מבקש המלצה למצלמה דיגיטלית עד 1000 ש"ח (כולל הכל) שהיא גם וידיאו עם קול - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למצלמה דיגיטלית עד 1000 ש"ח (כולל הכל) שהיא גם וידיאו עם קול

tzahi04

Recommended Posts

מבקש המלצה לפי הנתונים הבאים:

לפחות 2 מגה סנסור פנימי.

מסך LCD.

מאוד חשוב ! - עינית.

צילומי סטילס.

קטעי וידיאו באיכות טובה ב29 פריימים לשנייה, כולל הקלטת קול וללא הגבלה של זמן. (לא מצלמת אינטרנט!!)

פלאש.

כרטיס זיכרון לפחות 128, אשמח אם יהיה בה גם אופציה לשמיעת אבל אז ארצה כרטיס 256.

אם אפשר (אבל לא חייב) שבאור ממוצע של חדר יראו באופן טוב ולא חשוך את התמונה!

תקציב: 1000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא .... :kopfpatsch:

אין מצלמה שהיא גם נגן , אז רד מזה...

לדעתי תרכוש כל דבר בנפרד:

- מצלמה. (A60+128MB = כ-900 ש"ח (כולל משלוח)

- מצלמת אינטרנט = כ-140 ש"ח (כולל משלוח)

- נגן MP3 (בגודל 128\256, לבחירתך) = 128MB במחיר 200 ש"ח או 256MB במחיר 260 ש"ח.

סה"כ יוצא לך מינימום: 1240 ש"ח (עם נגן 128MB) או 1300 ש"ח (עם נגן 256MB).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת לא .... :kopfpatsch:

אין מצלמה שהיא גם נגן , אז רד מזה...

לדעתי תרכוש כל דבר בנפרד:

- מצלמה. (A60+128MB = כ-900 ש"ח (כולל משלוח)

- מצלמת אינטרנט = כ-140 ש"ח (כולל משלוח)

- נגן MP3 (בגודל 128\256, לבחירתך) = 128MB במחיר 200 ש"ח או 256MB במחיר 260 ש"ח.

סה"כ יוצא לך מינימום: 1240 ש"ח (עם נגן 128MB) או 1300 ש"ח (עם נגן 256MB).

הנגן לא מומלץ לקנות אותו שם אלה אם כן לא רוצים לשלם עליו ולא לראות אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שהאדון ייגש לפורום אודיו וקולנוע ביתי וישאל שם לגבי נגן במחיר מינימלי. :nixweiss:

ומה זה משנה איפה לקנות (טוב, משנה אבל לא ניכנס לזה), זה +\- המחיר? סביבות... זה מה שחשוב.

צחי,

הבנת את הרעיון.. אין אפשרות לרכוש הכל באחד ושהתפוקה של כל אחד מן המוצרים תהיה איכותית לכן מומלץ מאד לרכוש כל דבר בנפרד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתם אותי נכון, אני צריך צילום של וידיאו רגיל (עם קול) במצלמה, לא מצלמת אינטרנט!

וMP3 לא חייב שיהיה. אם אין משהו מתאים ב1000 אז אני מוכן קצת יותר מהמחיר הזה

והשאלה גם מה כלכך רע במצלמות האלה, אני מעוניין במצלמה קומפקטית בגודלה.

הייתה לי מסוג זה שנשברה לי, התמונות היו טובות ואיכות הסרט והקול היו ככה ככה, אז אני סך הכל רוצה משהו דומה אבל באיכות יותר טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי... ואיך זה ? זה של CANON כמו שאתם אוהבים, זה זול וגם כלול הקלטת וידיאו עם קול. השאלה מה האיכות של הוידיאו שלה, ואם הוא מוגבל בזמן (ולא בכרטיס זיכרון) לפי מה שהבנתי בשיטוט בפורום הזה זאת אמורה להיות מצלמת סטילס באיכות מאוד טובה

http://www.wallashops.co.il/shopmind_sites/electrosale/product.asp?pf_id=WHA60CF

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שהצעתי,

רק שהמצלמה הזו מתצוגה ::)....מי יודע כמה זמן היא עומדת שם ומה עבר עליה :nixweiss:

במיוחד שזה באותו מחיר כמו שאמרתי לך.

והוידאו מוגבל ל-3 דקות, אבל בין לבין הזמן היא 2 שניות למקרה שתרצה לצלם עוד.

כאמור, הוידאו לא מכווץ והוא יוגבל ע"י הזיכרון בלבד (ממליץ 256 אם אתה תצלם הרבה ... ותקנה את הכרטיס הכי זול).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תודה. כנראה שאצטרך לוותר על הגבלת זמן הוידיאו ואולי גם על האיכות שלו בכדי לקבל את העיקר שזה מצלמה טובה

ועם עינית. האמת אם המצלמה עובדת כמו שצריך זה לא מעניין אותי שהיא מתצוגה או יד שנייה, הרי אני לא אשלם פי 2 על חדשה לגמרי מאותו סוג. ראיתי גם קאנון אחר שהוא Canon A300 מה ההבדל בינו לבין  הCanon A60?

ויש גם את 735 שנראה דיי דומה בפונקציות ובמחיר רק שאין לו הגבלה של זמן וידיאו. הבעיה שבאתר של CANON לא רשום כמה לשנייה ואפילו את הגודל של הסרטון אז אין לי איך להשוות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח שה CANON A60 שהצעת לי באמת חדשה. מעניין למה יש את סימני כוכביות סביב המילה *חדשה*.

רציתי לשאול האם המצלמה הבאה PDC -3370 POLAROLD יותר טובה מהCANON A60

היא עולה 1900 שקל בקישור הבא:

http://www.plonter.com/detail.tmpl?sku=PDC-3370&affiliate=zap

הציעו לי לקנות את אותו דגם בידיוק משומש במחיר של 750, שווה או לא שווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמנם לא התעמקתי במצלמה,

אבל העובדה שמודגש " *חדשה* " היא בגלל שאתרים רבים מציעים את המצלמות כיויכול חדשות אבל באותיות קטנות רשום : "מתצוגה" או אחרת..

לכן היא רושמת בהדגשה שהמצלמה שלה חדשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...