מהי מכונית העל היפה ביותר? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהי מכונית העל היפה ביותר?

Bose

מהי מכונית העל היפה ביותר?  

756 הצבעות

1. 1. מהי מכונית העל היפה ביותר?

• למבורגיני מורסילאגו
    • למבורגיני גאיארדו
    • למבורגיני דיאבלו
    • קניגסג CC
    • אנזו פרארי
    • פרארי 575
      0
    • פיז'ו 907
    • מקלרן מרצדס SLR
    • פגאני זונדה
    • AC COBRA
      0
    • אסטון מרטין וואנקיש
    • אסטון מרטין DB9
    • סאלין S7
    • מורגן אירו 8
      0
    • TVR טוסקאן
      0
    • אסקארי KZ-1
      0
    • פורשה 911 (צורה יוצאת)
    • פורשה קאררה GT
    • פורד GT-40
    • מזראטי קופה
      0
    • בוגאטי ווירון
    • מקלרן F1

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזוב איך היא ניראת

בנוסף על זה שהיא ניראת מעולה

המקלארן F1 הכי טובה מבין כולם

היא פשוט חיית ביצועים ופחדו שהיא עוד תהרוג מישהו אז הורידו אותה מהכביש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SO 90's

הF1 הזאת., אני לא אוהב.

והפורש, יש לי רק דבר אחד להגיד- זה כבר לא מצחיק, 70 שנה והם לא הצליחו לשנות עיצוב, זה עצוב מאוד, תראו את פאררי כל דגם נראה שונה אבל כולם נראים כמו פאררי, כנ"ל למבורגיני, למה פורש לא מצליחים להמציא משהוא חדש?

(אני לא אומר שהקאררה GT לא יפה, אבל היא מקרה מיוחד מאוד מאוד).

האנזו לא נראית כמו שואב היא נראית כמו מטוס עם מדגשי טורבו :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

overload אתה טועה בגדול בהבנה שלך את העיצוב של פורש.

למה להחליף עיצוב מצויין לא רק מבחינה מראה אלה גם מבחינה אוירודינמית וכול האספקטים האחרים שבהם בוחנים עיצוב?

בשורה התחתונה העיצוב של פורשה רק מוכיח את עצמו כול פעם מחדש ואין שום צורך להחליף אותו כי הוא מצויין גם ככה זה רק מראה עד כמה הוא נפלא שהוא שרד את כול השנים של ההתפתחויות הטכנולוגיות בעוד חברות אחרות מחליפות כול שני וחמישי עיצוב העיצוב של פורש 911 נשאר בלי שינויים מיוחדים ובכול זאת מתחרה ראש בראש עם הטובות שבמכוניות הספורט.

ולאנזו אין מגדשי טורבו אפילו לא אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

overload אתה טועה בגדול בהבנה שלך את העיצוב של פורש.

למה להחליף עיצוב מצויין לא רק מבחינה מראה אלה גם מבחינה אוירודינמית וכול האספקטים האחרים שבהם בוחנים עיצוב?

בשורה התחתונה העיצוב של פורשה רק מוכיח את עצמו כול פעם מחדש ואין שום צורך להחליף אותו כי הוא מצויין גם ככה זה רק מראה עד כמה הוא נפלא שהוא שרד את כול השנים של ההתפתחויות הטכנולוגיות בעוד חברות אחרות מחליפות כול שני וחמישי עיצוב העיצוב של פורש 911 נשאר בלי שינויים מיוחדים ובכול זאת מתחרה ראש בראש עם הטובות שבמכוניות הספורט.

ולאנזו אין מגדשי טורבו אפילו לא אחד

לא אמרת שיש לה (היא גם לא צריכה) , אבל אם לF22 היו מדגשים הוא היה נראה כך :)

הסיבה היחידה שאני לא אוהב את פורש היא בגלל העיצוב של המכוניות, אני יודע שהביצועים הם מהשורה הראשונה אבל לי אישית כבר ממש נמאס ממנו (העיצוב), זה לא כאילו שהוא יפה ברמה של דיאבלו בזמנה, הוא סתם יפה במקרה של הקאררה GT אפילו יפה מאוד מאוד. זה גם לא כאילו שמבחינה אווירודינמית היא יותר טובה ממכוניות אחרות ברמה שלה.

מה שאני אומר זה שזאת מכונית טובה מאוד וגם יפה אבל לא בצורה כל כך מיחודת שבגללה מותר לפורש לא להחליף עיצוב אף פעם זה סתם פלצנות וראש קטן לדעתי.

בגלל זה אני שונא את פורש :)

ומצד שני מעריץ כל חברה אחרת שמנסה להתקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוסחה מנצחת לא מחליפים פשוט מאוד. לא פלצנות ולא ראש קן פשוט שמירה על המסורת.

פורשה הראו שהם יכולים גם לחרוג טיפה מהעיצוב והתוצאה מדהימה (GT) אבל הם יאכזבו אותי מאוד אם הם ישנו

את דרך המחשבה שלה עכשיו. If its perfect dont change it

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקונטש היתה מדהימה והם שינו אותה, מה יצא הדיאבלו.

פאררי, טוב אצלהם כל דגם נראה שונה והמכוניות שלהם עדיין נחשבות להכי יפות (אם אתם רוצים אז בלי האנזו) והכי טובות.

מרצדס יצרו את הSLR מכלום, ותראו מה יצא, מדהים.

יש עוד הרבה חברות מצליחות שכן מעיזות לשנות עיצובים וכן שומרות על המסורת שלהם טוב מאוד.

למה פורש לא מצליחים גם לשנות ולהמשיך להצליח?

הם כמו קמפרים שמפחדים להסתער כי הם יודעים שהם ימותו בשנייה הראשונה :lol: הם עושים הרבה נקודות אבל זה מכוער.

אז במקום להעיז כמו כל המתחרות הם לא עושים כלום כי יש להם משהו טוב בייד, לדעתי זה מעורר רחמים.

תתארו לכם מה היה קורה עם כולם היו כמו פורש, היה פה משעמם רצח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אפשר ללכת בקו המחשבה שלך ולהגיד גם

איך נראה לך שפורש מתמודדת בכבוד (רב) אם שאר היצרניות שמחליפות דגמים כל הזמן כמו שאמרו פה כשהיא שומרת על העיצוב? מה זה אומר על שאר החברות :)

פורש משאירה את ההסתערות לשאר. העיצוב הזה כבר מושרש אצלהם במשפחה שזה כבר בדם ולא ישתנה בזמן הקרוב

נ.ב.

אני היחיד שמאוכזב מה911 החדשה? נראה לי זה הפנסים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GT 40 שולט

בנוגע לפורש - הם דווקא כן משנים דברים אבל ממש שוליים כמו פנסים וכו' הצורה כללית נשארת ממש אותו דבר (GT מקרה מיוחד כמו שכבר ציינו פה).

ראיתי מה קרה שהם ניסו לייצר גי'ייפ - זוועה. עדיף שלא יישנו תעיצוב ולא ייצרו פתאום משהו מכוער, וחוץ מזה זה כל הקטע של פורש שהעיצוב נשאר בערך אותו דבר אפילו אם אתה מסתכל על הGT אתה רואה שזה של פורש מייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...