תושבי יצהר ניתקו את המים לחיילים המאבטחים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תושבי יצהר ניתקו את המים לחיילים המאבטחים

Nemesis

Recommended Posts

ההתנחלויות לא קשורות - התכוונתי לקטע בו הוא אומר שישראל צריכה להיות כמו ארה"ב או מדינות אחרות. WELL, פשוט לא יכולה להיות כמו מדינות אחרות.

ד"א, אפשר לחשוב שבמדינות אחרות אין בעיות...

אני בטוח שבארה"ב ואירופה הכל ורוד... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולי בידי אנשים כמו אחמד טיבי, שנושאים בתואר ח"כ אך למעשה פועלים (בגלוי!) למען אינטרסים של גופים עוינים?

זו הבעיה האמיתית של מדינת ...

זה שאין לה תשובה הולמת לערביי ישראל

אולי אני לא מסכים עם הפעולות שלהם אבל להגיד שאני לא מבין אותם אני גם לא יכול

אני רוצה לראות אותך חיי במדינה שבמסגרת החוקים במדינה אתה נחשב לאזרח מדרגה שניה

ואל תגיד לי להסתכל על גרמניה של שנות ה30 כי אנחנו יודעים איך זה נגמר

ומה בדיוק אתה רוצה מאחמד טיבי? , הלובי היהודי בארצות הברית לא פועל לשמירה על האינטרסים של ישראל? אז הוא הלובי הפלשתינאי בישראל

זה שזה לא מוסרי מבחינתך כאזרח ישראלי לא אומר שזה לא נכון מבחינתו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא משווה ברצינות את הלובי היהודי לח"כים כמו אחמד טיבי, נכון?

בוא נתחיל מזה שאנחנו נמצאים למעשה במלחמה עם הפלסטינים. אתה רוצה לספר לי שאנחנו במלחמה עם ארה"ב?

פעם אחרונה שבדקתי, אזרחים ישראלים לא התפוצצו בארה"ב, לא שיגרה רקטות על ארה"ב ולא מימנה פעולות טרור נגדה.

נחש מי כן עושה את כל הדברים האלה?

מכל הנ"ל, לפי איך שאני רואה את הדברים, אחמד טיבי פשוט מסייע לאויב. וכן, גם הסברה ותעמולה פלסטינית בתור מחזיק משרה ציבורית ישראלית, זה סיוע לאויב.

ד"א, אני מסכים איתך, זה מאוד נכון מבחינתו. רק שבתור ח"כ, הדאגה הראשונה שלו צריכה להיות למדינת (אולי למגזר שלו, אבל למדינת ישראל) ולא לאויב.

הוא רוצה לעשות תעמולה לטובת הפלסטינים? בבקשה. אבל לא בתור נציג ציבור ישראלי!

אני רוצה לראות אותך חיי במדינה שבמסגרת החוקים במדינה אתה נחשב לאזרח מדרגה שניה

ואל תגיד לי להסתכל על גרמניה של שנות ה30 כי אנחנו יודעים איך זה נגמר

כשאזרחים ערבים יתחילו לשלם מיסים, ויפסיקו לתמוך בפעילות טרור, אז אולי הם יוכלו להתקבל כאזרחים מן השורה.

(כן, אני יודע שלא כולם תומכים בפעילות טרור. אבל זה עדיין קיים)

ומה הקשר לגרמניה של שנות ה-30? מי הזכיר (או עמד להזכיר) את זה? איך זה נכנס פה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאזרחים ערבים יתחילו לשלם מיסים, ויפסיקו לתמוך בפעילות טרור, אז אולי הם יוכלו להתקבל כאזרחים מן השורה.

(כן, אני יודע שלא כולם תומכים בפעילות טרור. אבל זה עדיין קיים)

ומה הקשר לגרמניה של שנות ה-30? מי הזכיר (או עמד להזכיר) את זה? איך זה נכנס פה? :nixweiss:

:s07: :s07: :s07:

מאיפה ההמצאה הזאת שערביי לא משלמים מסים? ואחוזי תומכי הטרור מתוך ערביי הוא קטן ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא המצאה. זאת עובדה. אחוזי גביית המיסים בקרב האוכלוסיה הערבית פשוט נמוכים. למה אתה חושב שמועצות ערביות רבות כל כך נמצאות בקשיים כלכליים? מעבר לזה שכספים שמועברים מהממשלה עוברים לחמולה שנמצאת בשלטון ולא מגיעים ליעדם, כסף שאמור להגיע ממיסים ולשמש לתפעול העיר (ולהתקנת מערכות ביוב, מים, חשמל וכו') פשוט לא קיים.

