אני עורך וידאו במקצועי, ואשמח לעזור למשתמשים בנושא עריכות וידאו - עמוד 19 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני עורך וידאו במקצועי, ואשמח לעזור למשתמשים בנושא עריכות וידאו

tal h

Recommended Posts

יש שעובדים על מערכות , יש גם G5.

סוג המערכת לא קשורה למקצועיות- אלא לכל מערכת שונה יש את ה"הכי טוב ומקצועי" לה.

יש לי כמה מערכות, כולם כי אני מבין בהז יותר ,ונוח לי עם זה. זה עניין של העדפה בלבד, ולא שיקולי רמה ואיכות כי שניהם ייצא 1:1.

בקשר לתגובה של HCK -

ניסית פעם לצלם עם מצלמת כתף גדולה, תוך כדי הליכה מהירה,תוך כדי תנועת אנשים, מייד לאחר אירוע חבלני ויכלת להישאר יציב?

מה גם שמדובר ב זום גדול. (אני מניח שראית אחרי פיגועים).

עריכה של חדשות היא קאטים בלבד, גם בסאונד.

פרטי הנוף חשובים על מנת להראות את מיקום הנפילה שקרוב לבי"ס או מקום מגורים- זה מה שתקשורת רוצה- אחרת אין שום טעם לצילום.לא אני המצאתי את זה.

זה סתם הייתה הערה,לא נסתה מהדיון המקורי.

אתה רוצה לראות דוגמאות לצילום ועריכה שלי?

אני יעלה לשרת סרטון ויעדכן כאן לינקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 423
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אולפני העריכה שמכבדים את עצמם באמת עובדים על MAC (אולפני JCS בארץ, וכל האולפנים שמכבדים את עצמם בחו"ל) . אני גם עובד על MAC וגם על פנטיום 4. יש עבדל גדול בין הנשיים הMAC מעוד יציב ומתעים מאוד לעריכה של שעות על גבי שעות. בעוד הפנטיום מתחיל "להתעייף" אחרי מספר שעות של עבודה מעומצת. בכל מקרה המעבדים של ASUS אינם נחשבים למעבדים חזקים ורצינים לשביל עריכה. אני ממליץ לעבוד עם מעבד הליבה הכפולה של אינטל. במחינה גרפית המעבדים של אינטל חזקים מאוד.

מכווה שענתי לך על השאלה. וכמו שאמרתה מקצוענים אמיתים עובדים על . ואני מסכים איתך מי שהוא מקצועי מחזיק לפחות אחד.

בברכה

עמיר שחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל- ביקשתי לא לסטת מנושא הדיון הזה, יכלת לשלוח לי את זה בה"פ.

דבר שני- תקן את השגיאות כתיב שלך כי יש לך הרבה.

דבר שלישי- תמחק את ההודעה שלך בכלל כי אין דבר כזה "מעבד של אסוס", מאיפה המצאת את זה?

אני עובד עם מעבדי אינטל מהירים כפולי ליבה, וגם מערכת אצל חבר.

המערכות שלי עובדות 24 שעות ביממה, ולא מתעייפות- מאיפה השטות הזו ?

את השתובה שלך תענה בה"פ, ואל תציף עוד את הנושא הזה בדברים לא קשורים.

קבל בהבנה הכל ידידי,

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לתגובה של HCK -

ניסית פעם לצלם עם מצלמת כתף גדולה, תוך כדי הליכה מהירה,תוך כדי תנועת אנשים, מייד לאחר אירוע חבלני ויכלת להישאר יציב?

מה גם שמדובר ב זום גדול. (אני מניח שראית אחרי פיגועים).

עריכה של חדשות היא קאטים בלבד, גם בסאונד.

אין לי ספק שככה נראה צילום שטח בתנאים שציינת, אז הסיבה היחידה שהסירטון כאן היא קצת פירסומת.

בכל אופן, אני חייב לציין שאכן מגיע לך פירגון על העזרה והתמיכה במשתמשי הפורום.

פרטי הנוף חשובים על מנת להראות את מיקום הנפילה שקרוב לבי"ס או מקום מגורים- זה מה שתקשורת רוצה- אחרת אין שום טעם לצילום.לא אני המצאתי את זה.

רגע, אתה לא מבין את הבעיה בצילום פריט נוף מזהים לאחר נפילת קסאם?

או שאתה כן מבין, אבל אתה אומר שבשביל שמישהו כן ירצה לשדר את זה אתה חייב להשאיר את זה כמות שהוא?

בכל מקרה -לדעתי האישית- זה לא תקין, אבל אין חוק שאוסר את זה אז אתה יכול לעשות כאוות נפשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית פעם לצלם וידאו עם מצלמת כתף גדולה, תוך כדי הליכה מהירה,תוך כדי תנועת אנשים, מייד לאחר אירוע חבלני ויכלת להישאר יציב?

מה גם שמדובר ב זום גדול. (אני מניח שראית טלוויזיה אחרי פיגועים).

אבל בדיוק בשביל זה יש את ה motion tracking, כמו בדוגמא הבאה :

http://cvs.cinelerra.org/footage/videos/nina-mp4-mp3_m-5s.mov

אולי ינעל הת'רד המיותר הזה כבר?

מנהלים פליז, תעשו משהו.

אף אחד לא מכריח אותך להכנס לת'רד הזה או לפורום הזה בכלל,

לפורום יש סט של חוקים שת'רד אינו חורג מהם.

ואם הת'רד עדיין פעיל זה אומר שכן יש התענינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא מכריח אותך להכנס לת'רד הזה או לפורום הזה בכלל,

לפורום יש סט של חוקים שת'רד אינו חורג מהם.

ואם הת'רד עדיין פעיל זה אומר שכן יש התענינות.

מה הענין שלך? מישהו דיבר איתך בכלל?

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 10 זה האח הקטן של ה 100, שנחשב היום מקצועי בהחלט, למרות שאני לא חובב מטרוקס למיניהם, ויש לי סיבות.

תפנה לאייל, מ"דור מערכות", יש לו מעבדה והוא מוכר, יושב בר"ג. תגיד לו שטל שלחת אותך הוא יעזור לך.

03-7525115

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום טל וישר כוח על היוזמה של התרד הזה.

אני כבר עורך ווידאו לאבא שלי בערך 3 שנים תוכנה PINNACLE STUDIO 9 ו10 ותמיד רציתי לדעת איך עושים בפרסומות או סתם קטעים בטלוויזיה שבן אדם עומד, מדבר ומאחוריו יש רקע "מלאכותי" שהעורך בוחר מה לשים.

האם זה ניתן לעשות בפינקל אם יש לך ניסיון בתוכנה? על איזה עיקרון מתבצע הרקע הזה?

מקווה שהבנת את השאלה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל איך חותכים רק את הבן אדם מתוך הרקע שלו? הוא גם זז כל הזמן אז איך מגדירים לקחת רק את הבן אדם?

אז התשובה אם הבנתי זה שחייבים לצלם אותו על רקע כחול או ירוק זוהר ואז בתוכנה (איזה תוכנה?) הרקע יורד אוטומטי ושמים איזה רקע שרוצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...