Half Life 2 - הדיון הראשי - עמוד 50 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Half Life 2 - הדיון הראשי

Bessmertniy

Recommended Posts

• תגובות 1.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המולטיפלייר של הף לייף 2 באמת סופסוף יצא והגיע הזמן!

ואל תדאגו למפות...יש כבר כמה רימייקים של מפות ממולטיפלייר של ההף לייף הישן :] ויש כמובן עוד מלא אנשים שכבר מתכננים מפות לי אישית יש כמה מפות על המחשב שלו מקבלים עם וואלב והם תותחיות :] את המפות לקחתי ממוד מולטי פלייר חובבני ששוחרר לרשת לפני כמה זמן והם עובדות יופי במוד של וואלב.

וגם וואלב הכריזה על תחרות מפות למולטי..

ובקשר לזה שלמשחק אין מטרה..אז כפי שאפשר לראות המטרה היא כמו בכל דףף מצ' של כל משחק אחר! והיא להיות מקום ראשון עם כמה שיותר הריגות וכמה שפחות מוות שלך במשחק! וזאת מטרה לא קלה בהיתחשב שיש שחקנים יוצאים מן הכלל בכל העולם..ויש גם משחק קבוצות זאת אומרת יש גם קלאנים בהף לייף (בהף לייף הישן היו וכולם לאט לאט עוברים לחדש כמו בסי אס)ואני אישית הייתי בקלאן בחו"ל ודבר אחד אני יכול להגיד! אמאלה חחח יש פשוט תותחים במשחק הזה והוא מאוד קשה בגלל שצריכים להיות מהירים,להישתמש במפה ובכל הנשקים הנתונים לך בצורה הכי טובה והכי חשוב לדעת לכוון :]

עוד כמה זמן אמורים להוציא את המוד של אדרנלין 2 שהוא גם דף מץ' אבל הוא יותר בנוי למשחקי קבוצות (CLANS)ועם קצת יותר אפשרויות ואולי בגירסא הזאת יותר נשקים :]

האדרלנין הראשון היה נהדר :] ואומרים שזה הולך להיות עוד יותר טוב במיוחד בזה שהוא בנוי על המנוע החדש ובצורה מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה ממני: תראה את ה"רגיל"... במיוחד את 2... אין על הגרפיקה שלו!

אין על המשחקיות של טורנמנט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספויילר...!

אחרי שאני מסיים את הקטע עם הרחפת הזאת, ומגיע ל-Black Mesa East , אני נכנס לעובר סריקה..

האישה לוקחת אותי למעלית, המעלית מגיעה, נפתחת..

וכלום לא קורה.

אני נכנס למעלית..האישה נשארת עומדת בחוץ בלי לזוז...

מה נסגר? :-\

הייתה לי בעיה דומה בקטע הקודם עם המעלית אבל אחרי כמה פעמים ששיחקתי בזה היא פשוט נכנסה..מוזר.

למישהו יש מושג מה עושים?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^^

זה מה שקורה כשמורידים את המשחק (אגב לידע כללי ענו על השאלה הזאת לפני כמה עשרות דפים  :smile1:)

מאיפה אתה יודע שלא קניתי ????!@!@$@!

ואממ...לא ענו, ענו שאם דברים נתקעים פשוט לעשות מלא load אבל לא ענו ספציפית על זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצה ממני: תראה את ה"רגיל"... במיוחד את 2... אין על הגרפיקה שלו!

2 לדעתי היה די גרוע (אי כי אני מסכים שהגרפיקה טובה).

עכשיו, המקורי, זה משחק! ארוך כמו הגלות (אבל בצורה ממש ממש ממש טובה), מעניין, מאתגר - ופשוט כיף

בקיצור -משחק שכל שחקן שמכבד את עצמו צריך לשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

UNREAL 2 היה משחק ממש דפוק, אבל מה זה קשור לHL 2?

ולמה הדיום הזה כל כך לא קשור לHL2, ולמה אתם ממשיכים להגיב רק כדי להגדיל את הדיון?

לא חבל...

מישהו יכל לעשות פה ספוילר ענק ולהסביר לי מה קורה בHL 2?? אני כבר ממש כמעט בסוף ואני מעוצבן כי לא ממש הבנתי מה הולך לאורך כל המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדרים על עלילה.

אני כבר בפרק 7 של האף לייף 1, ו.... איך לומר את זה במילים עדינות.... איפה בדיוק העלילה פה?!?! יופי, ראיתי את הג'י מן שלוש פעמים, יש כל מני "חידות" מהנות ביותר, ובכללי זה משחק מעולה, אבל איפה העלילה? יכול להיות שהיא מתחילה להתפתח יותר מאוחר? באמת אמרו לי לא מזמן משהו על טיל שאני אמור לשגר שלא שמעתי עליו עד עכשיו.... אז אולי זה זה....

?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...