HDR Techdemo פשוט מדהים!!!!! - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

HDR Techdemo פשוט מדהים!!!!!

X_Dror

Recommended Posts

מחיפוש בREADME , מצאתי שרק אחד מהם באמת דרש כרטיס DX9 :

RGBA - PARADISE, אבל גם בחלק מהאחרים , די מדהים לראות דרישה לכרטיס מסך 128 מגה לדמו של 64K (או אינטרו לבעייתים כאן).

הנה ציטוט מהREADME:

requirements

---------------------------------------------------------------------------------------

. ati 9600, FX 5900 or higher. Forget about something slower

. 2400 Mhz for smooth animation (sorry)

נזכרתי בעוד אחד חמוד :BEYOND.

beyond.jpg

ניזכרתי בעוד משהו , את הכל אני רואה על לפחות 4XAA ו 8X ANISO , בחלק מהם זה נותן הבדל לא קטן , בעיקר ב PROPHECY. אז תנסו את זה, אויל יעזור קצת.

תזכרו שהכל זה 64K בלבד :)

אפשר להוריד ביחד עם עוד כמה פרויקטים של הקבוצה מכאן

http://conspiracy.intro.hu/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא , אני לא ילדותי , אלא אתה מתחמק. אנחנו לא מדברים על פארקריי , אלא על הדמו פרוגקט שאליו התייחסת בטענותיך עליהם הגבת. זה שאתה עושה זיגזאג בין שני הדברים כדי שיהיה לך מה להגיד ובצורה נוחה לא אומר שהם נכונים. הרי זה לא שהטענה שלך ש הX800 איבד רק 10 אחוז מדברת על פארקריי , אז איך אתה בכלל מערבב בין השניים ומסיק מסקנות שבגלל שבפארקריי נכתב משהו ל אז בפרוגקט זה אותו דבר כי הוא מבוסס על המנוע של פארקריי. תשמע , הדעה שלך פשוט נשמעת יותר מדי משוחדת וכל דבר שאתה אומר נשמע יותר מדי מגמתי. ונראה לי כולם כאן יכולים להגיד את זה , לא משנה עד כמה תשתמש במילים אוביקטיביות, זה פשוט נשמע ככה , וכנראה קצת יותר מ"נשמע".

אז בשבילך אני אגיד שפרוגקט הוא דמו תמים לגמריי שאין בו שום מניעים כספיים ושיווקים, שאין מצב שבעולם שעבר כסף בין שתי חברות שקשור לדמו הזה , ממש אין מצב ובעצם הוא כולו פרוייקט נטרלי של הנציגים השוויצרים באו"ם , והוא בעצם מראה (MIRROR) של השוק ומאפיין את מה שהולך לקרות ומה שקורה בשוק המשחקים שבשבילהם אנחנו קונים את אותם כרטיסים, והוא ממש, אבל ממש לא נועד להראות ביצועים של כרטיס מסויים מחברה מסויימת בתחום מסויים , זה ממש לא המצב. או במילים פשוטות יותר : ל ATI אחלה כרטיסים.  :s07:

ולגבי הדמואים, אני זוכר שלפחות אחד מהם דרש DX9 , ולא ממש עבד לי על הGEFORCE 3 (שכידוע יש לו עוד DX מעל ה MX440). כמובן הקטע שלהם האו להכניס כמה שיותר גרפיקה ב 64K בלבד, אלו הכללים של התחרות. כמובן זה די מדהים לחשוב שב64K האלו מצליחים לדחוס את כל הטקסטורות והמודלים והכל , וכמובן שמשתמשים בכוח חישוב מאוד חזק בשביל ליצור את כל הדטא הזה (די מדהים לחשוב שדמו שתופס 64 K דורש חצי גיגה , לא רוצה אפילו לחשב פי כמה זה יותר. רק התמונה כאן תופסת כמו דמו כזה  ;).

ולגבי הבחור המתלונן : לא , זה לא נועד להדגים DX9 , לא יודע מאיפה הבאת את זה (אני יודע , מהראש) , אלא נועד להדגים מה שרשמתי כרגע , והגרפיקה דיי יפה אם אתה מתחשב בעובדה שכל הגרפיקה הזאת דחוסה ל 64K בלבד. ויחסית הגרפיקה לא רעה , המטרה היא ממש לא להציג את הגרפיקה הטובה ביותר , אלא ליצור משהו כמה שיותר מדבים בגודל קובץ אפסי, ולזה כמובן נעזרים בפקודות גרפיות מתקדמות. אז ביום שתביא לי את 2005 בתוך 2 מגב במקום ה לא יודע כמה מאות שזה תופס , אז נדבר.

ואני גם אתעלם מיזה שמערבב בין שני דברים כרגיל רק כדי להגיד משהו ("זה לא דמואים אלא - פתיחי אופן גי אל:lol:).

אז לכל מי שמספיק שנים בתחום יודע שדמו במקור זה לאו דווקא שלב חינם במשחק , אלא אותם דמואים גרפים , ומן הסתם זה מן המלה "דמונסטרצייה - הדגמה" , אז להגיד שזה לא דמו זה סתם ספאם ואת זה עושה מי שחייב להגיד משהו על כל דבר. ולפני שהוא יקטול אותי - גם המילה אינטרו (פתיח) תופסת בסצנה זאת.

ולמי שמטיל ספק - את רוב הלינקים אני משיג מאחד מאתרי הסצנת דמואים הכי מענינים:

http://www.demoscene.ru/english/news/

(קלטתם כבר איך קוראים לאתר?  ;) ).

תהנו, וכמובן כולם מוזמנים להמליץ על דמואים גרפים מענינים.

