Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 68 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

הגעתי אבל לא הבנתי מה אני צריך לעשות שם

וגם אפ אפשר על איזה הגדרות לשים ?

ראו מפרטי בחתימה :xyxthumbs:

הכי גבוהות, תתחיל עם פילטרים נמועים ותעלה אותם לפי הביצועים.

כשאתה יוצא מהתחנת רכבת תפנה ימינה בכיכר, אתה תגיע לסמטה עם חילים (אתה תראה שם יצורים גבוהים מאוד הולכים ברקע) מצד ימין בסמטה יש עד סמטה, יש שם גדר, אתה צריך לעבור אותה עם הסולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום,

אני שוב תקוע במשחק

אני נמצא איזה 4-5 שלבים לפני סוף המשחק ואני נמצא בשלב שאני צריך לנטרך איזה דברים מוזרים כאלה עם רובה הגרויטציה...

עכשיו אני נכנסתי לאיזה חדש שכולו מוקף בלייזים אדומים שאם אני נוגע בהם אז מכונות ירייה בכל החדש מרססות אותי למוות...אני לא יודע מה לעשות אולי תוכלו לעזור לי,תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר בצאפטר 14 בחלק הזה כמעט בסוף נראה איפה שיענו הוא עולה בכדור הזה למעלה אחרי שהרסתי את שני הספינות האלו,בקיצור אני צריך לעשות שם משהו כדי למנוע את השגיור שלו או מה שזה לא יהיה,יש לי שם מן פלטת מתכת ענקית שמתנענעת ואחרת שאני יכל להרים מה אני צריך לעשות שם להרוס את הדברים המוזרים האלו שמסתובבים ואז להכניס את הפלטה הזו או מה???זה סוף המשחק אגב?או שיש פרק 15?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספוילר: התשובה מיועדת לVladgi

Vlagdi תוציא את הכדורים מהמסלול שלהם עם הgraivty gun ותירה אותם על העיגול הלבן הגדול (הכור) אם תדע אם אתה יורה על הדבר הנכון כי אז הדוטקור יתחיל לדבר ולשים מגנים על הכדור

תמשיך לירות בו כדורים ותיהנה מהסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אני שוב תקוע במשחק

אני נמצא איזה 4-5 שלבים לפני סוף המשחק ואני נמצא בשלב שאני צריך לנטרך איזה דברים מוזרים כאלה עם רובה הגרויטציה...

עכשיו אני נכנסתי לאיזה חדש שכולו מוקף בלייזים אדומים שאם אני נוגע בהם אז מכונות ירייה בכל החדש מרססות אותי למוות...אני לא יודע מה לעשות אולי תוכלו לעזור לי,תודה מראש.

תזרוק רימונים על המכונות יריה

אלה מכונות ירייה שעל התקרה ואני בתוך חדר עם ליזירים אדומים שברגע שהם קולטים אותי הדלת לחדר נסגרת ואי אפשר לצאת ומכל כיוון יוצאת מכונת ירייה מהתקרה שמרססת אותי למוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו סיימתי את המשחק מצד אחד :yelclap: מצד שני :bash::nono::pissed::nixweiss::sleep::kopfpatsch: :'( :-X :-[ :P ???

איזה באסה המשחק שהכי אהבתי זהו נגמר היום עשיתי 3 פרקים אולי לא הייתי צריך למהר ככה?זהו מה עכשיו לשחק עוד פעם?זה כבר לא יהיה אותו דבר וואי איך הייתי רוצה להעיף עכשיו משהו עם הגראוויטי הכחול הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בדיוק סיימתי את המשחק ואני חייב

לציין שאממ...לא הבנתי את הסוף בכלל...לא שיחקתי HL1

אולי זאת הבעייה?

**************ספויילר***************

למה הכל עוצר ואז מופיע האיש שאומר שהם מתרשמים ממני?

מה זה צריך להיות?!

חייב לצאת HL3.... ??? :s05: :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל תלוי איזה תחרות למנוע הגרפי SOURCE תהיה עוד שנתיים... בקצב יציאת כרטיסי המסך כיום, לא נראה כי ה SOURCE יהיה מספיק, ויהיה צורך לשדרג אותו (אם לא להחליף אותו לגמרי) לקראת HALFLIFE3.

קיצר, אי אפשר כרגע לחזות מתי ואיך זה יצא, פשוט צריך לחכות ולראות.

להזכירכם הם התחילו לעבוד על HALFLIFE2 כמה חודשים בודדים אחרי שיצא HALFLIFE1, אבל היו להם הרבה בעיות שהם לא צפו (אנשים עוזבים, לחץ של המפיצים וסתם טעוית שלהם)...

אני מאוד ממליץ למי שמתעניין בתהליך הפיתוח של המשחק ולהבין למה זה לקח הרבה זמן וכו' שיקרא את הכתבה הבאה:

http://www.gamespot.com/features/6112889/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני בדיוק סיימתי את המשחק ואני חייב

לציין שאממ...לא הבנתי את הסוף בכלל...לא שיחקתי HL1

אולי זאת הבעייה?

**************ספויילר***************

למה הכל עוצר ואז מופיע האיש שאומר שהם מתרשמים ממני?

מה זה צריך להיות?!

חייב לצאת HL3.... ??? :s05: :nixweiss:

צשחק ב- hl הראשון ואז תבין פחות או יותר. (אתה עובד אצל ה- GMAN, והוא שם אותך בתרדמת בין עבודה לעבודה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה מכונות ירייה שעל התקרה ואני בתוך חדר עם ליזירים אדומים שברגע שהם קולטים אותי הדלת לחדר נסגרת ואי אפשר לצאת ומכל כיוון יוצאת מכונת ירייה מהתקרה שמרססת אותי למוות.

קצת היגיון, אתה רואה שאם אתה נוגע בליזרים אתה מת, אתה רואה שאין דרך אחת בשלב.

פשוט אל תידע בליזרים, יותר מזה אני לא יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...