Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 67 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

הם לא מגיעים למעלה.

פשוט תעלה לקומה האחרונה תלך לאן שהאיש קורא לך ותמשיך ישר עד המדרגות, תעלה וזהו!

אתה לא אמור להתקע שם.

ד"א - עוד מעט 100 עמודים!

עריכה: היי ההודעה שלי היא ההודעה המאה ! :):silly::yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא אכנס פה למי יודע יותר טוב אנגלית רק שאל תתפוס תחת על אנשים שאתה לא מכיר

הבעיה הסתדרה התחלתי מחדש תשלב ואז הסלייב עשה את מה שהוא צריך

ולדקטור- איזה קוד צריך לרשום כדי שתעלם הבעיה של האייאיי דיסייבל??  :bash:

O.K. i'm sorry i shouldn't have said it like that i edited my message

anyway believe me my english is pretty good

i'm only writing in english right now because i work for an american phone company and we don't have hebrew here it's not to prove a point or anything...

To remove the Disabled you should write "ai_disable 0" in the console without the " " (it won't work on a pirated version) have fun

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DOGMA: חזק ! גם לי יש את זה איפושהוא, אולי נפתח פוסט חדש עם של אריזות של משחקים מקוריים שיש לנו מהעבר ?

לגבי המשחק הפרוץ, יש לו הרבה באגים, שאין בגרסה הלא פרוצה (אתה לא רואה חלק מהדברים, המשחק נתקע בחור לוגי וכו'), אז יתכן וזאת הסיבה....

אךךך אין כמו הקווסטים של פעם המיוחד אני זוכר את אלה שהוציא "מחשבת" (ז"ל) כמו האורגים, שוליית הקוסם 1\2 , עולם אכזר. וגם נוורהוד המיתולוגי!!! אין לוקח את HL2 בישיבה..

;D בכל אופן זה לא כל כך קשור לדיון...

מה שרציתי לאמר שלגירסה הפרוצה אין שום באגים חוץ מזה שהIA מתבתל וצרים להקיש שם בקונסול שיפעל שוב, סך הכול הגרסא הפרוצה עובדת טוב מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי את הגראוויטי גאן הכחול!!! איזה חייה עכשיו המשחק באמת כיפי!! באסה שהוא עוד מעט נגמר למרות שיש לי עוד איזה שתיים וחצי פרקים לעבור אבל מפה זה נראה דיי פשוט,כמו שהבנתי הנשק הזה נוצר בטעות כשהמכונה פורקת אותך מכל הנשק שלך היא לא מצליח לפרק את הגראוויטי גאן ובטעות מחזקת אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון ממש בהתחלה?

אתה אמור לבצע את הקטע "הקשה" שם ולמצוע סולם.

הוא נמצא בצד ימין כשנכנסים לכיכר העיר (אתה עוד תראה את המקום שוב עם שינוי קטן לתאפורה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

O.K. i'm sorry i shouldn't have said it like that i edited my message

anyway believe me my english is pretty good

i'm only writing in english right now because i work for an american phone company and we don't have hebrew here it's not to prove a point or anything...

To remove the Disabled you should write "ai_disable 0" in the console without the " " (it won't work on a pirated version) have fun

נו פרובלם ;)

ובקשר לAI, הקוד הוא AI_DISABLE, לא צריך 0 או משהו, והוא עובד על כל הגרסאות של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*I don't have HEBREW letters on the keyboard. Sorry

I'm stuck in the area after the Nova project chapter and the Buggy sections. I got to this section to this Huge building with the laser beam on it's roof, where I should get into some room, it's just that it's FILLED WITH AUTOMATIC MACHINE GUNS on the ceiling "TIKRA

It's just fucks me up . . ."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...