יכול להיות שאחד הוא לDX9, בזה שצפיתי זה היה OpenGL1.3, והדמויים האלה לא מדגימים שום דבר מיוחד, לכן אני לא רואה בהם בתור דמויים, פתיחים נחמדים לא יותר. כאשר אפשר יהיה להשוות את האיכות הגראפית ש הדמויים האלה, לפריים אחד של 3Dmark05 תדבר, אין שמה שום דבר שתופס גודל, טקסטורות פיציות, scaleable models, ושימוש אינטנסיבי בפרמיטיבים. בכל מקרה זה מה שהיה בדמו שראיתי, אני יצפה באחרים, אולי יש שמה משהו מעניין יותר.

ואתה הוא זה שמתחמק, המנוע של הדמו הוא אותו מנוע של FarCry, הHDR בFarCry נכתב במיוחד לnVIDIA לפי דרישתה, כך שהוא לא יעבוד על שום כרטיס אחר, כן אפשר לעשות HDR שלא יוריד 1% מהביצועים, אולם nVIDIA תמיד התלהבה מהתמיכה שלה כביכול בפורמט של תקן OpenEXR, אלם בפועל היכולת שלה לתמוך בפורמט הזה שווה לתחת, כפי שניתן לראות מביצועי הכרטיסים שלה בFarCry, אני לא מדבר על הדמו, ממש לא מזיז לי האם ATI מאבדים עכשיו 5 10 או 99.9, אמרה שהיא תומכת בX, והיא שוב תומכת בזה רק על הנייר, בדיוק כמו התמיכה שלה בDDB, או המקודד ווידאו הדגול של הNV40, או התמיכה המהוללת של FXים בDX9.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה scaleable models ? זה לא קסם ?? אז אתה אומר שזה בעצם משהו הגיוני ? שיט, צודק , אין מה להתלהב , זה בכלל לא מדהים לא ברור למה יש סצינה שלימה מאחורי זה שמתלהבת מהעניין , כרגיל כל העולם מטומטם ומישהו אחד צודק. אחח איזה עולם אכזר.

אנשים:

אל תורידו את הדמואים האלו אם אתם רוצים לראות את הגרפיקה הכי מעולה או אם מושלמות זאת מילה שמתארת אתכם או שאתם קונים בשביל מושגים טכנים !!! , ואני מבקש זאת בשיא הרצינות.

ולגבי כל השאר אז כבר חבל על הזמן , הוכחת אתה מלך ההחמקויות - זכית - כולנו סוגדים להתחמקויות שלך, ולהסקת המסקנות המגמתית. ההגנה הכי טובה זה לתקוף את האויב (במקרה זה NVIDIA) וכרגע הוכחת שאתה מסכים עם המשפט הזה. אני לא אחזור כאן על מה שאמר הבחור שהשתמש במושג "בייצים" , אבל זה בערך המצב. מצידי שNVIDIA יהיו חברה גרועה וATI טלית כחולה ומעולה, זה ממש לא מעניין אותי וזה ממש לא משנה את העובדות הבסיסיות של מה שהולך מאחורי הקלעים בהקשר למה שהולך לפני הקלעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שמדבר על התחמקויות, וכן גם אם זה לא משנה בכלום עדיין שילמת על מוצר שלא מספק את מה שהחברה טענה שהוא מספק, גם אם זה לא משנה כיום במשחקים, מה תעשה כאשר זה כן?

כן הדמויים באמת גאוניים, אולם הם לא מדהימים במיוחד, מה לעשות ככה זה, כל אחד ודעתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון , וזה תופס גם לצד השני , ואם זה לא ישנה ? ואם זה לא יתפוס ? ואם זה יהיה מעניין בערך כמו שיידרים גירסה 1.3 ? (מעניין את הXXX - העתיד הגיע וזה לא שינה שום דבר). אז בבקשה.

ונכון , כל אחד ודעתו , מסכים.

ולא , הם לא מדהימים , אלא נחמדים. ומי שרוצה להכנס יותר לעומק, טמונים בחלקם (כבר לא זוכר איזה) עקיצות לכמה מהדמואים הגרפים הגדולים יותר , עקיצה בכוונה שה64K יש משהו דומה למה שיש במאות מגות. אבל זה לא יותר מסתם עקיצה , זה לא שמדובר באתה גרפיקה בדיוק , אבל ממש ניסו לעשות כמה שיותר (במגבלות הגודל של הדמו) דומה לקטעים מהדמואים הגדולים כמו הפרפר שמועתק מ 2003 , והקרנפים בדשא שמועתקים מאותו דמו. והמפורסמים (כמו 3D מארק למשל). ושוב הכל בתוך 64 K. ביום שבו תצא תחרות שמצריכה דברים דומים רק מספקת נגיד 4-5 מגה לעניין , אני בטוח שהגאונים האלו יצרו דברים הרבה יותר מדהימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניזכרתי בעוד משהו ,  את הכל אני רואה על לפחות 4XAA ו 8X ANISO , בחלק מהם זה נותן הבדל לא קטן , בעיקר ב PROPHECY. אז תנסו את זה, אויל יעזור קצת.

תזכרו שהכל זה 64K בלבד :)

אפשר להוריד ביחד עם עוד כמה פרויקטים של הקבוצה מכאן

http://conspiracy.intro.hu/

דמו מהמם אהבתי...ד"א מה אתה מקשיב לו הוא אוהב להיתווכח משיעמום כל היום בית,חדר,מחשב...עזוב אותו...

הוא מהאנשים האילו http://www.goop.co.il/goop/pl_html/pictures.asp?pro=0&cat=22&page=27&pic=0

DOGMA קח קצת תעסוקה....תירשם זה כורס מאוד מעניין לאנשים כמוך...http://www.eng.bgu.ac.il/Deps/nuclear.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...