אני עורך וידאו במקצועי, ואשמח לעזור למשתמשים בנושא עריכות וידאו - עמוד 26 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני עורך וידאו במקצועי, ואשמח לעזור למשתמשים בנושא עריכות וידאו

tal h

Recommended Posts

לטל שלום וברכה,

אין אני יודע אם פה המקום הנכון לשאול שאלות בנושא פרמייר

או שיש אפיק מיוחד לשאלות,

אני עורך עם פרמייר 3CS - איך אני יכול להעביר להעתיק - פריים אחד למטרת הדפסה במדפסת או להוציא החוצה לבית דפוס

תודה

ובברכה עמוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 423
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תעמוד על הפריים, תלחץ של שילוב לפי הסדר:

קונטרול+שיפט+M

קח בחשבון שהאיכות תיהיה דיי רעה... גודל 720X576 פיקסלים, זה כמו "אייקון" מפוקסל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אני עורך סרטים של משחקים כמו COD4 ואני גם יוצר סרטוני הדגמה לאתרים ולתקליטנים, אני עובד עם האפטר אפקטס CS4 ואני עובד עם אפקטים שדורשים רינדור חזק, זה המפרט שלי:

מעבד: 64 X2 Dual Processor 5200+, 2712 MHz

לוח אם: GA-M61SME-S2 v2

כ.מ: ATI HD 2600 XT

זיכרון: 2GB RAM

ספק: EZCool 450W

לא יודע למה אבל המחשב שלי לא מצליח לרנדר כמו שצריך אפקטים פשוטים יחסית כמו הCARTOON החדש שבא עם הCS4 או הCURVES שנותן צבע יותר מעניין אני מוסיף לרנדר קוויק וזה מגיע לחלק הזה ואו שהתוכנה קורסת או שהתוכנה מרנדרת אבל שאני מנסה לפתוח את הקובץ בעזרת קלאסיק מדיה פלייר או הנגן קורס ועושה את בעיית "אל תשלח".

אני ממש רוצה לשדרג את המחשב שלי גם בשביל שאני אוכל לעבוד כמו שצריך על FULL בRAM PREVIEW וגם בשביל שאני אוכל לרנדר סרטונים כמו בן אדם, איזה חלק אתה ממליץ לי לשדרג? יש לי תקציב של בערך 600 שקלים.

גם רציתי לשאול אם יעזור לי לעבור לוויסטה או לאקספי 64 ביט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגדול אינטל מומלץ יותר לרנדורים ולוידאו. פעם לחבר שלי הייתה בעיה עם ברנדורים, החליף למערכת של והכל נפתר...

בקשר ל"אל תשלח" - תנסה להתקין קודק חדש / לחילופין יש התנגשות מגרסה לא תקינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע יש לי 2 מחשבים, האחד זה ה:

מעבד: 64 X2 Dual Processor 5200+, 2712 MHz

לוח אם: Gigabyte GA-M61SME-S2 v2

כ.מ: ATI Radeon HD 2600 XT

זיכרון: 2GB RAM

ספק: EZCool 450W

שקורס באמצע הרינדור ואומר: Adobe has crashed וממלמל עוד כמה דברים על אפקט הקרטון והCURVES

והמחשב השני זה:

מעבד: Intel® Core2 CPU 6300 @ 1.86GHz

לוח אם: לא יודע למה אבל האוורסט לא נותן לי מידע, בעיקרון של אינטל.

כ.מ: 7600GT

זיכרון: 3GB RAM

ספק: גם לא מראה לי.

במחשב הזה זה רינדר לי את הסירטון פעמיים (אבל שאני מפעיל את הסרטון קורסת התוכנה) ובכל שאר הפעמים זה אמר לי שזה failed process openGL commands שאני אביא צילום מסך בקרוב.

נ.ב: הרינדור נתקע ב2 המחשבים בדיוק באותו הקטע (הCARTOON EFFECT).

בקשר למעבד יש משהו שאתה ממליץ לי? יש לי תקציב של 600 שקלים וחשבתי גם להגדיל את הRAM.

