אנשים אפשר קצת מידע על WoW - World of Warcraft - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אנשים אפשר קצת מידע על WoW - World of Warcraft

Da-Funk

Recommended Posts

חביב... למרות שקניתי את כל הקודמים בסדרה, לא נראה לי שאני יוציא כל כך הרבה כסף כל חודש, יש לי מספיק הוצאות חודשיות... חבל ש האלה סגרו את כל השרתים הלא רשמיים של WOW... כמו ימי ה BNETD הטובים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין שום MMORPG בסקייל הזה שמאפשר שרתם פרטיים במילא, שום שרת שאנשים רגילים יכולים להחזיק, לא יחזיק יותר מ100 אנשים בלי לאגים רציניים, על הסקאלה הזאת לא תפגוש בחיים שלך מישהו זה יהיה מדכא, כשיש לך 10000 אנשים בשרת, אתה נכנס לעיר ורואה 2000 שחקנים ועוד כל הnpc`s זה משהו מדהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב דבר ראשון .. עשיתם לי עוד יותר חשק לשחק במשחק שאני משפץ בשבילו את כל המערכת שלי :)

אני ממליץ לקנות את המשחק מארה"ב בסביבות 50 דולר . בקשר לחשבון, כמה שחקנים ישראלים שיחקו ומשחקים על שרתים אמריקאיים ולא שמעתי שום תלונות על כך מהם.

אוקיי והתשלום לבליזארד בדולרים ? אם כבר אני מקבל שרת אמריקאי שלפחות המחיר יהיה בהתאם.. :)...

אנשים אני חייב פוסטר איכותי ויפה משהו ששווה אפילו למסגר של וואוו.. מצאתי כמה שלא שווה להזמין... אם יש לכם מושג שתפו אותי...

ואתם גם יכולים לספר על מעלליכם במשחק ? נגיד איזה לבל אתם ? איזה דמות .. נשקים אהובים... ולתת טיפים ?

תרגישו חופשי לפרסם מקרבות גם.. זה מדליק ת'אף :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל הפוטנציאל להתמכרות למשחק הזה, אני מעדיף לחכות ל WARCRAFT 4 :)

עד היום אני משחק ב WARCRAFT 3 TFT, משחק האסטרטגיה הכי טוב בכל הזמנים... (OVERALL, יכול להיות שיש כאלה שיותר טובים בגרפיקה וכו')...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WC3 משחק כלכך גרוע, אין כל זכר לטקטיקה.

עד לWC4 יעבור עוד הרבה זמן, הרבה הרבה זמן.

אפילו אינסוף שכן ממש לא בטוח שיצא,

יש שמועות שהמשחק הבא יהיה סטארקראפט 2

הבנתי שעכשיו הצוותים שלהם לא עובדים רישמית על כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון, אני מוכן גם STARCRAFT 2, האמת יהיה עדיף :)

STARCRAFT היה מעולה, רק ש WC3 החליף אותו במשך הזמן.

לפי דעתי יש ב WC3 הכי הרבה טקטיקה מכל המשחקים (GENERALS וחברים).. יש לך החל מה MICROMANGMENT של סוגי היחידות השונים, ועד לאסטרטגיה הרגילה, הכל באופן די מושלם +- (הרבה יותר מושלם ממשחקים אחרים כמובן)..

אבל כמובן, שכל אחד מרגיש אחרת...

חוץ מזה, אחרי STARCRAFT 2, יהיה WC 4 :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו אינסוף שכן ממש לא בטוח שיצא,

יש שמועות שהמשחק הבא יהיה סטארקראפט 2

הבנתי שעכשיו הצוותים שלהם לא עובדים רישמית על כלום

לא הם עובדים על WOW, במשך שלוש השנים הבאות הצוות שלהם עובד על העולם, מגדיל אותו יוצר דברים חדשים, קווסטים חדשים, יצורים, אזורים, וכו' וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הם עובדים על WOW, במשך שלוש השנים הבאות הצוות שלהם עובד על העולם, מגדיל אותו יוצר דברים חדשים, קווסטים חדשים, יצורים, אזורים, וכו' וכו'.

כולם כולם ישועבדו עכשיו למשחק הזה? הרי רוב התכנתי מנוע/ארטוורק/מעצבי שלבים לא עושים כלום עכשיו נכון? בטוח הם עושים משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...