הייתי היום הייתי היום בתערוכת X-Cite ו... [not for 56k] - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הייתי היום הייתי היום בתערוכת X-Cite ו... [not for 56k]

chris_u16

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בוא ואומר לך מה גורם למפרט מאקסייט להראות לא טוב. קודם כל למפרט כזה לא לוקחים מסך 19" מהחלשים שיש. דבר שני לא לוקחים "רמקולים קטנים אבל סבירים". דבר שלישי, לשם מה לקחת 74GB RAPTOR, כאשר בסכום שהוא עולה אפשר לקנות 2 כונני 200GB SATA ולהרכיבם ברייד 0?, כמו כן, למפרט כ"כ חזק לגיימר הייתי מוסיף עכבר ברמה טובה לגיימרים ולא עכבר אופטי בסיסי ב-50 ש"ח..

.

.

.

.

מסך +AOC 9K העולה 999 ש"ח..

ביחד 8,830 ש"ח.

פיספסת פרט "קטן" ...

אני הכנסתי X800XT ואתה הכנסת X800PRO !!  :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6800 GT או  X800XT

X800PRO עולה בדיוק כמו 6800GT.

ומכיוון שהפרש המחיר בין 6800GT ל-X800XT הוא 700 ש"ח, אני מאמין שהם לא כ"כ פראיירים באקסייט לתת אפשרות בחירה בין שני הכרטיסים באותו מחיר. יתכן והאפשרות לבחור ב-X800XT באה על חשבון המעבד והלוח. תקן אותי אם אני טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם שני סוגי מפרטים(לא כולל ה FX55 והמחשב עם שני המעבדים):

(עבדתי שם ביומיים הראשונים)

בשניהם:

Antec SuperLanboy 2*120mm PSU

NEC3500A

FLOPPY

CRT(אני לא סגור על זה שהוא כלול, מישהו בדק את זה?)

WD RAPTOR SATA 10Krpm 74GB

512MB RAM

במפרט הראשון:

A64 3500+ S754

Gigabyte s754(לא זוכר איזה לוח, לא K8NS)

X800XT PE

במפרט השני:

A64 3500+ S939

Gigabyte K8NS ULTRA

GF6800GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלתי שם לגבי הממירים של YES האם ניתן לחבר אותם למחשב וכך לצרוב את הHD, ואמרו לי שיש את החיבור אך הם ביטלו את האופציה בתוכנה שלו בגלל זכויות

יוצרים :screwy:.

אגב גנבו להם ממיר אחד מהתערוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור איזה שטויות כותבים

איך הם הגיעו ל30,000 ש"ח למחשב בודד?!?! :nixweiss:

לא היה שם בכלל HL2 על מה הם מדברים?? :s07:

Gaymer

עריכה*

הייתם חושבים שהם יעשו בדיקה אחת לפחות לפני שהם עושים תמונה ומעלים לאינטרנט :kopfpatsch::smile1:

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע חזרתי וממש התאכזבתי! (למזלי נכנסתי בחינם), חצי מהדברים לא עבדו. ובמיוחד התאכזבתי מה z-bord אומנם נראה מדהים אבל בפועל הוא סתם בולשיט.

בקשר למחשב עם 2 המעבדים, הוא היה קצת אחרי הביתן של יס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרגע חזרתי (נכנסתי ב 14:30 יצאתי אחרי שלוש וחצי שעות בערך).

התעוכה הזאת היא בעצם אולם ארקאיד ענק עם , זה כל מה שיש שם, עמדות של משחקים.

לדעתי היה שווה את ה35 שקל (60 זה כבר מוגזם), אני נהנתי סוף סוף זכיתי לראות את דום 3 ברזולוציה מלאה (למרות שה6800 בקושי הצליח להזיז אותו היום תקיעות כל הזמן) ושיחקתי ממש טוב והיתי סביבי התקהלות לא קטנה :xyxthumbs:, ללא ספק היה המשחק הכי מדהים שם, רץ חלק עם פילטרים וזה נראה מדהים.

הדבר שהכי נהנתי ממנו זה היה לראות את הדמו של רובי (!!) אני עדיין בשוק לגמרי ממה שראיתי, אם אפשר להציג גרפיקה שהיא 10 רמות מעל דום3 או HL2 ושהיא תרוץ כל כך חלק ויפה למה אין משחקים כאלה? למה לא רואים את הטכנולוגייה הזאת בשום מקום? זה היה יפה יותר מפינל פנטסי הסרט!

כ"נל הדמו של ה6800 שהיה מדהים מבחינת המציאותיות של הדמות וההבעות פנים שממש הדהימו אותי (פחות יפה אולי מרובי אבל יותר מציאותי).

מה שאיכזב אותי היה הFX55 :P, הוא לא הצליח להזיז את 05 וזה אחרי שסגרתי מיליון ישומים שפעלו ברקע (CTRL ALT DEL), הוא לא עבר את ה30FPS ובדמו של הספינה ירד ל 14 ואחר כך (זה עושה אותו פעמיים) ירד ל3, לא היה לי כוח להמתין לתוצאה אז הלכתי וכל זה היה בלי פילטרים על רזולוציה רגילה.

אחד מהמחשבים הרגילים הוציא תוצאה של 51K באקוהמרק עם 4AA ורזולוציה אחת מעל 1024X , תאמת אני לא יודע כמה זה 51K :).

ד"א PS2 שווה לת#ת עם אין לכם מסך 40" או יותר זה ממש המצאה מפגרת, זה משחקים רגילים אבל פשוטים יותר והרבה פחות נוחים, ממש לא אהבתי את זה (פעם ראשונה שלי), היה שם GTASA אבל ממש לא נראה לי כיף לשחק בזה על הPS2 לא יודע למה זה מרגיש..... חלש :nixweiss:

אמרו תערוכת מדיה, המדיה היחיד שהיתה שם זה הרמקולים השקופים של הרמן קרדון (תאמת לא אהבתי את הצליל, הגבוהים נהרסו והוא נשמע "סגור", אולי זה הקובץ גרוע), היה גם את YES אבל זה היה משעמם.

אבל היה סבבה.

שווה את ה 35 שקל.

עריכה:

בעיה נוספת שממש ממש ממש ממש הפריע לי היתה התאורה המפגרת שהיתה שם איך אפשר להתפעל מהגרפיקה החשוכה של כשהחדר מואר כל כך וכל הגוונים השחורים הופכים לאפור? מזל שהיו פינות חשוכות יותר בתערוכה.

הרגע חזרתי וממש התאכזבתי! (למזלי נכנסתי בחינם), חצי מהדברים לא עבדו. ובמיוחד התאכזבתי מה z-bord אומנם נראה מדהים אבל בפועל הוא סתם בולשיט.

בקשר למחשב עם 2 המעבדים, הוא היה קצת אחרי הביתן של יס?

אני לא מצאתי אותו.

והZBORD הזה ממה פיגור, מיותר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...