ולא ענית לי בהודעה הקודמת על השאלה הבאה: אם יעזור לי לעבור לוויסטה או לאקספי 64 ביט מבחינת רינדור מהיר וניצול טוב יותר של RAM?

מצטער על החפירה.. אבל אני ממש ממש צריך את זה אבל שלי מחכה עכשיו לקנות לי כרטיס מסך כי חשבתי שזאת הבעיה בגלל הOPENGL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא יצא לי לראות מערכות וידאו עם וויסטה. לגבי ה 64 ביט פחות מבין בזה.. לי יש ואני מרוצה ואין תקלות.

לגבי כרטיס ATI - הוא מומלץ לוידאו. יש יכולת טובה מאוד ל GPU של הכרטיס.

כנס להגדרות של הקטליסט, שם חפש הגדרה של smoothvision (את שניהם).

אני מניח שזה נמצא ב "תן ליישות להחליט אוטומטי".

תבטל את זה, ותמשוך את הבחירה להכי חזק/מהר

(כל מה שיש באותו עמוד תשנה ותוריד את ה V ותריף להכי חזק).

תאשר, תפעיל מחדש הכל ונסה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ניסיתי את זה כי הכונן הנייד שלי לא אצלי אבל תודה :)

בקשר לשידרוג, יש לי תקציב של 800 ש"ח ויש לי 2 אפשרויות:

1) לקנות אחד מהמעבדים של החדשים, של הפנום(שבטוח יתנו לי תוצאה יותר טוב)

2) להחליף את הלוח אם והמעבד לשל אבל בכך להתפשר על מעבד בתקציב נמוך של כ400-500.

השאלה שלי אליך היא מה יתן לי תוצאה יותר טובה? (מבחינת זמן רינדור ועבודה כללית).

מצטער על השאלות קיטבג האלה אבל אני ממש מעוניין להתקדם D;

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקדם בזה שתבדוק אם זה עוזר מה שכתבתי.

המעבדים שלך חזקים, למה לשדרג...?

ב אין לי מושג לא מבין בהם בכלל...

במידה וההצעה סידרה את הבעיה, תשמור את הכסף בנתיים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

שלום טל!

אני אתחיל מזה שאני רוצה להכנס לתחום של עריכת וידאו ולאחרונה רכשתי מחשב 940

אני מעוניין לרכוש כרטיס לכידה של advc-300 שאלתי היא:האם הכרטיס הנ"ל מתאים לעורך וידאו לארועים מהבית?(מתחיל).

והאם כדאי לי לרכוש בעתיד כרטיס מסך FX להוספת אפקטים?

והאם יש אתרים מדריכים ללימוד תוכנת פריימר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

הכרטיס יקר ולא משתלם. אין לו יכולות כמו שיש לכרטיסי עריכה "אמיתיים".

במחיר הזה אתה קונה כרטיס EDIUS NX יד שנייה שעושה פי כמה ממנו.

בגדול אם אתה קונה את הכרטיסים של קנופוס- אין טעם ללמוד על פרמייר אלא על תוכנת ה EDIUS שלהם.

קלה יותר, מקצועית יותר, אמיתית יותר וטובה פי כמה מהפרמייר (יכולות ריל טיים גם ללא שום כרטיס !!!)

הקוודאו לעריכת - מיותר לחלוטין, לא ייתן לך כלום.

תקנה כרטיס ATI טוב ואיכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

שלום טל

הפעם האחרונה בה נעזרתי בך הייתה כבר לפני למעלה משנה ועזרת לי מאוד, תודה.

אולי תוכל לעזור לי גם עכשיו. העיסוק בעריכה הופך אט אט ליותר מרכזי ואני עומד כרגע בפני החלטה אם לשדרג כרטיס מסך קיים - quad fx570 ל quad יותר מתקדם- נאמר 1700 וצפונה שמחירם נע סביב ה 2500 ש"ח או לקנות כרטיס עריכה "פר אקסלנס". העריכה המרכזית שלי היא של הצגות תיאטרון שאורכן מגיע לשעה וחצי ומעלה ועריכות של סרטונים קצרים, בד"כ רוויי אפקטים.

