ATHLON 4000 ו FX-55 כבר בארץ!!! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ATHLON 4000 ו FX-55 כבר בארץ!!!

orlupo

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ומה אנשים כאלו שייקנו עכשיו את ה-4000+ בשביל שיהיה להם את המחשב הכי טוב שיש (כדוגמת אנשים שמבקשים מדי פעם מפרט ב-30,000 ש"ח) ייעשו שייצא ה-4200? ושייצא אחריו ה-4400? ומה הם יעשו עם ה-3800+ שיש להם עכשיו?

בדיוק מה שאמרתי - זה לא רלוונטי מה המחיר ומה ייצא - יש אנשים שרוצים את ההכי טוב שיש כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חסרים אנשים שמשדרגים עכשיו מFX-53 לFX-55, מX800 לX850 וכול', במיוחד בחו"ל - תסתכל בxtremesystems

נכון חלקית, רוב האנשים שראיתי שם עשו מכירה וקנייה של FX53 וקנו FX55 ולא שפכו כ''כ הרבה כסף כמו שרוב הילדים מפליצים פה... הרבה אנשים גם קיבלו fx55 ב- ram של fx53 מ- .. בגלל שברגע שה- fx הבא יוצא אז אחיו הקטן הוא discounted... אגב, תראה לי _אחד_ שהחליף מיידית ל- x850, אף אחד לא שם עליו שם כרגע שהוא ב- pcie.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהם מוכרים את הFX-53 כדי לממן את ה55 מפחית מהעלות, אבל הם עדיין משלמים כסף על שדרוג מעבד שעלה להם לפני כמה חודשים מעל 800 דולר.

הX850 בכלל לא זמין כרגע, אבל אל תדאג, ברגע שהוא יצא ויצאו לוחות עם PCI-E לAMD הרבה אנשים ישדרגו אליו, גם בעלי X800. הסיבה העיקרית שהPCI-E לא תופס אצל אנשים כאלה היא ה915/925 שהם אוברקלוקרים עלובים ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי קניתי מזיגזאג, הלוח נשרף אחריי 5 דקות של עבודה (לא עשיתי דבר, הוא נשרף באופן טבעי :kopfpatsch: )

יום יומיים שלושה אני יקבל לוח חדש אחר.

ושיצא ה fx57 אני ישאר עם ה fx55.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי קניתי מזיגזאג, הלוח נשרף אחריי 5 דקות של עבודה (לא עשיתי דבר, הוא נשרף באופן טבעי  :kopfpatsch: )

יום יומיים שלושה אני יקבל לוח חדש אחר.

ושיצא ה fx57 אני ישאר עם ה fx55.

"באופן טבעי" :lol: :lol: :lol:

מה המפרט המלא שלך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...