אישית מאוד מאוד רוצה לשחק במשחק ואני כנראה אקנה אותו אבל זו ממש גניבה - 12 אירו לחודש זאת הגזמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מדהים שיחקתי בבטאות, ובStress Tests ועכשיו אני משחק בגרסאה האמריקאית שלו, המנוע שלו רחוק מלהיות יעיל ככה שכרטיס מסך טוב רצוי, הדגש פה הוא על מהירות נטו, ככה שDX9 או 8.1 לא משנה, כדי להפעילו טוב צריך משהו בסביבות ה9500pro, עם רוצים פילטרים על המקס ורזלוציה גבוהה צריך משהו הרבה יותר חזק.

חוויית המשחק מדהימה, הגראפיקה לא משהו אבל היא יוצרת אווירה חמימה ומושכת, הכל פשוט מדהים, והכי חשוב אנשים נחמדים :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגרפיקה של בליזארד אף פעם לא בשמים אבל איכשהו היא כובשת גם ככה.. :) פרוזן טרון עדיין סקסי בעיניי...

וואי איך אני מרגיש בפיגור אחרי כל העולם..:\ עד שאני אשחק בזה יטחנו לי ת'צורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

12 יורו

איזה טחינה!

כאילו כמה עולה להם מחזיק סרבר

יש להם עכשיו +200,000  משתמשים כל אחד משלם

12 יורו

12x200.000=

2,400,000

2.4 מיליון יורו!!!

2.4 מיליון יורו!! :pissed:

בטח עולה להם 10 אלף יורו להחזיק את הסרברים המסריחים שלהם

והם לוקחים 2 מיליון יורו!

+ למשחק לוקחים עליו 50 יורו פלוס מינוס .

עם כל משתמש היה משלם בחודש יורו אחד גם היה מספיק להם מעל ומעבר...

שלא תבינו אותי לא נכון אני מת על בליזרד חולה על החברה הזאת

יש להם שם גאונים , אבל הפעם הם הגזימו עם התשלומים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

12 יורו

איזה טחינה!

כאילו כמה עולה להם מחזיק סרבר

יש להם עכשיו +200,000 משתמשים כל אחד משלם

12 יורו

12x200.000=

2,400,000

2.4 מיליון יורו!!!

2.4 מיליון יורו!! :pissed:

בטח עולה להם 10 אלף יורו להחזיק את הסרברים המסריחים שלהם

והם לוקחים 2 מיליון יורו!

לחברה הזאת יש בסביבות ה-48 סרברים למשחק והכמות גדלה, אז תחשוב קצת.

48*10.000 = 480,000

נעגל לחצי מיליון יורו

+ משכורות של כל המתחזקים +משכורות של כל שאר האנשים + כסף לחברה עצמה.

האמת אני מסכים איתך לגמרי!! אבל לא להגזים על יורו אחד, לדעתי 8-10 יורו היה הוגן.

והוזלה במחיר של המשחק עצמו 300-305 זה ממש אבל ממש מוגזם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נגיד גג מיליון יורו להכל ...לכל ההוצאות סבבה?

אז מספיק שכל אחד ישלם להם 2.5 יורו וזה יספיק להם מעל ומעבר...

לא ככה?

200K משתמשים כפול 2.5 יצא מיליון יורו .

והנה יש כסף לתחזק בכייף איזה 100 שרתים. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלה להם לפתוח את WOW כמה עשרות מיליוני דולרים, אחרי שהמשחק יושק בכל האזורים הולכים להיות כמיליון שחקנים, על "קצת" יותר מ48 שרתים, הכסף שהם דורשים הוא סכום סטאנדרטי למשחקי P2P בסקאלה של WOW.

כל הכסף שהם מרוויחים הולכים לתחזוק השרתים, ולתשלום למפתחים שממשיכים לעבוד על המשחק, זה לא משחק שעשינו וזהו, כל הזמן הם מתחזקים, יש צוותי של עשרות אנשים על שרת, שעובדים ומתחזקים אותו רק מבחינת המשחק, וזה בלי ההוצאות ההוסטינג עצמו, שרתים שמחזיקים עשרות אלפי שחקנים עולים הרבה, ואני לא רוצה לחשוב איזה חיבור צריך כדי שלא יהיה לאג אחד, וכמה הוא עולה. זה הכל עולה מיליונים על גבי מיליונים של דולרים בחודש. הדבר היחידי שמבאס זה שאנחנו בתעריף ארופאי, שזה 12 יורו, ולא 15 דולר, עדיף 15 דולר חוסך לנו כמה שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין יש לי 250ping וגם על 600 אין לאגים, הפעם היחידיה שהיו לי לאגים זה כאשר היה לי פינג 700 עוד בבטא וישחקתי בקבוצה גדולה.

בנוסף בבטאות היו לאגים כאשר עדכנו תשרתים, אבל זה היה אצל כולם לא משנה מה הפינג. עכשיו אין כלו המשחק עובד חלק ללא לאגים ותופעות הלוואי המציקות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז DOGMA איך אתה משחק בגרסה האמריקנית ? השתמשת בכתובת ובכרטיס אשראי אמריקני ? מה לגבי מסננן IP ? כאילו גם אם אתה מתחבר מהארץ לשרתים שלהם בארצות הברית אפשר לשחק ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...