שאלת המשך היא- האם כרטיס עריכה כמו זה של קנופוס שאתה נוהג להמליץ עליו יעבוד טוב עם כרטיס המסך שלי .

אאאאריאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, כל כרטיסי הQUAD טובים, למשל אני לא עובד איתם הכלל. למה? כי אין לי צורך בזה...

זה יותר לאנשים שרוצים ריל טיים בתוכנות אנימציה, ותל מימד.

בעריכה זה לא ייתן הרבה... אני עובד עם כרטיסי ATI.

בגדול אם תשים כרטיס קנופוס וכרטיס דיי בסיסי של ATI על מחשב בסיסי, תקבל ביצועים כפולים מאשר QUAD לבד עם מחשב חזק.

אז תבין את היחס.

לעריכה של תיאטרון אין צורך בכרטיס עריכה, ובסרטונים עם אפקטים- תלוי איזה ומה הכוח שדורשים.יש לך דוגמאות להראות לי?

כיום יש מערכות עריכה של קנופוס,ללא כרטיס אלא רק עם תוכנה חזקה, אך אין שם יציאות/כניסות לאות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי טל,

אשמח להתעייץ איתך בנוגע לדגימה.

אני עובד עם אביד קומפוזר/אפטר כאשר עד היום קיבלתי את החומרים מוכנים (אומפי על הארד דיסק חיצוני) או לחלופין דגמתי במקום אחר מביתי הישר להארד דיסק החיצוני שלי וכך עבדתי. כיום אני מעוניין לשדרג קצת את עצמי ולדגום את החומרים בביתי דרך מצלמה, משום מה המחשב שלי לא מזהה את המצלמה שלי (ענתיקה קצת - DCR-TRV255E PAL) , בכבל שבצד המצלמה הוא FIREWIRE ובצד המחשב הוא .

עד כאן רקע, עכשיו שאלות :)

1. אין לי כרטיס FIREWIRE במחשב, אני מניח (תקן אותי אם אני טועה) שזאת הסיבה שהמחשב לא מסוגל לדגום מהצלמה(?), אם כך, יש כרטיס FIREWIRE ספציפי שאתה ממליץ עליו?

2. המצלמה שלי דורשת קלטות בגודל 8 , קצת מוזר, קצת יותר גדול ממיני DV, שווה לשקול להחליף אותה?יש אחרת שאתה ממליץ עליה? (אני צריך בעיקר לצורך דגימה אבל גם קצת לצלם לעצמי חומרים).

אשמח לתשובה/תשובות,

תודה,אסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ככה-

המצלמה שלך היא אנלוגית. מה שיש לך זה HI-8, שזה דיי ענתיקה... הקלטת שיש לך שם היא אנלוגית לכל דבר ממש כמו VHS של פעם, זה לא מיני DV, קצת מוזר שיש לך שם חיבור DV, האם אתה בטוח ?

רוב הסיכויים שיש לך חיבור אחר, לא DV / פיירוייר, כי חיבור כזה ל נשמע לא הגיוני.

1. תחליף ותשתדרג.

2. אם אתה רוצה רק לדגום ללא צילום- תמצא הרבה מצלמות משומשות שלא מצלמות ורק הוידאו שלהם טוב- ותקנה ותם במחיר זול.

3. אם תרצה כרטיס לכידה FIREWIRE אני מוכר משהו שיש לי במחיר זול, תפנה אליי בפרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי טל ותודה על התשובה!

לצערי האתר לא מאפשר למשתמשים עם מתחת ל-5 הודעות בפורום לשלוח הודעות פרטיות אז אמשיך כאן (אתה מוזמן לענות בפרטי לשיקולך).

1. אני בטוח שלמצלמה שלי יש חיבור FIREWIRE

2. יש שאתה ממליץ עליה/אתר שכדאי לבדוק בו הצעות?

3. אני אכן מעוניין בכרטיס FIREWIRE לכידה, אשמח אם תרחיב לי לגבי הכרטיס שאתה מוכר פה / בפרטי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...