וכל זה עוד בלי לדבר על הזלזול הבוטה שלהם בחוק - אם זה בניה לא חוקית, נהיגה בלי רשיון (כל מי שעושה תאוריה רואה כמה שבאים עם אוטו, נכשלים, ונוהגים הביתה...) ועוד ועוד.

וכל זה בחסות המשטרה - שפשוט מפחדת להכנס לכפרים והערים הערביים (וגם הבדואים והדרוזים לצורך הענין).

2 דוגמאות קטנות:

אם אתה תסגור איזה מרפסת קטנה בצד האחורי של הבית, תוך יומיים יבואו אליך פקחים, ידרשו להרוס את מה שבנית או לגבות קנס וכו'.

כדי לקבל אישור בניה וטופס 4 בארץ אתה עובר שבעה מדורי גיהנום בירוקרטיים.

לעומת זאת, ערבים יודעים שפקחים ושוטרים פשוט מפחדים להגיע אליהם, אז הם מצפצפים על כולם, ובונים בתים, לוקחים שטחים, מתרחבים - חופשי, ובלי לתת חשבון לאף אחד.

אז פעם בשנה בערך (במקרה הטוב) המשטרה עושה איזה , נכנסת עם משהו כמו 400 שוטרים ודחפור להוריד איזה בית וחצי לא חוקי, ומראה כמה שהיא אוכפת את החוק.

ונכון שאחוז התמיכה הפעילה בטרור הוא קטן, אבל רק צריך להסתכל על ההפגנות שלהם בעד הרשות וכו', ואת האבל שלהם עם מות עראפת (פוסטרים בכל פינה, דגלים...), כדי להבין שהם לא בדיוק אוהדים אותנו.

אז נכון, זה לא כולם. אולי זה אפילו לא הרוב. ונכון שיש כאלה שמשרתים בצבא (מעטים), ודברים כאלה. אבל עדיין, הביטויים האלו שכיחים מאוד. שכיחים מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מאד תלוי, קח לך ערבי מיפו/נצרת עם משפחה מצומצמת של עד 5 ילדים שעובד לך במאפיה/חנות ירקות, וקח אחד מכפר כלשהו באיזור עתלית, אחד עם 4 נשים ו-20 ילדים - ממנו אי אפשר לגבות מס כי יש לו משפחה מרובת נפשות אז לא רק שלא לוקחים, גם נותנים להם "דמי כיס" לחיתולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אין לי כוח לריב על מי דופק יותר את מי

הערבים את המדינה או המדינה את הערבים זה כמו לשאול מה היה קודם הביצה או התרנגולת

זה לא משנה ..זה פשוט צריך להיפסק

ומה זה קשור לגרמניה של שנות ה30?

כמו ששם היו חוקים נגד יהודים

כאן יש חוקים נגד ערבים (אולי לא באותה עוצמה אבל זה עדיין קיים)

אנחנו חיים במדינה גזענית

יכול להיות שאין לנו ברירה וככה המצב חייב להיות אבל זה לא אומר שזה לא גזעני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחי ההבדל הקטן. ה"גזענות" הזאת נועדה להגן עלינו - לא לתקוף אותם. החוקים שנגדם הם פאסיביים, בניגוד לחוקת הרייך שהיתה מאאאד אקטיבית, אגרסיבית ו... עוד מילים שנגמרות ב"יבית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחי ההבדל הקטן. ה"גזענות" הזאת נועדה להגן עלינו - לא לתקוף אותם. החוקים שנגדם הם פאסיביים, בניגוד לחוקת הרייך שהיתה מאאאד אקטיבית, אגרסיבית ו... עוד מילים שנגמרות ב"יבית".

זה שזה נועד להגן לא עושה את זה לא גזעני....כמו שאמרתי לא באתי להגיד שזה בסדר או לא בסדר כי בסך הכל גם אני בעד לשמור על המדינה יהודית בצורה כל שהי

אבל אני עדיין מודה שזה מפלה מגזר שלם שחי במדינה הזו ובגלל זה יש כאן בעיתיות לבוא אליהם בדירשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...