שמו לי סמפרון במקום הaxp - מספר שאלות - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שמו לי סמפרון במקום הaxp - מספר שאלות

^GunX^

Recommended Posts

אתה חושב שבאמת אכפת להם אם תקנה מהם או לא תקנה? ;D הם יחשבו, נו עוד לקוח שעבדנו עליו..

חח איזו חנות זאת ד"א? אם זה חנות שכונתית אפשר לעשות בלאגן

דרוש את המגיע לך!

מה הייתה הבעייה שוב? שהמחשב לו עולה? באמת מוזר שמעבד בן 3 חודשיים נדפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מעבד יכול להדפק לאחר 3 חודשים.

תן לאבא שלך לדבר איתם. אני מאמין שישיג יותר ממך. תגיד להם שאתה רוצה את אותו מעבד שמגיע לך, בדיוק את זה שקיבלת עליו אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, רבותיי - גם אם הבארטון אכן לא מיוצר יותר, זה לא אומר שלא קיים מלאי שלו...

שנית, קנית בארטון והאחריות שלך היא על בארטון (דאגת לקנות מעבד עם אחריות נכון?). אתה פשוט הולך לחנות ואומר להם - "קניתי בארטון והאחריות היא על הארטון ולא על כל מעבד שכתוב לו 2500 ומעלה..."

ממש כשם שאם היית קונה פיג'ו 106(אם אני לא מתבלבל בדגם) עם מנוע 1400 והיית מקבל אחת לא טובה, לא היית מסכים לקבל כתחליף פיג'ו אחרת משפחתית למשל עם מנוע 1400... רק כי רשום להן על המנוע את אותו מספר. מדובר במעבד אחר לחלוטין ולא במוצר שקנית - ממש כשם שלא היית מקבל 4 כתחליף רק כי רשום לו 2.6 על המנוע!

אגב - חשוב לציין כי כל זה תקף רק אם המעבד שלך לא עבר abuse כלשהוא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה אחריות על המעבד..

הבעיה שלKSP נגמרו הAXP אז הביאו לי סמפרון.

הסמפרון באמת כ"כ דפוק בהשוואה לAXP ? כי קיבלתי בערך אותה תוצאה ב3d mark 2001 - שני המעבדים גם עולים אותו מחיר בksp.

למה הפסיקו לייצר את הaxp? ועברו לייצר משהו שהוא פחות טוב בביצועים.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסמפרון פחות טוב מהאקספי.

למה לקחת משהוא פחות טוב אני לא מבין

איאמדי פשוט לא מייצרת יותר כי אין ביקוש לשוק ובגלל התחרות מול היא עוברת לייצור מאסיבי של דורות חדשים מה שיוזיל את עלות כל חלק.

תתעקש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם KSP שהיבוא של המעבדים (ובכלל כמעט כל החומרה שלהם) זה יבוא אפור, זאת אומרת לא דרך יבואן הרישמי, ולכן כם האחריות של שנה אחת בלבד כל המעבדים ובכלל על כל החומרה.

ולכן גם האחריות שונה, כי עם הייתה רוכש את המעבד דרך חנות שעובדת דרך היבואן הרישמי של בארץ, אני מאמין שאייתה מקבל XP בחזרה, כי הם היו שולחים את המעבד שלך בחזרה לAMD ובתמורה הייתה מקבל מעבד XP ישר מהמחסנים של או היבואן.

זה למה לא קונים מחשב מחברה חפרתי כמו KSP... :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדה שהסמפרון מדורג ב100 מה"צ יותר ממש לא משנה. כל עוד הביאו לו מוצר שלא זהה לזה שהוא הזמין, והם לא מסכימים להחליף\להחזיר את הכסף, יש עילה לתביעה משפטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעוניין לתבוע אותם או כל דבר כזה .. האחריות היא שנה רק אם אתה מרכיב את המחשב-אם אתה מביא להם להרכיב אז זה 3 שנים...

קניתי מהם הרבה מוצרים וזאת הפעם הראשונה שאני יוצא משם לא מרוצה.

השאלה האם באמת הסמפרון כ"כ לא טוב בהשוואה לאטלון והאם זה שווה את כל הכאב ראש הזה..

אני לא יכול לבקש מהם משהו שאין להם זה כל הקטע...במקרה הזה - אטלון שהפסיקו לייצר אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...